Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

30 Września 2010

Kraków, 22 września 2010

 

Kartki z Paczkomatów od fanów Majki

 

Paczkomaty 24/7 firmy InPost – największego, niezależnego operatora pocztowego należącego do Grupy Integer.pl – były jedną z atrakcji wrześniowego zlotu fanów i przyjaciół serialowej Majki. Uczestnicy imprezy, zorganizowanej przez telewizję TVN, mogli wysyłać do swoich najbliższych okazjonalne kartki ze zdjęciami oraz autografami telewizyjnych idoli.

 

W drugi weekend września na krakowskim rynku licznie zgromadzeni fani „Majki” nie tylko spotkali się z gwiazdami serialu, ale również zebrali autografy i zrobili pamiątkowe zdjęcie. Na imprezie pojawili się główni bohaterowie: Joanna Osyda oraz Tomasz Czachorowski. Ponadto, wśród gwiazd można było zobaczyć m.in. Marietę Żukowską czy Michała Lewandowskiego. Dla wszystkich uczestników imprezy został zorganizowany specjalny koncert z udziałem: Ali Boratyn, Mariny Łuczenko, Kasi Cerekwickiej i Afromental.

 

Wydarzenie aktywnie wspierała spółka InPost, która zaaranżowała wspólną zabawę wysyłania kartek pocztowych. Wszyscy zainteresowani otrzymali widokówki z bohaterami „Majki” i mogli w praktyczny sposób przetestować Paczkomaty 24/7. Miłośnicy serialu zbierali autografy od aktorów i artystów, a następnie wysyłali znajomym kartkę za pośrednictwem paczkomatów.

 

„Chętnie angażujemy się w przedsięwzięcia, dzięki którym możemy w przystępny i ciekawy sposób zachęcić ludzi do korzystania z Paczkomatów 24/7. Widzowie „Majki” mieli już okazję dwukrotnie zobaczyć doręczyciela InPost „w akcji” w emitowanych wiosną odcinkach serialu. Tym razem – przy okazji dużej imprezy masowej – chcieliśmy pokazać w praktyce, jakie korzyści wynikają z użytkowania tak innowacyjnego rozwiązania, jakim są paczkomaty. Jestem przekonany, że szybka i bezpieczna dostawa przesyłki – uwalniająca od stania w długich pocztowych kolejkach czy dostosowywania swoich terminów do przyjazdu kuriera – znajdzie uznanie również wśród fanów serialowej Majki” – powiedział Jacek Powałka, Dyrektor Marketingu w InPost.

 

Paczkomaty 24/7 to usługa dostępna na polskim rynku od października 2009 roku. Rozwiązanie przeznaczone jest dla osób kupujących i sprzedających za pośrednictwem Internetu. Ogromne zainteresowanie Paczkomatami 24/7 potwierdza fan page na Facebook.com, który liczy już ponad 175 tysięcy zwolenników, będąc najpopularniejszą stroną firmową w mediach społecznościowych. Wejdź na: http://www.facebook.com/paczkomaty i dołącz do grona fanów Paczkomatów 24/7 na Facebooku!

 


Więcej informacji o Grupie Integer.pl dostępnych jest na: www.integer.pl, www.inpost.pl, www.paczkomaty.pl oraz www.mobilneplatnosci.pl, a także na blogu: http://blog.inpost.pl/

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack