Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Grupa Integer.pl z tytułem Solidnego Pracodawcy

28 Marca 2014

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                                                                 28 marca 2014

 

Grupa Integer.pl z tytułem Solidnego Pracodawcy

 

GrupaInteger.pl – właściciel największej międzynarodowej sieci innowacyjnych Paczkomatów InPost oraz prywatnego operatora pocztowego w Polsce – zdobyła tytuł Solidnego Pracodawcy 2013 roku. Uroczysta Gala, w trakcie której ogłoszono laureatów Programu, odbyła się 27 marca 2014 roku w Katowicach. Patronat nad plebiscytem objęły: „Rzeczpospolita”, „Dziennik Gazeta Prawna” oraz „Monitor Gospodarczy”.

 

Grupa Integer.pl została uhonorowana w kategorii ogólnopolskiej, przeznaczonej dla firm prowadzących działalność więcej niż w jednym regionie Polski. Jury wyróżniło podmioty gospodarcze cechujące się wzorcową polityką personalną, przekładającą się na wysoką jakość produktów i usług świadczonych na rynku polskim. Kryteria, jakimi organizator programu kieruje się przy wyborze laureatów to m.in. warunki pracy (respektowanie przepisów BHP, prawo pracy, itp.), terminowość wypłat, warunki socjalne, ścieżka kariery (szkolenia pracowników), zewnętrzne i wewnętrzne opinie o firmie czy dynamika zatrudnienia na przestrzeni ostatnich lat.

 

„Przyznanie Grupie Integer.pl tytułu Solidnego Pracodawcy to potwierdzenie wysokich standardów zatrudnienia oraz aktywności w zakresie tworzenia jak najlepszych warunków pracy. Jesteśmy elastycznym pracodawcą, starającym się dopasować do potrzeb swoich pracowników. Zdajemy sobie sprawę, że ich zadowolenie przekłada się na jakość wykonywanych obowiązków. Nagroda, którą zdobyliśmy to nie tylko nobilitacja, ale także zobowiązanie i motywacja do ciągłego podtrzymywania najlepszych wzorców w tej dziedzinie” komentuje Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

 

Celem programu Solidny Pracodawca Roku jest wyłonienie polskich firm, które w swojej działalności wybierają najciekawsze rozwiązania z zakresu HR. Firma mogąca szczycić się tym tytułem to wiarygodny partner dla klientów i współpracowników. Organizatorami plebiscytu są: „Rzecz o Biznesie”, „Strony Biznesu plus” i „Strony Rynku”.

 

 Grupa Integer.pl, dzięki szerokiej gamie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, umożliwia pracownikom możliwość nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych narzędzi służących do komunikacji wewnętrznej, pracownicy sami mogą zgłosić informację, jakiej wiedzy im brakuje o danym produkcie bądź usłudze i co pragną udoskonalić w swojej pracy. W związku z dynamicznym rozwojem firma oferuje także duże możliwości awansu przez objęcie stanowiska kierowniczego lub przeniesienie do innych działów wewnątrz organizacji.

 

Tytuł „Solidnego Pracodawcy” to kolejna nagroda Grupy Integer.pl w 2014 roku. W styczniu Grupa została wybrana głosami internautów zwycięzcą plebiscytu Pulsu Biznesu „Wybierz Mistrza GPW”. Z kolei, należące do Grupy Integer.pl Paczkomaty® InPost zdobyły w Wielkiej Brytanii tytuł „The Delivery Excellence Award 2014”, w kategorii: „Best Carrier Contribution to Delivery Innovation”. W głosowaniu internautów innowacyjne urządzenia Grupy Integer.pl pokonały czołowych graczy rynku pocztowo-kurierskiego w Wielkiej Brytanii na czele z: DPD, Nightline, Arrows XL, ByBox oraz UK Mail.

 

Więcej informacji dostępnych jest na: www.paczkomaty.pl, www.inpost.pl, www.integer.pl, a także na blogu: http://blog.inpost.pl/ i profilu Paczkomatów na Facebooku.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack