Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

InPost Finanse: umowa z Liberty Direct i Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych

15 Kwietnia 2014

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                                                        15 kwietnia 2014

 

InPost Finanse: umowa z Liberty Direct i Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych

 

InPost Finanse – niezależny operator finansowo-ubezpieczeniowy, wchodzący w skład Grupy Integer.pl – nawiązał współpracę z Liberty Direct i Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych w zakresie świadczenia usług ubezpieczeniowych. Tym samym spółka po raz kolejny rozszerzyła zasięg swojej dotychczasowej oferty kierowanej do klientów w całej Polsce.

 

Umowa partnerska z Liberty Direct – czołową firmą ubezpieczeniową, świadczącą swoje usługi w 29 krajach na świecie - zakłada sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych oraz ubezpieczeń mieszkaniowych we wszystkich placówkach InPost Finanse na terytorium Polski. Na mocy kontraktu z Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych – w każdym krajowym punkcie niezależnego operatora finansowego – możliwe będzie z kolei nabycie oprócz ubezpieczeń komunikacyjnych także ubezpieczeń majątkowych oraz majątkowo-korporacyjnych, w tym m.in.: transportowych, finansowych czy komunikacyjnych flotowych.

 

Współpraca InPost Finanse z kolejnymi kluczowymi partnerami, oferującymi szeroką paletę produktów ubezpieczeniowych, znacznie zwiększa zasięg Grupy Integer.pl na dynamicznie rozwijającym się rynku ubezpieczeń.

 

„Zgodnie z realizowaną przez nas strategią, po raz kolejny rozszerzyliśmy zasięg i ofertę InPost Finanse – tym razem w zakresie sprzedaży ubezpieczeń. Zdywersyfikowana działalność to model, do którego od samego początku istnienia dąży Grupa Integer.pl. Nadrzędnym celem pozostaje jednak dla nas to, by proponować naszym klientom coraz więcej usług na poziomie jednej placówki" mówi Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

 

InPost Finanse już od kilku lat oferuje swoim klientom szeroką paletę produktów z zakresu ubezpieczeń. Jest to możliwe dzięki współpracy spółki z czołowymi rynkowymi graczami, do których należą m.in. Generali T.U. oraz LINK4.

 

Kooperacja z Generali T.U. obejmuje sprzedaż indywidualnych ubezpieczeń majątkowych, NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) i turystycznych oraz pełnego wachlarza produktów komunikacyjnych we wszystkich placówkach InPost Finanse. W punktach należących do spółki z Grupy Integer.pl możliwe jest również nabywanie ubezpieczeń korporacyjnych: majątkowych, OC i transportowych.

 

Z kolei długoterminowa współpraca z LINK4 zakłada m.in. sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych oraz mieszkaniowych. Od 2013 roku – na skutek rozszerzonej umowy partnerskiej – InPost Finanse odpowiada również za doręczanie przekazów pieniężnych LINK4. W najbliższych planach obie firmy chcą uruchomić także sprzedaż ubezpieczeń dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Więcej informacji dostępnych jest na: www.integer.ploraz www.inpost.pl.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack