Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Malborska 130,
30-624 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

InPost otworzył dziewięć nowych oddziałów

27 Czerwca 2007

InPost otworzył dziewięć nowych oddziałów

Firma InPost - pierwszy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do grupy kapitałowej INTEGER.pl SA - zgodnie z planami rozwojowymi firmy intensywnie rozwija sieć obsługi w całej Polsce. Spółka obsługuje rynek przesyłek pocztowych adresowych o masie powyżej 50g.  Zgodnie z zakładaną strategią od początku 2007 roku uruchomiono już piętnaście nowych oddziałów - pięć w Małopolsce, sześć na Śląsku oraz cztery na Pomorzu. Dodatkowo, od czerwca lista miast obsługiwanych przez InPost powiększyła się o dziewięć kolejnych - Boguszów Gorce, Lubin, Polkowice, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Białe Błota, Inowrocław, Żywiec oraz Terespol.

InPost już w 60% zrealizował strategię rozwoju sieci Punktów Obsługi Klienta przewidzianą na rok bieżący, co umożliwi nam uruchomienie większej niż planowana liczby placówek. Zgodnie z prognozami do końca 2007 roku będzie funkcjonowało 1200 Punktów Obsługi Klienta InPost w 200 miastach w całym kraju.

Duże zainteresowanie naszą ofertą, tak ze strony klientów biznesowych, jak i indywidualnych sprawia, że systematycznie rozszerzamy sieć Punktów Obsługi Klienta o kolejne nowe miasta. W trosce o terminowość doręczania korespondencji zakupiliśmy skutery, dzięki którym nasi listonosze znacznie szybciej będą doręczali korespondencję. Dążymy do tego, by być jak najbliżej Klientów oferując im przede wszystkim terminowość, wysoką jakość wykonywanych usług i atrakcyjne ceny, dzięki czemu zainteresowaniami firmą InPost nieustannie rośnie” - mówi Rafał Brzoska, Prezes Zarządu Spółki.

InPost - w ramach podnoszenia standardów rynkowych w zakresie terminowości doręczanych przesyłek  - zdecydował się na zakup skuterów. Dzięki temu czas dystrybucji korespondencji ulegnie skróceniu i wpłynie na podniesienie jakości usług oferowanych przez InPost. Pierwsze skutery zostały sprowadzone z Włoch i zaczną rozwozić listy w największych miastach m.in.: Warszawie, Krakowie, Bydgoszczy, Bielsku-Białej i Katowicach. Do końca 2007 roku InPost planuje poszerzyć swoją flotę aż o 300 skuterów.

Od czerwca InPost -  w ramach współpracy z Fundacją Anny Dymnej „Mimo wszystko” - wspiera budowę nowoczesnego ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego w Radwanowicach.Każdy 1 grosz od sprzedanej koperty lub wysłanej za pośrednictwem InPost paczki przekazywany będzie przez spółkę na rzecz Fundacji. W ten sposób InPost dofinansowywać będzie budowę ośrodka dla osób niepełnosprawnych. Firma planuje długofalową współpracę z Fundacją.

Firma InPost należy do grupy kapitałowej INTEGER.pl SA planującej jeszcze w tym roku debiut na GPW w Warszawie.

Infolinia: 0 801 400 100

W marcu 2007 roku InPost rozszerzył swoją ofertę o świadczenie usług związanych z produkcją i montażem Euroskrzynek. InPost oferuje swoim Klientom produkty wysokiej jakości odpowiadające standardom technicznym obowiązującym w Unii Europejskiej.

InPost jest pierwszym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należący do grupy kapitałowej INTEGER.pl planującej w II kwartale 2007 roku wejście na GPW. Rozpoczął świadczenie powszechnych usług pocztowych na skalę ogólnokrajową jesienią 2006 roku. W związku z częściową liberalizacją rynku usług pocztowych poza obszarem zastrzeżonym dla Poczty Polskiej - definiowanym przez Ustawę Prawo Pocztowe z dn. z 12 czerwca 2003 r. - znalazły się przesyłki ważące od 50 do 350 g. W tym właśnie obszarze (przesyłki o masie powyżej 50 g) swoje usługi świadczy InPost.

Firma dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w 78 miastach Polski oraz 800 Punktów Obsługi Klienta. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2007 r. firma będzie obecna na terenie całego kraju, w 200 miastach Polski poprzez sieć 1200 Punktów Obsługi Klienta.

InPost kieruje swoją ofertę zarówno do klientów masowych (korporacyjnych), jak i indywidualnych. Propozycją firmy są zupełnie nowe, kompleksowe usługi pocztowe odpowiadające wysokim wymaganiom odbiorców. Terminowość, jakość serwisu i atrakcyjne ceny determinują filozofię biznesową firmy InPost.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.inpost.pl

INTEGER.pl jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych. Codziennie kurierzy INTEGERA dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od  50 – 70 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. INTEGER.pl posiada Certyfikat Jakości ISO 9001.

W II kwartale 2007 spółka planuje swój debiut na warszawskiej giełdzie.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.integer.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack