Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Dowiedz się wraz z InPost CZEGO PRAGNĄ KOBIETY!

23 Lutego 2010

Dowiedz się wraz z InPost CZEGO PRAGNĄ KOBIETY!

 

Wygraj nagrody w konkursie z okazji Dnia Kobiet!

 

Zrób zakupy w e-sklepie oznaczonym różą i wybierz wysyłkę Paczkomatem 24/7 za 5 zł! Następnie odpowiedz na pytanie Czego pragną kobiety? i wygraj relaksujący pobyt w SPA dla dwojga lub bilety do kina! Konkurs trwa od 22 lutego do 8 marca 2010. Jego organizatorem jest InPost Nowoczesna Poczta. Szczegóły i lista sklepów biorących udział w akcji znajdują się na stronie http://www.paczkomaty.pl/dzienkobiet/

 

W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet InPost wprowadził stałą cenę wysyłki e-zakupów za pośrednictwem Paczkomatu 24/7. Niezależnie od gabarytu (A, B czy C) oraz kwoty zakupu, wszystkie e-paczki kosztują w okresie trwania akcji* tylko 5 zł!

 

Lista sklepów partnerskich uczestniczących w konkursie dostępna jest pod linkiem: http://www.paczkomaty.pl/kategoria,dzien_kobiet,15.html

 

Na zwycięzców czekają:

 
  • 3 podwójne zaproszenie do SPA: Popołudnie SPA dla Dwojga do wykorzystania w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście lub Wrocławiu w ciągu 12 miesięcy
  • 10 podwójnych biletów do kina na dowolny film w sieci kin Multikino i Silver Screen
 

„To już kolejna po Walentynkach akcja zachęcająca Internautów do zrobienia zakupów w naszych partnerskich sklepach i skorzystania z Paczkomatów 24/7 przy odbiorze zamówionych produktów. Podobnie, jak w przypadku konkursu walentynkowego, również Dzień Kobiet jest doskonałą okazją do zdobycia cennych nagród. Zapewniamy zwolenników naszej najnowszej usługi, jak i jej potencjalnych użytkowników, że na 2010 rok zaplanowaliśmy – wraz ze sklepami oferującymi wysyłkę za pośrednictwem paczkomatów – szereg działań promocyjnych i konkursów, które uatrakcyjnią robienie zakupów w sieci” – powiedział Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

 

Sprawdź jak dobrze znasz kobiety i spędź wyjątkowe chwile w SPA! Każdy zakup zwiększa szansę na wygraną! Termin zgłoszeń upływa 14 marca 2010, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone 29 marca 2010.

 

Informacje o konkursie dostępne są na stronach e-sklepów uczestniczących w akcji. Kampania reklamowa prowadzona jest również w serwisach Grupy Integer.pl: www.paczkomaty.pl oraz www.inpost.pl. W komunikacji z internautami wykorzystano bannery reklamowe. Akcję wzmacniają dodatkowo mailingi do użytkowników Paczkomatów 24/7 oraz e-konsumentów.

 

Paczkomaty 24/7 to szybkie, profesjonalne i bezpieczne rozwiązanie będące ułatwieniem w nadawaniu i odbieraniu przesyłek. Dla korzystających z innowacyjnej propozycji InPost dostępne są usługi dodatkowe: ubezpieczenie paczek w 3 kategoriach (do 20 tys. zł) oraz odbiór paczki za pobraniem umożliwiający uregulowanie płatności gotówką w punkcie zlokalizowanym przy paczkomacie (np. stacja benzynowa) lub kartą płatniczą w wybranych automatach. Ze statystyk prowadzonych przez InPost wynika, że aż 99%** paczek wysyłanych do paczkomatów można odebrać już dzień po nadaniu.

 

Informacje o Grupie Integer.pl:

 

INTEGER.PL – KOLPORTAŻ RZETELNY

 

Integer.pl jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Posiada 109 oddziałów regionalnych i 1 magazyn centralny w Piotrkowie Trybunalskim. Kurierzy Integer.pl dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Średnio miesięcznie firma kolportuje ok. 90 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze – dopasowanej do prowadzonej działalności – Integer.pl jest w stanie w ciągu 48 godzin zapewnić wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce. Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl czy Real. Firma świadczy usługi także na rzecz instytucji finansowych i telekomunikacyjnych.

 

Od października 2007 roku Integer.pl jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pozyskane z publicznej emisji akcji spółki Integer.pl środki zostały przeznaczone na rozwój i unowocześnianie usług oferowanych przez firmę.

 

Integer.pl jest zdobywcą statuetki Byka i Niedźwiedzia w kategorii Najlepsza inwestycja w spółkę giełdową w 2008 roku. Wyróżnienie przyznawane przez gazetę „Parkiet” skierowane jest do instytucji i profesjonalistów, którzy przyczyniają się do rozwoju, upowszechniania i poszerzania rynku kapitałowego. Firma jest również laureatem prestiżowej nagrody „Gazele Biznesu” dla dynamicznie rozwijających się spółek krajowych, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Integer.pl otrzymał także „Złotą Nagrodę” jako trzykrotny laureat „Jakości Roku”, konkursu organizowanego przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji przy współpracy z Gazetą Prawną. W uzasadnieniu podkreślono nieustanne dążenie do doskonalenia polityki jakościowej firmy.

 

Integer.pl działa zgodnie z Certyfikatem Jakości ISO 9001.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.integer.pl

 

INTEGER.UA

 

Spółka Integer.ua rozpoczęła działalność na rynku ukraińskim w styczniu 2009 roku. Firma realizuje usługi w zakresie kolportażu reklamowych druków bezadresowych, przeznaczonego głównie dla klientów biznesowych (instytucjonalnych), w tym m.in. sieci handlowych. Celem strategicznym ukraińskiej spółki jest zdobycie 10-15% udziałów w sektorze kolportażu druków bezadresowych na tym rynku.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.integer.pl

 

INPOST NOWOCZESNA POCZTA

 

InPost jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim. Świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

 

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Zgodnie ze strategią rozwojową, w 2010 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju – w 230 miastach Polski przez sieć 900 Punktów Obsługi Klienta. Priorytetem spółki są inwestycje w nowoczesne technologie. InPost chętnie wprowadza nowe udogodnienia, które mogą przyczynić się do zwiększenia dostępności i jakości świadczonych usług. Wśród nowych usług znajdą się m.in.: awizomaty czy poczta hybrydowa.

 

InPost jest laureatem XIX edycji konkursu TERAZ POLSKA.Firmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za śledzenie przesyłek on-line.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.inpost.pl

 

INPOST PACZKOMATY

 

InPost Paczkomaty jest najmłodszą spółką wchodzącą w skład Grupy Integer.pl, powołaną do życia w listopadzie 2008 roku. Firma jest odpowiedzialna za zarządzanie projektem i serwisowaniem rewolucyjnych na polskim rynku paczkomatów – sterowanych automatycznie urządzeń, w których możliwy jest odbiór zakupów dokonanych on-line o dowolnej porze przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Dzięki wprowadzeniu nowego rozwiązania przez InPost, większość występujących obecnie wad tradycyjnych usług kurierskich została wyeliminowana, a użytkownicy sieci zyskali profesjonalną i bezpieczną usługę będącą olbrzymim ułatwieniem w ich codziennych e-zakupach.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.paczkomaty.pl

 

INPOST FINANSE

 

InPost Finanse – spółka należąca do grupy kapitałowej Integer.pl – oferuje usługi finansowo-ubezpieczeniowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

 

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych, sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

 

Ponadto, spółka świadczy usługi outsorcingowe skierowane do banków oraz instytucji finansowych. W ramach specjalnej oferty InPost Finanse proponuje także klientom indywidualnym sprzedaż produktów bankowych i pożyczkowych za pośrednictwem listonoszy spółki InPost.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.infinanse.pl

 

INPOST LOGISTYKA

 

Działalność spółki InPost Logistyka związana jest z procesami logistycznymi (magazynowanie, transport, sortownie) w obrębie całej Grupy kapitałowej Integer.pl. Spółka odpowiada m.in. za funkcjonowanie centrum logistycznego-w Piotrkowie Trybunalskim, optymalizację kosztów z tym związanych oraz współpracuje z podmiotami zewnętrznymi w zakresie zabezpieczania i plombowania przesyłek.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.inpost.pl

 

* 22.02.2010 - 08.03.2010;

** Dane za okres od 1 do 31 stycznia 2010 roku.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack