Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

30 Maja 2007

InPost na Pomorzu

Firma InPost - pierwszy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do grupy kapitałowej INTEGER.pl SA - zgodnie z planami rozwojowymi firmy intensywnie rozwija sieć obsługi w całej Polsce. Spółka obsługuje rynek przesyłek pocztowych adresowych o masie powyżej 50g.  Zgodnie z zakładaną strategią od początku 2007 roku uruchomiono już jedenaście nowych oddziałów - pięć w Małopolsce i sześć na Śląsku. Dodatkowo, w maju 2007 InPost rozpoczął dynamiczny rozwój na Pomorzu. Lista miast obsługiwanych przez spółkę powiększyła się o: Rumię, Wejherowo, Tczew oraz Redę.

Klienci InPost - zarówno indywidualni, jak i biznesowi - mogą korzystać z usług firmy w niemal 100 miastach Polski przez sieć 800 Punktów Obsługi Klienta, z czego 4 znajdują się w obrębie nowo powstałych oddziałów.

Duże zainteresowanie naszą ofertą, tak ze strony klientów biznesowych, jak i indywidualnych sprawia, że systematycznie rozszerzamy sieć Punktów Obsługi Klienta o kolejne nowe miasta. Dążymy do tego, by być jak najbliżej Klientów oferując im przede wszystkim terminowość, wysoką jakość wykonywanych usług i atrakcyjne ceny. Naszym priorytetem jest to, aby pakiet usług oferowanych przez InPost był równie dostępny dlaKlientów na Pomorzu, jak i w pozostałych regionach kraju” - mówi Rafał Brzoska, Prezes Zarządu Spółki.

Zgodnie z prognozami rozwojowymi, do końca 2007 roku zostanie utworzonych 1000 Punktów Obsługi Klienta w 110 miastach w całym kraju. Wszystkie przesyłki realizowane przez InPost przyjmowane są w Punktach Obsługi Klienta lub w siedzibie Klienta i dostarczane bezpośrednio pod wskazany adres przez listonoszy InPost. Zgodnie ze standardami pracy, pod nieobecność adresata listonosze pozostawiają awizo z informacją o korespondencji do odbioru.

InPost - wychodząc naprzeciw trudnościom związanym z obowiązkową wymianą skrzynek pocztowych - rozszerzył swoją ofertę o świadczenie usług związanych z produkcją i montażem Euroskrzynek. InPost oferuje swoim Klientom produkty wysokiej jakości odpowiadające standardom technicznym obowiązującym w Unii Europejskiej.

Firma InPost należy do grupy kapitałowej INTEGER.pl SA.

Infolinia: 0 801 400 100

Informacje dodatkowe:

INTEGER.plSA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych. Codziennie kurierzy INTEGERA dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od  50 do 70 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. INTEGER.pl SA posiada tytuł „Jakość Roku 2006” przyznany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz Certyfikat Jakości ISO 9001.

W 2007 roku spółka planuje swój debiut na warszawskiej giełdzie.

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie www.integer.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack