Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

INTEGER.pl laureatem programu JAKOŚĆ ROKU 2006

14 Marca 2007

INTEGER.pl laureatem programu "JAKOŚĆ ROKU 2006"

Firma INTEGER.pl - lider na rynku kolportażu druków adresowych i bezadresowych - została laureatem programu "Jakość Roku 2006" w kategorii "Usługi". Organizatorem konkursu była gazeta Biznes Raport, a oceny dokonali eksperci ds. Jakości Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji. Firma INTEGER.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

W lutym INTEGER.pl podpisał także umowę międzynarodową ze słowacką firmą KOLOS, kontrolowaną przez Austriacką Pocztę. KOLOS zajmuje drugą pozycję w zakresie doręczania druków bezadresowych na terenie Słowacji. Umowa z INTEGEREM dotyczy obsługi Klientów KOLOSA na terenie Polski.

"Jesteśmy bardzo dumni z otrzymanego certyfikatu "Jakość Roku 2006". Nazwa firmy "INTEGER" pochodzi z języka łacińskiego i oznacza "rzetelny". To termin, który od zawsze wyznacza jakość naszego działania, a otrzymana nagroda jest uwieńczeniem starań wszystkich pracowników o poziom i kompleksowość usług firmy. Cieszymy się, że nasze wysokie standardy doceniają także firmy zagraniczne, jak na przykład: słowacki KOLOS"

mówi Rafał Brzoska, prezes InPost.

INTEGER.pl kolportuje średnio od 50 do 70 milionów ulotek reklamowych miesięcznie, a codziennie kurierzy INTEGERA dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. W chwili obecnej spółka posiada 15 centralnych magazynów spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych. INTEGER.pl jest w stanie w ciągu 48 godzin zapewnić wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce. Na sukces firmy łącznie w INTEGER.pl pracuje 7300 osób.

INTEGER.pl w swojej ofercie ma także: badania ankietowe, kontrolę jakości oraz system HERMES. Dzięki tym narzędziom firma umożliwia klientom stały monitoring wykonywanych zleceń oraz kontrolę kolportowanych przesyłek. W każdej chwili klient może sprawdzić na jakim etapie jest jego zamówienie i w jakim regionie aktualnie dystrybuowane są jego materiały reklamowe.

"System HERMES to program autorski, dzięki któremu nasi klienci mają stały dostęp do monitorowania postępu prac przy swoich zleceniach. Zadowolenie i zaufanie, którym obdarzają nas klienci jest priorytetem dla INTEGERA. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca spotykała się z ich oczekiwaniami, stąd wprowadzanie innowacyjnych systemów i dbałość o jakość realizowanych zleceń" - dodaje Rafał Brzoska.

Do spółki INTEGER.pl należy firma InPost - pierwszy niezależny operator pocztowy działający na terenie całego kraju oraz agencja reklamowa Fibra-Hallo.

Więcej informacji na nowej stronie www.integer.pl

Informacje dodatkowe

INTEGER.pl jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Specjalizuje się m.in. w dostarczaniu do firm książek branżowych, biuletynów oraz korespondencji seryjnej.

INTEGER.pl - pragnąc zapewnić swoim Klientom pełną i kompleksową obsługę - wprowadza pakiety bonusowe do swojej oferty. Każdy Klient, który podpisze z INTEGER.pl stałą, roczną umowę ma zagwarantowane w ramach ceny kolportażu przeprowadzenie raz na kwartał badań ankietowych wśród swoich Klientów przychodzących do sklepu. Przez 3 dni realizuje badanie tematycznie ustalonych z Klientem. Na bazie wyników ankiet INTEGER.pl przygotowuje profesjonalny raport. Firma przeprowadza także badania ankietowe na zlecenie firm nie związanych z kolportażem. Ponadto, firma posiada dział zajmujący się poligrafią reklamową. Oprócz grafików współpracujących z firma, wyposażonych w profesjonalne stacje graficzne, na których przygotowywane są projekty, dysponuje dostępem do maszyn, na których drukuje zarówno ulotki reklamowe, jak i inne materiały. Przez pryzmat zamawianych dużych ilości oferuje bardzo atrakcyjne ceny dla swoich Klientów.
W II kwartale 2007 spółka planuje swój debiut na warszawskiej giełdzie.

InPost jest pierwszym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej INTEGER.pl planującej w II kwartale 2007 roku wejście na GPW. Rozpoczął świadczenie powszechnych usług pocztowych na skalę ogólnokrajową jesienią 2006 roku. W związku z częściową liberalizacją rynku usług pocztowych poza obszarem zastrzeżonym dla Poczty Polskiej - definiowanym przez Ustawę Prawo Pocztowe z dn. z 12 czerwca 2003 r. - znalazły się przesyłki ważące od 50 do 350 g. W tym właśnie obszarze (przesyłki o masie powyżej 50 g) swoje usługi świadczy InPost.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack