Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

04 Czerwca 2009

InPost nagrodzony godłem TERAZ POLSKA

TERAZ POLSKAInPost - największy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do grupy kapitałowej Integer.pl - już po raz drugi został wyróżniony godłem TERAZ POLSKA. W kategorii Najlepsze Usługi nagrodzono śledzenie przesyłek on-line umożliwiające Klientomkontrolowanie za pośrednictwem strony www.inpost.pl procesu doręczania listów rejestrowanych.W 2008 roku firma zyskała uznanie kapituły TERAZ POLSKA w kategorii Najlepsze Usługi za całokształt działań prowadzonych na rynku pocztowym.

TERAZ POLSKA to niekomercyjny konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów i usług, innowacyjnych przedsięwzięć oraz gmin atrakcyjnych pod względem gospodarczym i inwestycyjnym. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego. Zwycięzcy konkursu otrzymują statuetki TERAZ POLSKA podczas uroczystej, finałowej gali, która w tym roku odbyła się 1 czerwca w Teatrze Wielkim w Warszawie.

"Celem strategicznym firmy InPost jest stały rozwój i poszerzanie portfolio. Jesteśmy przekonani, że wdrażając nowatorskie rozwiązania, takie jak śledzenie przesyłek on-line, zyskujemy uznanie Klientów oraz niezależnych ekspertów rynku pocztowego. Zdobyte w tym roku godło dowodzi, że innowacyjne podejście do biznesu jest wysoko cenione i zasługuje na wyróżnienieKapituły w tak prestiżowym przedsięwzięciu jakim jest Teraz Polska, za co serdecznie dziękujemy" - mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Nagrodzona w tegorocznej edycji konkursu Teraz Polska usługa śledzenie przesyłek on-line została uruchomiona w grudniu 2007 roku. Nowatorski system jest niezwykle dogodny szczególnie dla osób korzystających z usług e-commerce. InPost jest jedynym operatorem pocztowym, który oferuje tego rodzaju usługę wszystkim klientom - zarówno biznesowym, jak i indywidualnym - bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat, logowania się czy spełniania innych dodatkowych wymagań. Śledzenie przesyłek on-line przez InPost jest usługą standardową. Tym samym InPost - jako jedyna firma - oferuje szeroko dostępną usługę śledzenia przesyłek za pośrednictwem internetu.

Firma InPost od początku swojej działalności otrzymała wiele prestiżowych nagród, które potwierdzają wysoką jakość świadczonych przez spółkę usług. W lutym 2009 roku Prezes spółki - Pan Rafał Brzoska - został laureatem Managera Roku za zasługi w kruszeniu monopolu Poczty Polskiej. W tym roku InPost został również uhonorowany tytułem "Tego, który zmienia polski przemysł" za skuteczne przełamywanie monopolu na rynku usług pocztowych.

Informacje o Grupie Integer.pl:
Integer.plSA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych, 15 magazynów centralnych spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych, a kurierzy Integera dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od 65 do 75 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - Integer.pl gwarantuje w ciągu 48 godzin wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce.

Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl, Plus Discount czy Real.

Firma jest laureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu". Wyróżnienia otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Firma jest także dwukrotnym laureatem programu "Jakość Roku 2006" i "Jakość Roku 2007"  w kategorii "Usługi". Integer.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.integer.pl

InPost Usługi Pocztowe jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej Integer.pl, notowanej od 2007 roku na GPW. InPost świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w wielu miastach na terenie całej Polski. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2008 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 200 miastach Polski przez sieć 800 Punktów Obsługi Klienta. Cele strategiczno-rozwojowe InPost zakładają ponadto wprowadzanie 5 nowych usług rocznie.Docelowo - w 2008 roku - spółka będzie dysponować paletą 15 produktów z branży pocztowej i wprowadzi obsługę przesyłek międzynarodowych. Wśród nowych usług znajdą się także: paczka pobraniowa czyusługi ukierunkowane na e-handel.

InPost jest laureatem XVIII edycji konkursu TERAZ POLSKA. Firmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za całokształt działań prowadzonych na rynku pocztowym..

 

www.inpost.pl, Infolinia: 0 801 400 100

InPost Finansew 50,2% należy do Grupy Kapitałowej Integer.pl. Pozostałe udziały posiada AQMET Nowiński sp. jawna.

Firma oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych, sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

Ponadto, spółka świadczy usługi outsorcingowe skierowane do banków oraz instytucji finansowych. W ramach specjalnej oferty InPost Finanse proponuje także klientom indywidualnym sprzedaż produktów bankowych i pożyczkowych za pośrednictwem listonoszy spółki InPost.

Docelowo, dzięki połączeniu zakresu usług pocztowych i pośrednictwa finansowego,klient indywidualny będzie miał możliwość dokonania wpłat pieniężnych, opłat za rachunki, itp. również w miejscu zamieszkania korzystając z usług listonosza.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack