Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Grupa Integer.pl laureatem Małopolskiej Nagrody Gospodarczej

14 Października 2011

Informacja prasowa

 

Kraków, 5 października 2011

 

Grupa Integer.pl laureatem Małopolskiej Nagrody Gospodarczej!

 

Grupa Integer.pl – czołowa polska grupa pocztowa, dostawca innowacyjnych rozwiązań pocztowo-kurierskich i usług z zakresu e-commerce oraz niezależny operator finansowy i telekomunikacyjny – została laureatem tegorocznej Małopolskiej Nagrody Gospodarczej. Jury wysoko oceniło sukcesy biznesowe Integer.pl oraz wkład w rozwój gospodarczy regionu. Zwycięstwo zapewniło jednocześnie Grupie Integer.pl nominację do „Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP”. Wyniki Małopolskiej Nagrody Gospodarczej ogłoszono podczas uroczystej gali w ramach konferencji „Annual Business in Małopolska Meeting 2011”, która odbyła się 3 października w Krakowie. Wydarzenie uświetnił swoją obecnością prezydent RP, Lech Wałęsa.

 

Małopolska Nagroda Gospodarcza przyznawana jest od trzech lat. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 28 firm z regionu Małopolski. Wśród spółek nominowanych wraz z Grupą Integer.pl w kategorii „Duży Przedsiębiorca” znalazły się Orlen Oil i Stalprodukt. Finalnie, zwycięską firmą regionu została Grupa Integer.pl.Małopolska Rada Gospodarcza – jury konkursu – wysoko oceniła między innymi wyniki finansowe Grupy w latach 2008-2010, proaktywną politykę biznesową, dynamiczny rozwój w Polsce i poza jej granicami oraz wkład w rozwój regionu. Uznanie jury znalazły także wdrożone nowoczesne technologie i rozwiązania takie, jak Paczkomaty® InPost, platforma InFlavo czy poczta hybrydowa Power Post.

 

„Zwycięstwo w Małopolskiej Nagrodzie Gospodarczej jest wynikiem dynamicznego rozwoju Grupy Integer.pl zarówno w kraju, jak tez poza jego granicami. Jesteśmy jednym z nielicznych, innowacyjnych przedsiębiorstw, które w tak krótkim czasie od debiutu na arenie gospodarczej odnotowują spektakularny sukces biznesowy. Ponadto, jako reprezentanci regionu małopolskiego staramy się, aby działania firmy przyczyniły się również do rozwoju gospodarczego tej części kraju i przyniosły wymierne korzyści jej mieszkańcom. Cieszymy się, że sukces Grupy Integer.pl został doceniony w Krakowie – miejscu gdzie zrodził się nasz pomysł na biznes” – powiedział Rafał Brzoska, Prezes Grupy Integer.pl.

 

Nagrody w ramach konkursu zostały wręczone podczas 3. edycji „Annual Business in Małopolska Meeting”.Gościem specjalnym oraz prelegentem konferencji był Lech Wałęsa, którego wystąpienie nawiązywało do wiodącego hasła spotkania – „Nowoczesne regiony – nowa Europa”. W uroczystej gali wzięli też udział tak znamienici goście, jak wojewoda małopolski Stanisław Kracik oraz eurodeputowana Róża Thun. Konferencja „Annual Business in Małopolska Meeting” towarzyszyła odbywającemu się w Krakowie „Forum Jednolitego Rynku”.

 

Statuetkę Małopolskiej Nagrody Gospodarczej z rąk Marszałka Marka Sowy odebrał Krzysztof Kołpa, członek zarządu Integer.pl SA.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack