Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

InPost doręczy pocztówki w 65. rocznicę Powstania Warszawskiego!

05 Sierpnia 2009

InPost doręczy pocztówki w 65. rocznicę Powstania Warszawskiego!

InPost - największy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do grupy kapitałowej Integer.pl - wraz z Fundacją na Rzecz Promocji Historii Polski włączył się w organizację widowiska historycznego "Warszawskie Dzieci.". Wydarzenie poświęcone jest 65. rocznicy Powstania Warszawskiego i obejmie swoim zasięgiem trzy dzielnice: Śródmieście, Żoliborz i Pragę. Obchody rozpoczną się w piątek (7 sierpnia 2009) o godzinie 9.00 i potrwają do niedzieli (9 sierpnia) do północy.

InPost odpowiedzialny jest za przygotowanie i dystrybucję specjalnej edycji kartek pocztowych upamiętniających wydarzenia sierpnia 1944 roku. Na zdjęciach uwiecznione zostały sceny z okresu powstania. Firma przygotowała również okazjonalne stemple w trzech wersjach graficznych, wzorowane na historycznych pieczęciach Harcerskiej Poczty Polowej.

"Angażując się w tę nietypową akcję społeczną  chcemy uczcić pamięć o bohaterach Powstania Warszawskiego 1944 roku i oddać hołd wszystkim jego uczestnikom, zarówno żołnierzom jak i ludności cywilnej. Podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej oraz promocja aktywnej postawy obywatelskiej to niezwykle ważne kwestie. Wierzymy, że wspólnie z mieszkańcami Warszawy przeniesiemy się w realia roku 44, identyfikując się z polskimi bohaterami i upowszechniając wiedzę na temat naszej historii" - mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Okolicznościowe pocztówki trafią do uczestniczących w obchodach warszawiaków za pośrednictwem dzieci z grupy historycznej "Radosław" ubranych i ucharakteryzowanych na małych powstańców. Ponadto, do dyspozycji mieszkańców stolicy zostaną oddane cztery punkty Harcerskiej Poczty Polowej - przy Placu Zamkowym, na Rynku Starego Miasta, przy Placu Krasińskich (obok Pomnika Powstania Warszawskiego) oraz w Starej Prochowni (ul. Boleść 2), w których każdy będzie mógł upamiętnić kartkę unikatowymi stemplami.

"Warszawskie dzieci." to inscenizacja poświęcona 65. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Niezwykłe, unikalne w swoim charakterze, patriotyczne widowisko, ma być - dzięki swojej uniwersalnej wymowie - największym historycznym wydarzeniem medialnym skierowanym do społeczeństwa polskiego. Ponad 1000 artystów, statystów i wolontariuszy przedstawi jedyny w swoim rodzaju żywy spektakl z życia walczącego miasta. Wydarzenia w centrum stolicy (na Starym Mieście, Pradze, Żoliborzu i Śródmieściu) będą trwać dzień i noc, przez 63 godziny.

Informacje o Grupie Integer.pl:
Integer.plSA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych, 15 magazynów centralnych spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych, a kurierzy Integera dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od 65 do 75 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - Integer.pl gwarantuje w ciągu 48 godzin wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce.

Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl, Plus Discount czy Real.

Firma jest laureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu". Wyróżnienia otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Firma jest także dwukrotnym laureatem programu "Jakość Roku 2006" i "Jakość Roku 2007"  w kategorii "Usługi". Integer.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.integer.pl

InPost Usługi Pocztowe jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej Integer.pl, notowanej od 2007 roku na GPW. InPost świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w wielu miastach na terenie całej Polski. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2008 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 200 miastach Polski przez sieć 800 Punktów Obsługi Klienta. Cele strategiczno-rozwojowe InPost zakładają ponadto wprowadzanie 5 nowych usług rocznie.Docelowo - w 2008 roku - spółka będzie dysponować paletą 15 produktów z branży pocztowej i wprowadzi obsługę przesyłek międzynarodowych. Wśród nowych usług znajdą się także: paczka pobraniowa czyusługi ukierunkowane na e-handel.

InPost jest laureatem XVIII edycji konkursu TERAZ POLSKA. Firmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za całokształt działań prowadzonych na rynku pocztowym..

 

www.inpost.pl, Infolinia: 0 801 400 100

InPost Finansew 50,2% należy do Grupy Kapitałowej Integer.pl. Pozostałe udziały posiada AQMET Nowiński sp. jawna.

Firma oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych, sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

Ponadto, spółka świadczy usługi outsorcingowe skierowane do banków oraz instytucji finansowych. W ramach specjalnej oferty InPost Finanse proponuje także klientom indywidualnym sprzedaż produktów bankowych i pożyczkowych za pośrednictwem listonoszy spółki InPost.

Docelowo, dzięki połączeniu zakresu usług pocztowych i pośrednictwa finansowego,klient indywidualny będzie miał możliwość dokonania wpłat pieniężnych, opłat za rachunki, itp. również w miejscu zamieszkania korzystając z usług listonosza.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronachwww.infinanse.pl

Paczkomaty 24/7 to rewolucyjne na polskim rynku rozwiązanie umożliwiające nadanie przesyłki przy znajomości wyłącznie adresu e-mail odbiorcy. Najnowszausługa InPost umożliwia odbiór paczki w wybranym miejscu i o dowolnej godzinie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Ponadto, jest  to atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich osób oczekujących na optymalizację procesu świadczenia usług kurierskich. Dzięki wprowadzeniu nowego projektu InPost, większość występujących obecnie wad tradycyjnych usług kurierskich zostanie wyeliminowana, a użytkownicy sieci zyskają profesjonalną i bezpieczną usługę będącą olbrzymim ułatwieniem w ich codziennych e-zakupach.

Wprowadzenie usługi Paczkomaty 24/7 na rynek wspiera Projekt 01. Jego celem jest skupienie e-społeczności wokół innowacyjnej usługi. Projekt 01 tworzą aktywni internauci, którzy kupując lub sprzedając on-line wspólnie kreują nową erę e-zakupów. W akcji udział weźmie 10.000 osób, które wyślą swoje zgłoszenie i pomyślnie przejdą weryfikację. Dzięki temu jako pierwsi będą mogli poznać najnowocześniejszą usługę wysyłkową w Europie.

Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na stronachwww.projekt01.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack