Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

InPost z kolejną międzynarodową nagrodą

02 Października 2013

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                                  Kraków, 2 października 2013

 

InPost z kolejną międzynarodową nagrodą!

 

InPost – największy niezależny operator pocztowy – zwyciężył wspólnie z NCR w międzynarodowym konkursie Postal Technology International Awards, w kategorii ‘Retail Innovation of the Year’. Za ‘Innowację Roku’ Jury konkursu uznało Paczkomat modułowy V generacji – wspólne dzieło InPost oraz firmy NCR Corporation. Uroczyste wręczenie nagrody nastąpiło 1 października podczas targów Post Expo2013.

 

Nagrody Postal Technology International Awards są przyznawane od 2009 roku przez magazyn Postal Technology International Awards oraz organizatorów Post Expo. Wyróżniane są wyłącznie firmy z branży pocztowo-kurierskiej, które w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju rynku na arenie międzynarodowej. Paczkomat modułowy V generacji zwyciężył z automatycznym terminalem KePol LS oferowanym przez austriacką firmę KEBA oraz innowacyjną aplikacją RiposteTouch międzynarodowej firmy Escher Group.

 

 

„InPost – jako światowy innowator – stopniowo wdraża kolejne rewolucyjne projekty, takie jak Paczkomat modułowy V generacji. Według naszych prognoz urządzenia, za pomocą których użytkownik w dosłownie kilka minut wyśle lub odbierze przesyłkę, wpłaci lub wypłaci z bankomatu gotówkę orazi zapłaci za rachunki, mogą w przyszłości w znaczącym stopniu zastąpić tradycyjne placówki pocztowe. Właśnie w rozwoju automatycznych punktów pocztowych upatrujemy dalsze możliwości ekspansji, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ogromne cieszy nas fakt, że nasza praca została doceniona i Paczkomat modułowy V generacji zdobył uznanie jurorów Postal Technology International Awards. Zwycięstwo w kategorii ‘Retail Innovation of the Year’ to dla nas ogromny sukces!” - mówi Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

 

Paczkomat modułowy V generacji - w pełni zintegrowany z bankomatami firmy NCR Corp., światowego lidera w zakresie produkcji bankomatów oraz urządzeń samoobsługowych - to urządzenie, które łączy funkcjonalność w zakresie całodobowego nadawania i odbierania listów oraz paczek z usługami finansowymi, w tym dokonywanie płatności za usługę i wpłatę/wypłatę gotówki. Paczkomaty modułowe V generacji są obecnie w fazie próbnej. Słowacja, Chile, Estonia, Holandia oraz Arabia Saudyjska, to kraje, w których urządzenia przechodzą szereg testów.

 

„W dobie smartphonowo-internetowej rewolucji rozwiązania samoobsługowe nabierają jeszcze większego znaczenia. W e-sklepach robimy zakupy, na Facebook’u umawiamy się z przyjaciółmi, a poprzez bankowość elektroniczną płacimy rachunki - oczekujemy od technologii, że ułatwi nam życie i zaoszczędzi czas. W ten trend idealnie wpisuje się nasze wspólne rozwiązanie – Paczko-Bankomat, z którego za jednym razem wypłacimy gotówkę i odbierzemy paczkę” mówi Michał Mierzejewski, NCR Global Account Manager odpowiedzialny za współpracę z firmą InPost. „Już teraz widzimy ogromne zainteresowanie ze strony róznych eurpejskich banków, które w tym rozwiązniu upatrują dla siebie szansy biznesowej – każdy moduł paczkowy InPost dołączony do bankomatu NCR to ok. 2000 dodatkowych transakcji na bankomacie i 2000 kontaktów z logiem banku.”

 

W czerwcu 2013 roku InPost już po raz czwarty zwyciężył w międzynarodowym konkursie World Mail Awards. Tym razem spółka zatriumfowała w kategorii ‘Obsługa Klienta’, wygrywając z takimi firmami, jak: Singapore Post oraz LibanPost. W 2013 roku miesięcznik Nowy Przemysł i portal Wnp.pl uznały spółkę InPost godną miana: „Ten, który zmienia polski przemysł”. Dzięki głosom konsumentów, InPost otrzymał także tytuł „Superbrands Created in Poland 2013” w kategorii „Dostawcy mediów i usług”.

 

Więcej informacji na:www.integer.pl, www.paczkomaty.pl orazwww.inpost.pl.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack