Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

InPost Usługi Pocztowe zdobywcą Medalu Europejskiego

09 Kwietnia 2008

InPost Usługi Pocztowe zdobywcą Medalu Europejskiego

InPost - największy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do grupy kapitałowej Integer.pl - został nagrodzony w ogólnopolskim konkursie Medal Europejski, organizowanym przez Business Centre Cluboraz Urząd Komitetu Integracji Europejskiej. Celem projektu jest promocja spółek, które w biznesie i zarządzaniu firmą kierują się najwyższymi standardami jakości.

W 2008 roku obyła się XVI edycja konkursuMedal Europejski. Jest to niekomercyjne, ogólnopolskie przedsięwzięcie, w którym nagradzane są dynamicznie rozwijające się firmy działające na polskim rynku. Medale Europejskie zostały wręczone 8 kwietnia 2008 podczas uroczystej gali, która odbyła się w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

"Jesteśmy dumni, że możemy dołączyć do grona firm nagrodzonych prestiżową nagrodą, jaką jest Medal Europejski. Jest to dowód na to, że działania prowadzone przez InPost są zgodne ze standardami europejskimi i tym samym stawiają spółkę na równi z innymi firmami działającymi na tym rynku. Nasza firma stale się rozwija - regularnie powiększamy liczbę obsługiwanych miast, a także wprowadzamy innowacyjne rozwiązania technologiczne, jakim jest m.in. możliwość śledzenia listów przez internet. Rok 2008 zapowiada się równie intensywnie. Zamierzamy w dalszym ciągu poszerzać zasięg świadczonych usług i wprowadzać nowe -w odpowiedzi na rosnące oczekiwania Klientów" - mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

InPost należy do GrupyInteger.pl, która 30 października 2007 roku z sukcesem zadebiutowała na GPW w Warszawie. Integer.pl został wyróżniony wieloma nagrodami i wyróżnieniami. W ostatnim czasie przyznano spółce nagrodę "Jakości Roku 2007". Ponadto, w październiku 2007 roku InPost został laureatem Międzynarodowego Konkursu "EuroCertyfikat". Ideą przyznawanych corocznie nagród jest promowanie najlepszych firm z terenu Unii Europejskiej, które w swoim działaniu kierują się wysokimi standardami zarządzania i jakości, uczestniczą w unijnych programach pomocowych i korzystają z ich środków, a także dbają o etyczne postępowanie w biznesie.

W 2007 roku Integer.pl został także laureatem prestiżowego konkursu "Gazele Biznesu". Wyróżnienie to otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, któreosiągają dobre wyniki finansowe i sąrzetelnym partnerem w biznesie. Firma zdobyła również tytuł "Jakość Roku 2006" w kategorii "Usługi" oraz posiada Certyfikat Jakości ISO 9001.

W grudniu 2007 roku spółka uruchomiła rewolucyjny na polskim rynku pocztowym system śledzenia przesyłek. Jest to pierwsza w Polsce usługa pozwalająca kontrolować on-line - za pośrednictwem strony www.inpost.pl - proces doręczania listów. Usługa dostępna jest dla klientów biznesowych i indywidualnych. Nowatorski system jest niezwykle dogodny szczególnie dla osób korzystających z usług e-commerce.

Informacje o Grupie Integer.pl:
Integer.plSA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych, 15 magazynów centralnych spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych, a kurierzy Integera dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od 65 do 75 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - Integer.pl gwarantuje w ciągu 48 godzin wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce.

Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl, Plus Discount czy Real.

Firma jest laureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu". Wyróżnienia otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Firma jest także dwukrotnym laureatem programu "Jakość Roku 2006" i "Jakość Roku 2007"  w kategorii "Usługi". Integer.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.integer.pl

InPost Usługi Pocztowe jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej Integer.pl, notowanej od 2007 roku na GPW. InPost świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w 157 miastach Polski. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2007 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 200 miastach Polski. Cele strategiczno-rozwojowe InPost zakładają ponadto wprowadzanie 5 nowych usług rocznie.Docelowo - w 2008 roku - spółka będzie dysponować paletą 15 produktów z branży pocztowej i wprowadzi obsługę przesyłek międzynarodowych. Wśród nowych usług znajdą się także:paczka pobraniowa czyusługi ukierunkowane na e-handel.

www.inpost.pl, Infolinia: 0 801 400 100

InPost Finanse - oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych,sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

Docelowo, dzięki połączeniu zakresu usług pocztowych i pośrednictwa finansowego, klient indywidualny będzie miał możliwość dokonania wpłat pieniężnych, opłat za rachunki, itp. również w miejscu zamieszkania korzystając z usług listonosza.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronachwww.infinanse.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack