Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Integer.pl poszerza zespół ds. mobilnego eCommerce

27 Lipca 2010

Kraków, 26 lipca 2010

 

Integer.pl poszerza zespół ds. mobilnego eCommerce

 

Zespół mobilnego eCommerce Grupy Integer.pl został wzmocniony o 3 osoby. Do team’u dołączyli doświadczeni praktycy z branży: Julia Krysztofiak-Szopa, Arvind Juneja oraz Grzegorz Rusiecki. Nowa załoga – na czele z Viren Bhandari – będzie odpowiedzialna za realizację pierwszego w Polsce projektu z branży usług internetowych, z wykorzystaniem posiadanej przez Grupę infrastruktury teleinformatycznej i wypracowanych, nowatorskich przedsięwzięć z zakresu mobilnych płatności, usług opartych o technologie GSM oraz Paczkomatów 24/7.

 

W celu realizacji nowego projektu Grupa Integer.pl w dniu 7 lipca 2010 włączyła w swoje struktury spółkę celową, która będzie działać w sektorze eCommerce. Wartość umowy wyniosła 2 mln zł, a uruchomienie nowego przedsięwzięcia planowane jest jeszcze na 2010 rok.

 

„Cieszę się, że nasz zespół wzmocnią osoby z bogatym doświadczeniem oraz udokumentowanymi sukcesami w obszarze interaktywnych rozwiązań i zarządzania społecznościami. Dzięki wieloletniej praktyce, m.in. w tworzeniu strategii online, ich obecność w naszym team’ie z pewnością istotnie zwiększy jego możliwości. Wierzę, że współpraca przyczyni się do szybkiego wdrożenia i rozwoju najnowszego projektu realizowanego przez Grupę Integer.pl” – powiedział Viren Bhandari, partner Grupy Integer.pl.

 

Inwestycja planowana przez Grupę Integer.pl pozwoli spółce zwiększyć udziały i umocnić pozycję rynkową w sektorze e-handlu. Zgodnie z przyjętą strategią udział usług niestandardowych (w tym elektronicznych) w przychodach spółki w najbliższych latach będzie stanowić co najmniej 30%.

 

Viren Bhandari

 

Pochodzi z Indii, w Polsce od 2001 roku, a w branży eCommerce od 2003. Prowadzi firmę Avanti i 9 niszowych sklepów internetowych, z których najpopularniejszy to Skarpetkowo.pl. Sukces zawdzięcza niestandardowemu podejściu do e-marketingu i komunikacji z klientem, z wykorzystaniem kanałów mikroblogowych oraz testów konsumenckich. Jako pierwszy w Polsce popularyzował Social commerce na przykładzie flaktestów w mikroblogu Flaker.pl, gdzie niskobudżetowo wypromował trudny marketingowo produkt – skarpetki. Viren jest pomysłodawcą cyklu konferencji Shopcamp przeznaczonych dla właścicieli sklepów internetowych, dostawców eCommerce oraz osób zainteresowanych tematyką handlu internetowego.

 

Z wykształcenia informatyk, absolwent National Institute of Information Technology w New Delhi. Przed przyjazdem do Polski pracował m.in. w vCustomer dla MSN. Jego hobby to malowanie, podróże i gotowanie. Nie rozstaje się ze swoim iPhone, dzięki czemu niemal nieprzerwanie prowadzi komunikację z klientami.

 

Julia Krysztofiak-Szopa

 

Przez ostatni rok związana z AdTaily, w którym budowała od podstaw społeczność użytkowników, tworzyła standardy community managementu i obsługi klienta. Miękkie, humanistyczne kompetencje łączy z biegłością w sprawach technicznych. W wolnych chwilach prowadzi swój autorski projekt – internetową społeczność koneserek markowej bielizny – Balkonetka.pl. Z wykształcenia filozofka z logicznymi inklinacjami. Miłośniczka kuchni włoskiej i jazdy na nartach.

 

Arvind Juneja

 

Przygodę ze społecznościami rozpoczął w wieku 16 lat. Od tamtego czasu był zaangażowany w wiele mniejszych i większych projektów. Pracował m.in. dla serwisu GoldenLine.pl, w którym przez blisko 4 lata zajmował stanowisko community managera. Uczestniczy w licznych spotkaniach branżowych, podczas których chętnie dzieli się swoją wiedzą – brał udział m.in. w pierwszej międzynarodowej konferencji dotyczącej community managementu czy spotkaniach poświęconych przedsiębiorczości technologicznej i aspektom jej rozwoju w Polsce i Europie – Aula. Jest współautorem książki „Serwisy społecznościowe. Budowa, administracja i moderacja”. Jego pasją są ludzie, dźwięki, ruch i "chwile" zachowane w formie zdjęć i filmów.

 

Grzegorz Rusiecki

 

Zdobywał doświadczenie kierując projektami w portalach: INTERIA.PL (serwisy społecznościowe oraz aplikacje desktopowe) czy Onet.pl (OnetLjat – m.in. Digart.pl, Plejada.pl). Brał udział w realizacji projektów dla marek takich, jak: Fashion Magazine, Nestlé, Lexus Polska, National Geographic Polska, MTV Networks Polska czy RMF MAXXX. Aktualnie zarządza własnymi projektami e-commerce oraz – jako niezależny specjalista – doradza i projektuje w obszarach architektury informacji, usability i user experience.

 

Więcej informacji o Grupie Integer.pl dostępnych jest na: www.integer.pl, www.inpost.pl, www.paczkomaty.pl oraz www.mobilneplatnosci.pl, a także na blogu: http://blog.inpost.pl/

 

INTEGER.PL – KOLPORTAŻ RZETELNY

 

Integer.pl jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Posiada 109 oddziałów regionalnych i 1 magazyn centralny w Piotrkowie Trybunalskim. Kurierzy Integer.pl dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Średnio miesięcznie firma kolportuje ok. 90 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze – dopasowanej do prowadzonej działalności – Integer.pl jest w stanie w ciągu 48 godzin zapewnić wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce. Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl czy Real. Firma świadczy usługi także na rzecz instytucji finansowych i telekomunikacyjnych.

 

Od października 2007 roku Integer.pl jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pozyskane z publicznej emisji akcji spółki Integer.pl środki zostały przeznaczone na rozwój i unowocześnianie usług oferowanych przez firmę.

 

Integer.pl jest zdobywcą statuetki Byka i Niedźwiedzia w kategorii Najlepsza inwestycja w spółkę giełdową w 2008 roku. Wyróżnienie przyznawane przez gazetę „Parkiet” skierowane jest do instytucji i profesjonalistów, którzy przyczyniają się do rozwoju, upowszechniania i poszerzania rynku kapitałowego. Firma jest również laureatem prestiżowej nagrody „Gazele Biznesu” dla dynamicznie rozwijających się spółek krajowych, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Integer.pl otrzymał także „Złotą Nagrodę” jako trzykrotny laureat „Jakości Roku”, konkursu organizowanego przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji przy współpracy z Gazetą Prawną. W uzasadnieniu podkreślono nieustanne dążenie do doskonalenia polityki jakościowej firmy.

 

Z kolei w 2010 roku Integer.pl znalazł się w gronie małopolskich Gepardów Biznesu. O wyróżnieniu zadecydowała wysoka dynamika przychodów i zysku netto spółki w latach 2006-2008.

 

Integer.pl działa zgodnie z Certyfikatem Jakości ISO 9001.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.integer.pl

 

INTEGER.UA

 

Spółka Integer.ua rozpoczęła działalność na rynku ukraińskim w styczniu 2009 roku. Firma realizuje usługi w zakresie kolportażu reklamowych druków bezadresowych, przeznaczonego głównie dla klientów biznesowych (instytucjonalnych), w tym m.in. sieci handlowych. Celem strategicznym ukraińskiej spółki jest zdobycie 10-15% udziałów w sektorze kolportażu druków bezadresowych na tym rynku.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.integer.pl/ua

 

INPOST NOWOCZESNA POCZTA

 

InPost jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim. Świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

 

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Zgodnie ze strategią rozwojową, w 2010 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju – w 230 miastach Polski przez sieć 900 Punktów Obsługi Klienta. Priorytetem spółki są inwestycje w nowoczesne technologie. InPost chętnie wprowadza nowe udogodnienia, które mogą przyczynić się do zwiększenia dostępności i jakości świadczonych usług. Wśród nowych usług znajdą się m.in.: poczta hybrdowa czy mobilne płatności.

 

InPost jest laureatem XIX edycji konkursu TERAZ POLSKA.Firmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za śledzenie przesyłek on-line.

 

Ponadto, spółka zwyciężyła w międzynarodowym konkursie operatorów pocztowych oraz dostawców technologicznych z całego świata – World Mail Awards 2010w kategorii Wzrost. Tym samym doceniono dynamiczny rozwój InPost na polskim rynku usług pocztowych.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.inpost.pl

 

INPOST PACZKOMATY

 

InPost Paczkomaty jest najmłodszą spółką wchodzącą w skład Grupy Integer.pl, powołaną do życia w listopadzie 2008 roku. Firma jest odpowiedzialna za zarządzanie projektem i serwisowaniem rewolucyjnych na polskim rynku paczkomatówsterowanych automatycznie urządzeń, w których możliwy jest odbiór zakupów dokonanych on-line o dowolnej porze przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Dzięki wprowadzeniu nowego rozwiązania przez InPost, większość występujących obecnie wad tradycyjnych usług kurierskich została wyeliminowana, a użytkownicy sieci zyskali profesjonalną i bezpieczną usługę będącą olbrzymim ułatwieniem w ich codziennych e-zakupach.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.paczkomaty.pl

 

INPOST FINANSE

 

InPost Finanse – spółka należąca do grupy kapitałowej Integer.pl – oferuje usługi finansowo-ubezpieczeniowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

 

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to przede wszystkim mobilne płatności oraz wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych, sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

 

Ponadto, spółka świadczy usługi outsourcingowe skierowane do banków oraz instytucji finansowych. W ramach specjalnej oferty InPost Finanse proponuje także klientom indywidualnym sprzedaż produktów bankowych i pożyczkowych za pośrednictwem listonoszy spółki InPost.

 

W 2010 roku spółka wprowadziła na rynek kolejne rewolucyjne rozwiązania -płatności sms’owe i e-faktury. Usługa opłacania rachunków za pośrednictwem SMS jest najszybszym i najnowocześniejszym na polskim rynku sposobem regulowania opłat.

 

W 2010 roku InPost Finanse zakłada zwiększenie dostępności usług finansowych przede wszystkim w województwach wielkopolskim i mazowieckim. Strategicznymi punktami na mapie sieci POKów InPost Finanse będą Poznań i Warszawa. Firma planuje otwarcie w tych regionach około 40 placówek. Docelowo, do końca I półrocza 2010 roku, oferta InPost Finanse będzie dostępna dla klientów indywidualnych w 230 miastach w Polsce.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.inpost.pl oraz www.mobilneplatnosci.pl

 

INPOST LOGISTYKA

 

Działalność spółki InPost Logistyka związana jest z procesami logistycznymi (magazynowanie, transport, sortownie) w obrębie całej Grupy kapitałowej Integer.pl. Spółka odpowiada m.in. za funkcjonowanie centrum logistycznego-w Piotrkowie Trybunalskim, optymalizację kosztów z tym związanych oraz współpracuje z podmiotami zewnętrznymi w zakresie zabezpieczania i plombowania przesyłek.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.inpost.pl

 

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack