Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

10 Czerwca 2008

InPost laureatem TERAZ POLSKA

InPost - największy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do grupy kapitałowej Integer.pl - został laureatem konkursu TERAZ POLSKA. Firmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za całokształt działań prowadzonych na rynku pocztowym. Mimo zaledwie półtorarocznej działalności, operator został wyróżniony jedną z najbardziej znaczących oraz prestiżowych nagród w kraju. Firma InPost może posługiwać się zwycięskim tytułem przez cały rok.

TERAZ POLSKA to niekomercyjny konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów i usług, innowacyjnych przedsięwzięć oraz gmin atrakcyjnych pod względem gospodarczym i inwestycyjnym. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego. Zwycięzcy konkursu otrzymują statuetki TERAZ POLSKA podczas uroczystej, finałowej gali, która w tym roku odbyła się 9 czerwca.

"Przyznanie Polskiego GodłaPromocyjnego TERAZ POLSKA to dla nas szczególne wyróżnienie. Jest to dowód, że InPost świadczy usługi najwyższej jakości. Ze względu na wysoką rangę konkursu i możliwość sygnowania naszej oferty jego godłem, zwycięstwo traktujemy prestiżowo.Podejmujemy wszelkie starania, aby nasza oferta spełniała najwyższe standardy, a ta nagroda jest tego najlepszym potwierdzeniem" - mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Firma InPost jest laureatem wielu prestiżowych nagród, które potwierdzają jakość świadczonych usług. W 2008 roku operator pocztowy został nagrodzony w konkursie Medal Europejski, organizowanym przez Business Centre Club orazUrząd Komitetu Integracji Europejskiej.Celem projektu jest promocja spółek, które w biznesie i zarządzaniu firmą kierują się najwyższymi standardami jakości.

Dodatkowo, w październiku 2007 roku InPost został laureatem Międzynarodowego Konkursu "EuroCertyfikat". Ideą przyznawanych corocznie nagród jest promowanie najlepszych firm z terenu Unii Europejskiej, które w swoim działaniu kierują się wysokimi standardami zarządzania i jakości, uczestniczą w unijnych programach pomocowych i korzystają z ich środków, a także dbają o etyczne postępowanie w biznesie.

Ponadto,InPost otrzymał nominację w międzynarodowym konkursie World Mail Awards 2008 w kategoriiWzrost. Jest to pierwsza nominacja dla firmy InPost w międzynarodowym konkursie i jednocześnie jedyna dla polskiego prywatnego operatora pocztowego.

GrupaInteger.pl, w skład której wchodzi InPost, równieżzostała wyróżniony wieloma nagrodami i wyróżnieniami. W ostatnim czasie przyznano spółce nagrodę "Jakości Roku 2007". W 2007 roku Integer.pl został także laureatem prestiżowego konkursu "Gazele Biznesu". Wyróżnienie to otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, któreosiągają dobre wyniki finansowe i sąrzetelnym partnerem w biznesie. Firma zdobyła również tytuł "Jakość Roku 2006" w kategorii "Usługi" oraz posiada Certyfikat Jakości ISO 9001.

Ponadto, w czerwcu 2008 Integer.pl został także uhonorowany przez InterRES International Fair tytułem Lidera Rynku 2008 Euro Lider w kategorii Usługa. Głównym założeniem konkursu jest wyłonienie firm, które cechują się innowacyjnością i kreatywnością w zarządzaniu oraz dbałością o środowisko naturalne. Firma Integer.pl została wyróżniona za całokształt działalności związanej z kolportażem reklamowych druków bezadresowych.

Informacje o Grupie Integer.pl:
Integer.plSA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych, 15 magazynów centralnych spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych, a kurierzy Integera dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od 65 do 75 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - Integer.pl gwarantuje w ciągu 48 godzin wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce.

Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl, Plus Discount czy Real.

Firma jest laureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu". Wyróżnienia otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Firma jest także dwukrotnym laureatem programu "Jakość Roku 2006" i "Jakość Roku 2007"  w kategorii "Usługi". Integer.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.integer.pl

InPost Usługi Pocztowe jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej Integer.pl planującej w 2007 roku wejście na GPW. InPost świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w 157 miastach Polski. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2007 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 200 miastach Polski. Cele strategiczno-rozwojowe InPost zakładają ponadto wprowadzanie 5 nowych usług rocznie.Docelowo - w 2008 roku - spółka będzie dysponować paletą 15 produktów z branży pocztowej i wprowadzi obsługę przesyłek międzynarodowych. Wśród nowych usług znajdą się także:paczka pobraniowa czyusługi ukierunkowane na e-handel.

www.inpost.pl, Infolinia: 0 801 400 100

InPost Finanse - oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych,sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

Docelowo, dzięki połączeniu zakresu usług pocztowych i pośrednictwa finansowego, klient indywidualny będzie miał możliwość dokonania wpłat pieniężnych, opłat za rachunki, itp. również w miejscu zamieszkania korzystając z usług listonosza.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronachwww.infinanse.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack