Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Back to School - największa w Polsce akcja księgarni Gandalf i Paczkomatów® InPost przed nowym rokiem szkolnym

20 Sierpnia 2014

Informacja prasowa                                                                                                                                                               20 sierpnia 2014 roku

 

„Back to School”: największa w Polsce akcja księgarni Gandalf i Paczkomatów® InPost przed nowym rokiem szkolnym!

 

Trwa wyjątkowa kampania promocyjna internetowej księgarni Gandalf.com.pl i Paczkomatów® InPost z okazji zbliżającego się wielkimi krokami roku szkolnego! Dzięki niej każda osoba, która do 15 września zdecyduje się na zakup podręczników, książek czy innych artykułów szkolnych o wartości przekraczającej 50 złotych, odbierze swoje zakupy w Paczkomacie® InPost całkowicie za darmo. Oprócz opcji bezpłatnej dostawy, klienci otrzymają także atrakcyjne rabaty od pozostałych partnerów akcji, do których należą: Top Secret, Ole Ole oraz TXM24. Dodatkowo, do każdej paczki z podręcznikami zamawianej do Paczkomatów® InPost Bakalland doda batoniki zbożowe BA!

 

„Zdajemy sobie sprawę, że kupno podręczników i wyprawki jest dla rodziców sporym obciążeniem. Staramy się oferować klientom możliwie niskie ceny oraz pracujemy nad tym, by koszty wysyłki również były niskie. Współpraca z Paczkomatami® InPost jest naszym wspólnym wyjściem naprzeciw oczekiwaniom Klientów w kontekście możliwie taniej, szybkiej i pewnej dostawy”mówi Anetta Wilczyńska, Prezes Księgarni Gandalf.

 

Promocja „Back to School” obejmuje jednak zdecydowanie szerszą gamę produktów niż podręczniki czy niezbędne artykuły szkolne. Bezpłatna dostawa produktów do Paczkomatów® InPost proponowana jest także każdemu klientowi, który zdecyduje się na zakup dowolnej książki znajdującej się w ofercie księgarni Gandalf. Co więcej lektury można nabywać zarówno w tradycyjnej, papierowej wersji, jak i na nośnikach CD/DVD.

 

„Czołowa pozycja księgarni Gandalf na polskim rynku jest zasługą nie tylko bogatej oferty produktowej, ale wynika także z oferowanych klientom wyjątkowo dogodnych form dostawy produktów – z Paczkomatami® InPost na czele. Wspólna kampania promocyjna potwierdzi niezawodność i komfort naszego rozwiązania, a darmowa przesyłka podręczników z pewnością okaże się dużym ułatwieniem dla zabieganych rodziców i przynajmniej trochę odciąży ich finansowo w okresie wzmożonych wydatków” mówi Maciej Padjas, Dyrektor Marketingu Paczkomatów® InPost.

 

Klienci, którzy w księgarni Gandalf.com.pl zdecydują się na udział w promocji „Back to School”, otrzymają także dodatkowy upominek w postaci specjalnej karty rabatowej, dołączanej do każdego zamówienia dostarczanego za pomocą Paczkomatów®. W ten sposób za koszule, spodnie i spódnice z nowej kolekcji 2014 w Top Secret, klienci zapłacą aż o 25% mniej. Na podobny rabat będzie można liczyć w TXM24 (po okazaniu karty sklep zaoferuje 20% upustu na ubranka z działów Dziewczynka i Chłopiec), a także w internetowym sklepie Ole Ole (20% zniżki na wybraną elektronikę ułatwiającą naukę oraz wspierającą rozwój dziecka i nastolatka). Co warte podkreślenia - promocja działa „w obie strony”: kupując u partnerów akcji, klienci otrzymają rabat na zakup podręczników w księgarni Gandalf i produktów u pozostałych partnerów.

 

Więcej informacji na: www.gandalf.com.pl, www.integer.pl, www.paczkomaty.pl.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack