Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

InPost Finanse dostarczy przekazy pieniężne Western Union do domu

28 Listopada 2013

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                                    Kraków, 28 listopada 2013

 

InPost Finanse dostarczy przekazy pieniężne Western Union do domu

 

InPost Finanse – spółka wchodząca w skład Grupy Integer.pl – rozszerza współpracę z Western Union w zakresie realizacji przekazów pieniężnych. Tym samym listonosze InPost Finanse mogą dostarczyć pieniądze bezpośrednio do domów klientów, oczekujących na przekaz. Usługa jest bezpłatna i można ją zamówić w dowolnym momencie za pośrednictwem internetu.

 

Do tej pory InPost Finanse współpracował z firmą Western Union w zakresie realizacji przekazów pieniężnych jedynie w stacjonarnych Punktach Obsługi Klienta InPost. Teraz klienci będą mogli skorzystać z usługi w jeszcze bardziej dogodny sposób – bez konieczności odwiedzania placówek.

 

Nadawca przekazu Western Union, chcąc aby odbiorca w Polsce otrzymał pieniądze do domu, informuje pracownika placówki realizującego przekaz o wyborze tej opcji. Można ją również zaznaczyć na stronie internetowej www.inpost.pl. Chęć skorzystania z nowoczesnej formy dostarczania przekazów może wyrazić nie tylko nadawca, ale także ich odbiorca – wystarczy, że w tym celu skontaktuje się z infolinią InPost Finanse.

 

Doręczanie świadczeń pieniężnych Western Union przez przedstawicieli InPost bezpośrednio do domów klientów nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

 

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Western Union – rozszerzenie działalności Punktów Obsługi Klienta InPost o możliwość realizacji przekazów pieniężnych Western Union okazało się strzałem w dziesiątkę. Nasi klienci coraz chętniej korzystają z bogatego wachlarza oferowanych przez nas usług finansowych. Doskonale wiemy, że wraz z rosnącym zainteresowaniem, oczekiwania użytkowników stają się coraz wyższe – stąd nasza decyzja o zwiększeniu zasięgu rozwiązania i zapewnieniu jeszcze bardziej komfortowej metody dostarczania przekazów mówi Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

 

- Oferowana przez nas dostawa świadczeń pieniężnych do domów wpisuje się w filozofię Grupy Integer.pl. Konsekwentnie stawiamy na innowacyjność, która finalnemu użytkownikowi ma zapewnić niespotykaną dotąd wygodę, także w zakresie korzystania z usług finansowych. Wszystko dzięki rozszerzeniu obszaru działań biznesowych ze znaczącymi partnerami, do których niewątpliwie zalicza się Western Uniondodaje Agata Szaniawska, specjalista ds. Produktów Rozliczeniowych InPost Finanse.

 

Usługa dostarczenia przekazu do domu realizowana jest już następnego dnia po nadaniu przekazu. Odpowiedzialne za odbiór zlecenia call center firmy InPost Finanse, maksymalnie 24 godziny po otrzymaniu informacji, kontaktuje się z klientem i ustala z nim dogodny termin i miejsce odbioru świadczenia.

 

Więcej informacji na stronie: http://www.inpost.pl.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack