Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

InPost uczestniczy w wydarzeniach branżowych

21 Września 2010

Kraków, 21 września 2010

 

InPost uczestniczy w wydarzeniach branżowych

 

InPost – największy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do grupy kapitałowej Integer.pl – weźmie udział w VI edycji konferencji „Rynek usług pocztowych w Polsce 2010”. Impreza co roku gromadzi przedstawicieli firm pocztowych, kurierskich, kolporterskich i dystrybucyjnych z całej Polski. Honorowy patronat nad konferencją objęła Prezes UKE – Anna Streżyńska, a wystąpienie otwierające wygłosi Maciej Jankowski – podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury, odpowiedzialny za sektor pocztowy. Wydarzenie odbędzie się 22 września 2010 w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

 

Prezes zarządu InPost, Rafał Brzoska wygłosi podczas spotkania prelekcję pt.: „To e- or not to be. Nowy kierunek rozwoju operatorów pocztowych”. Głównym założeniem prezentacji będzie przedstawienie usługi Paczkomaty 24/7 – najnowocześniejszego w Polsce rozwiązania stworzonego na potrzeby handlu internetowego.

 

Paczkomaty 24/7 to jedyne dostępne na polskim rynku innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia szybkie oraz bezpieczne nadawanie i odbieranie przesyłek on-line. Paczkomaty są wsparciem dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce i odpowiedzią na potrzeby klientów oraz e-sklepów.

 

„Konferencja ‘Rynek usług pocztowych w Polsce 2010’ to niezwykle ważne wydarzenie branżowe, które ma szansę przyczynić się do pozytywnych zmian w tym sektorze. Wierzę, że spotkanie zaowocuje merytoryczną oceną stanu przygotowań sektora i operatorów do otwarcia rynku, a także będzie okazją do dyskusji nad perspektywami rozwoju branży pocztowo-kurierskiej w Polsce. Mam nadzieję, że to wydarzenie będzie szansą na dialog między operatorami, który przełoży się na wymierne korzyści dla klientów, wynikające z pełnego uwolnienia rynku pocztowego” – powiedział Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

 

Ponadto, InPost będzie uczestniczył w konferencji e-nnovation organizowanej przez serwis Allegro.pl w dniach 23 i 24 września 2010 w Poznaniu. Głównym tematem wydarzenia jest rozwój rynku e-commerce w Europie Środkowej. W trakcie konferencji zostaną zaprezentowane ostatnie trendy i nowości z branży. Spotkanie będzie okazją do dyskusji na temat zmian, jakie zachodzą w e-handlu, działalności liderów branży oraz strategii budowania i prowadzenia nowoczesnych biznesów internetowych.

 

Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost, podczas swojego wystąpienia: „e-usługi w InPost – usługi pocztowe mogą być innowacyjne, cool and trendy!” zaprezentuje najnowsze tendencje rozwoju e-commerce z perspektywy operatora pocztowego. W trakcie wystąpienia zostaną pokazane najciekawsze globalne rozwiązania oraz przykłady rozwiązań e-commerce, które są wdrażane przez InPost, takie jak: Paczkomaty 24/7.

 

Relacje z konferencji dostępne będą na blogu InPost: http://blog.inpost.pl/. Więcej informacji o Grupie Integer.pl znaleźć można na:www.integer.pl,www.inpost.pl, www.paczkomaty.pl oraz www.mobilneplatnosci.pl.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack