Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

InPost ułatwia e-sklepom adresowanie przesyłek

13 Czerwca 2013

Informacja prasowa
                                                                                                                                                                                                        Kraków, 13 czerwca 2013

 

InPost ułatwia e-sklepom adresowanie przesyłek

 

InPost – największy niezależny operator pocztowy w Polsce – rozpoczął współpracę z firmą FORMAT – producentem wielofunkcyjnego programu do obsługi przesyłek SendSystem. Internetowe narzędzie pomoże e-detalistom, zajmującym się masową wysyłką listów i paczek, usprawnić i przyspieszyć czasochłonny proces adresowania przesyłek. Narzędzie dedykowane jest kilku grupom użytkowników, między innymi: sprzedawcom na Allegro, sklepom online, ale także agencjom pracy oraz sekretariatom i biurom.

 

SendSystem ułatwia tworzenie formularzy dla różnych typów przesyłek znajdujących się w bieżącej ofercie InPost – listów zwykłych, w tym także lokalnych i ekspresowych, listów poleconych oraz paczek. Pozwala w bardzo prosty i szybki sposób przygotować wzór wydruku dostosowany do konkretnego rodzaju i formatu paczki lub listu. Dzięki obecnej w programie funkcji importu listy adresatów i dyspozycji nadań z obcych programów, stanowi idealnie rozwiązanie dla przedsiębiorstw funkcjonujących na przykład na rynku e-commerce.

 

„Firma InPost to kluczowy partner większości sklepów internetowych w Polsce. Realizując codziennie ogromne ilości zamówień, dostrzegliśmy, że szybkość dostawy uzależniona jest od sprawnego funkcjonowania e-detalistów w zakresie przygotowywania przesyłek. Dzięki współpracy z firmą FORMAT chcemy ułatwić przedsiębiorcom ten niewdzięczny proces. Wierzymy, że pomoc na początkowym etapie zamówienia będzie korzystna także dla konsumenta, który otrzyma swoją przesyłkę jeszcze szybciej niż dotychczas” –tłumaczy Rafał Brzoska, prezes InPost.

 

 

Program SendSystem dostępny jest między innymi dla e-sklepów prowadzących sprzedaż towarów za pomocą portalu Allegro. Konto użytkownika serwisu aukcyjnego wystarczy połączyć z SendSystem i pobrać dane z zakończonych już aukcji. Dane kontaktowe zamawiających zostaną automatycznie dodane do listy adresatów, a wysyłka będzie przygotowana dosłownie w klika chwil. Integracja na podobnych zasadach możliwa jest także między innymi ze sklepem iStore.

 

Aplikacja SendSystem posiada przejrzysty interfejs, którego trzon stanowią trzy bazy: baza przesyłek do wysyłania, baza przesyłek wysłanych oraz baza adresatów. Informacje o wszystkich nadanych przesyłkach są więc przechowywane w samym programie. W ten sposób, w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z listem lub paczką, bardzo szybko da się ustalić niezbędne szczegóły, takie jak: data nadania, numer przesyłki lub dane adresata. To niezwykle istotne zwłaszcza w firmach lub urzędach, które każdego dnia obsługują masową korespondencję na rzecz wielu grup partnerów.

 

Do dyspozycji klientów pozostaje również wbudowana baza kodów pocztowych, dzięki której każdy z użytkowników SendSystem bez problemu ustali, czy dany obszar obsługiwany jest przez danego operatora pocztowego.

 

Więcej informacji na: www.inpost.sendsystem.pl.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack