Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

27 Lutego 2007

InPost: nowa usługa dla firm

InPost – pierwszy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do grupy kapitałowej INTEGER.pl – wychodząc naprzeciw  oczekiwaniom klientów rozszerza swoją ofertę. Zgodnie z zakładaną strategią rozwojową firma wprowadza nową usługę dla firm, polegającą na kompleksowym obrocie dokumentami pomiędzy instytucjami i osobami fizycznymi. Oferta skierowana jest głównie do banków, instytucji finansowych i ubezpieczeniowych, jak również przedsiębiorców podpisujących umowy z kontrahentami w innych miastach.

Założeniem nowej usługi jest sprawne i szybkie przekazywania umów oraz wszelkich firmowych dokumentów. Praktycznym ułatwieniemwprowadzonym przez InPost jest możliwość zawarcia umowy bez konieczności wychodzenia z siedziby firmy bądź domu, dlatego też nowa usługa cieszy się największym uznaniem wśród banków, firm ubezpieczeniowych czy przedsiębiorców zawierających umowy z kontrahentami w całej Polsce.Zaletą nowej usługi jest to, żekurier InPost odbiera z siedziby firmy, bądź innego wskazanego przez firmę miejsca, dokumenty wymagające autoryzacji, doręcza je wskazanemu podmiotowi l ub osobie fizycznej, która w swojej siedzibie lub w miejscu zamieszkania w obecności Kuriera podpisuje doręczony dokument. Zgodnie ze standardami usług świadczonych przez InPost – kurier zobowiązany jest podczas wizyty do weryfikacji danych osobowych adresata na bazie okazanego dokumentu tożsamości. Po dokonaniu niezbędnych czynności, dokumenty zostają przekazane nadawcy w ciągu 72 godzin.

„InPost dąży do stałego podnoszenia efektywności i konkurencyjności. Chcemy być najlepszym partnerem dla naszych klientów, zarówno korporacyjnych, jak i indywidualnych oferując im kompleksowe i profesjonalne usługi pocztowe oraz rozwiązania, które pomogą w realizacji celów biznesowych. Stąd też rozpoczęliśmy świadczenie nowej usługi polegającej na kompleksowym obrocie dokumentami. Uważam, że jest to doskonała propozycja zarówno dla firm, jak też osób indywidualnych. W ramach nowej usługi współpracujemy już z dwiema dużymi firmami z branży bankowej i telekomunikacyjnej i wierzymy w to, że nasza oferta spełni ich oczekiwania” – mówi Rafał Brzoska, Prezes Zarządu Spółki.

Nowa usługa dostępna jest po podpisaniu z firmą InPost stosownej umowy. Szczegóły na stronie: www.inpost.pl.

Informacje dodatkowe

W lutym InPost poinformował, że uruchomił cztery nowe oddziały - trzy w Małopolsce i jeden na Śląsku. Lista miast obsługiwanych przez InPost powiększyła się o: Kęty, Andrychów, Gorlice oraz Czechowice-Dziedzice. Klienci InPost mogą korzystać z usług firmy w 78 miastach Polski poprzez sieć 1000 Punktów Obsługi Klienta, z czego 6 znajduje się w obrębie nowo powstałych oddziałów.

InPost jest pierwszym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należący do grupy kapitałowej INTEGER.pl planującej w II kwartale 2007 roku wejście na GPW. Rozpoczął świadczenie powszechnych usług pocztowych na skalę ogólnokrajową jesienią 2006 roku. W związku z częściową liberalizacją rynku usług pocztowych poza obszarem zastrzeżonym dla Poczty Polskiej - definiowanym przez Ustawę Prawo Pocztowe z dn. z 12 czerwca 2003 r. - znalazły się przesyłki ważące od 50 do 350 g. W tym właśnie obszarze (przesyłki o masie powyżej 50 g) swoje usługi świadczy InPost.

Firma dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w 78 miastach Polski oraz 800 Punktów Obsługi Klienta. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2007 r. firma będzie obecna na terenie całego kraju, w 150 miastach Polski poprzez sieć 2500 Punktów Obsługi Klienta.

InPost kieruje swoją ofertę zarówno do klientów masowych (korporacyjnych), jak i indywidualnych. Propozycją firmy są zupełnie nowe, kompleksowe usługi pocztowe odpowiadające wysokim wymaganiom odbiorców. Terminowość, jakość serwisu i atrakcyjne ceny determinują filozofię biznesową firmy InPost.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.inpost.pl

INTEGER.pl jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych. Codziennie kurierzy INTEGERA dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od  50 – 70 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. INTEGER.pl posiada Certyfikat Jakości ISO 9001.

W II kwartale 2007 spółka planuje swój debiut na warszawskiej giełdzie.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.integer.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack