Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

07 Grudnia 2015

10 groszy z każdej paczki obsłużonej przez InPost trafi na rozwój projektu, który dociera do najbardziej potrzebujących

InPost wspiera projekt SZLACHETNA PACZKA. Z każdej przesyłki doręczonej za pośrednictwem InPost, operator pocztowy przekaże 10 groszy na konto organizatora. Wystarczy, że klient, który zamówił produkt w e-sklepie i skorzystał z dostawy oferowanej przez InPost, zarejestruje numer swojej przesyłki w formularzu na stronie twoj.inpost.pl/szlachetnapaczka.

SZLACHETNA PACZKA to projekt, który już od 15-stu lat wspiera potrzebujące rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej. W zeszłym roku w organizację zaangażowanych było niemal milion Polaków, a wartość pomocy przekroczyła 41 mln zł.

„Każda paczka doręczona przez InPost – pocztą, kurierem lub do Paczkomatu® – może wesprzeć szczytny cel. Jesteśmy przekonani, że dzięki ogromnej skali zaangażowania naszych klientów w akcję uda się pomóc wielu rodzinom przed Świętami Bożego Narodzenia” – powiedział Sebastian Anioł, prezes zarządu InPost.

Wsparcie SZLACHETNEJ PACZKI jest możliwe także w przypadku skorzystania z dedykowanych opcji dostawy Allegro InPost, które są dostępne na ponad 5 mln aukcji na największej polskiej platformie handlowej. Jesienią 2014 roku uruchomiono opcje Allegro InPost Polecony i Allegro Paczkomaty InPost, które obejmują również darmowy zwrot kupionego towaru. Tuż przed rozpoczęciem tegorocznego szczytu świątecznego InPost wdrożył trzecią dedykowaną opcję dostawy - Allegro Kurier InPost. Będzie to najtańsza opcja dla dostaw kurierskich – doręczenie paczki o wadze do 30 kg będzie kosztować zaledwie 9,90 zł. Zasady pozostają takie same – klient powinien zarejestrować numer swojej paczki na stronie internetowej twoj.inpost.pl/szlachetnapaczka, po czym InPost przekaże 10 groszy na konto projektu.

 „Wsparcie naszego projektu przez InPost jest dowodem na to, jak niewiele trzeba, by w prosty sposób sprawić radość innym w okresie przedświątecznym. Dzięki współpracy z naszym partnerem zebrane środki zostaną przekazane na działanie i rozwój projektu, który z roku na rok dociera do coraz szerszego grona najbardziej potrzebujących rodzin w całej Polsce. Każda zarejestrowana paczka, z której InPost przekaże 10 groszy, jest bardzo ważna” – dodała Anna Sroka ze Stowarzyszenia WIOSNA, organizatora SZLACHETNEJ PACZKI.

Więcej informacji na:www.twoj.inpost.plorazwww.integer.pl.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack