Nasze usługi

Głównym przedmiotem działalności spółki Integer.pl SA jest produkcja i sprzedaż maszyn paczkomatowych. Spółka oferuje także usługi serwisowe dla Paczkomatów. Razem z kilkoma spółkami tworzy Grupę Kapitałową Integer.pl.

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost to największa w Polsce sieć nowoczesnych samoobsługowych maszyn do nadawania i odbierania paczek. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez kolejek i w dogodnych lokalizacjach. 

Thumbnail

4000

Ponad 4000 Paczkomatów w całej Polsce

Thumbnail

24/7

Wysyłanie i odbiór paczek przez całą dobę

Thumbnail

D+1

Odbiór paczki nawet następnego dnia od nadania

Pierwsze 100 maszyn postawiono w 30 miastach Polski w 2009 roku. Z roku na rok sieć Paczkomatów dynamicznie się rozrasta. Obecnie na rynku polskim działa ich ponad 3,7 tys. Od początku 2018 roku uruchomione zostało już 700 maszyn, a do końca roku w całej Polsce ma być ich aż 4,5 tys. 

Paczkomaty rozwiązują problem ostatniej mili, czyli ostatniego, najdroższego etapu doręczenia przesyłki do odbiorcy. Dostawa do Paczkomatu może być nawet 30% tańsza niż tradycyjna przesyłka kurierska. Paczkomaty są wydajniejsze (dostawca w tym samym czasie rozwozi dziesięciokrotnie więcej paczek niż kurier) i bardziej ekologiczne.

O sukcesie Paczkomatów wśród e-sklepów zadecydowała też szybkość dostaw - ok. 98% przesyłek dostarczanych jest następnego dnia po nadaniu. Obecnie ponad połowa wszystkich Klientów e-commerce, deklaruje, że możliwość zamówienia do Paczkomatu motywuje ich do zakupów w danym sklepie. 

Kurier InPost

Kurier InPost to najszybsza dostawa prosto pod adres w dowolne miejsce w Polsce. Paczki można nadać w Punkcie Obsługi Paczek, u kuriera lub w Paczkomacie.

W 2015 roku usługi firmy zostały poszerzone o serwis kurierski Kurier InPost. Wprowadzenie nowej oferty było odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie runku oraz coraz bardzie dynamiczny rozwój e-commerce. Ten krok okazał się sukcesem. Według raportu Gemius 2018, Kurier InPost utrzymuje wysokie trzecie miejsce wśród najchętniej wybieranych firm kurierskich w Polsce.

Wśród usług kurierskich największą popularnością cieszy się serwis krajowy. Usługa dostępna jest dla przesyłek o wadze maksymalnej do 50 kg, a przewidywane czas doręczenia wynosi D+1.