Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

18 Czerwca 2008

InPost Sailing Team na Polish Match Tour

InPost - największy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do grupy kapitałowej Integer.pl - zaangażował się, obok prowadzonych dotychczas działań charytatywnych i ekologicznych, w inicjatywy sportowe. Załoga InPost Sailing Team będzie reprezentować spółkę podczas regat Polish Match Tour. Zawodnicy w firmowych barwach InPost wezmą udział w 5 startach odbywających się w ramach zawodów zaliczanych do Pucharu Polski oraz Pucharu Świata ISAF. Jestto jedno z najważniejszych wydarzeń w żeglarskim harmonogramie imprez. Sponsoring sportowy zostanie na stałe wpisany do działań prospołecznych podejmowanych przez spółkę.

W skład InPost Sailing Team wchodzą trzy osoby: sternik - Karol Milewski, trymer foka - Tomasz Nowiński oraz dziobowy - Maciej Świderski. Załoga ma na swoim koncie liczne sukcesy. Zdobyła tytuł Wicemistrza Polski 2003 oraz Mistrza Polski 2002 podczas startów w klasie optymist 420. Ponadto, Karol Milewski i Tomasz Nowiński mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności żeglarskie, gdy w 2007 roku jako zawodnicy Sekcji Żeglarskiej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie zdobyli indywidualne i drużynowe Mistrzostwo Polski Szkół Wyższych w Wilkasach oraz drużynowe Mistrzostwo Warszawy w klasie Omega. Ich bogate doświadczenie i mistrzowskie tytuły dały im szansę udziału - jako członkowie kadry reprezentacji Polski - w Akademickich Mistrzostwach Europy, które odbyły się w Zadarze (Chorwacja) we wrześniu 2007 roku.

"Polish Match Tour to prestiżowe wydarzenie na arenie sportowej. Cieszymy się, że - między innymi dzięki naszemu wsparciu - Ci młodzi zawodnicy mogą startować w ważnych zawodach, otrzymując tym samym możliwość zaprezentowania swoich umiejętności oraz szansę odniesienia sukcesu. Wierzymy, że będą godnie reprezentować InPost i dadzą się poznać jako wytrawni, doświadczeni żeglarze. Życzymy załodze InPost Sailing Team powodzenia oraz pomyślnych wiatrów, które pozwolą im zdobywać kolejne mistrzowskie tytuły" - mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Zawody Polish Match Tour charakteryzują się krótkimi wyścigami jeden-na-jeden w systemie pucharowym z półfinałami i finałami.Jest to wyścig żywiołowy i dynamiczny, a skala wydarzenia powoduje, że regaty są bardzo widowiskowe i wzbudzają duże zainteresowanie nie tylko fanów, ale także mediów. Polish Match Tour odbywa się etapami w wybranych miastach Polski. Na żywo regaty już w maju mogli oglądać mieszkańcy Warszawy i okolic Zalewu Zegrzyńskiego, w czerwcu natomiast starty odbędą się w kolejnych miastach - Poznaniu, Krakowie i Szczecinie.

Więcej informacji o Polish Match Tour oraz relacje z regat znaleźć można na stroniewww.polishmatch.pl.

Informacje o Grupie Integer.pl:
Integer.plSA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych, 15 magazynów centralnych spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych, a kurierzy Integera dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od 65 do 75 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - Integer.pl gwarantuje w ciągu 48 godzin wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce.

Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl, Plus Discount czy Real.

Firma jest laureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu". Wyróżnienia otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Firma jest także dwukrotnym laureatem programu "Jakość Roku 2006" i "Jakość Roku 2007"  w kategorii "Usługi". Integer.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.integer.pl

InPost Usługi Pocztowe jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej Integer.pl, notowanej od 2007 roku na GPW. InPost świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w 157 miastach Polski. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2007 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 200 miastach Polski. Cele strategiczno-rozwojowe InPost zakładają ponadto wprowadzanie 5 nowych usług rocznie.Docelowo - w 2008 roku - spółka będzie dysponować paletą 15 produktów z branży pocztowej i wprowadzi obsługę przesyłek międzynarodowych. Wśród nowych usług znajdą się także:paczka pobraniowa czyusługi ukierunkowane na e-handel.

www.inpost.pl, Infolinia: 0 801 400 100

InPost Finanse - oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych,sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

Docelowo, dzięki połączeniu zakresu usług pocztowych i pośrednictwa finansowego, klient indywidualny będzie miał możliwość dokonania wpłat pieniężnych, opłat za rachunki, itp. również w miejscu zamieszkania korzystając z usług listonosza.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronachwww.infinanse.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack