Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Integer.pl współpracuje z siecią sklepów Real

20 Lutego 2008

Integer.pl współpracuje z siecią sklepów Real

Firma Integer.pl - czołowa polska grupa kolportażowa, niezależny operator pocztowy i finansowy - rozpoczęła współpracę z siecią hipermarketów Real, należącą do koncernu Metro Group. Obejmuje ona kolportaż bezpłatnych gazetek Real. Wartość kontraktu realizowanego od lutego 2008 roku wynosi około 3 milionów złotych.

Integer.pl zapewnia Klientom wysoką jakość usług dzięki rozbudowanej sieci logistycznej oraz nowoczesnej infrastrukturze. Pozwala to spółce z sukcesem współpracować z największymi sieciami handlowymi w Polsce, doręczając od  65 do 75 milionów sztuk ulotek i druków reklamowych miesięcznie. Firmie zaufały już największe sieci handlowe w Polsce. Są wśród nich: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl, Plus Discount. Do grona partnerów Integera należy teraz także sieć sklepów Real.

 "Wybór oferty Integer.pl przez sieć sklepów Real to dla nas dowód zaufania jakim została obdarzona nasza spółka. Ze współpracy cieszymy się tym bardziej, że do tej pory kolportażem materiałów sieci Real zajmował się narodowy monopolista. Spełnianie wysokich oczekiwań naszych Klientów to dla nas priorytet, a rozpoczęcie współpracy z siecią Real to dla nas ogromne wyróżnienie. Mamy nadzieje, że nasze stosunki partnerskie zapewnią obu stronom satysfakcję i będą początkiem owocnej i długotrwałej współpracy" - mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu  Integer.pl.

Codziennie kurierzy Integera dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz firmy pracuje łącznie 7300 osób. Spółka posiada 15 centralnych magazynów spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych. Integer.pl jest w stanie w ciągu 48 godzin zapewnić wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce.

Wysoką jakość usług Integera potwierdzają liczne nagrody. Firma jest m.in. laureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu". Wyróżnienia otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Integer.pl jest także laureatem programu "Jakość Roku 2006" w kategorii "Usługi". Integer.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

Integer.pl SA zadebiutował na GPW w Warszawie 30 października 2007 roku. Oferta publiczna spółki zakończyła się nadsubskrypcją: 83,71% dla osób uczestniczących w book buildingu i 91,86% dla pozostałych osób. Wartość oferty wyniosła ponad 20,93 mln zł.

Informacje o Grupie Integer.pl:
Integer.plSA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych, 15 magazynów centralnych spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych, a kurierzy Integera dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od 50 do 70 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - Integer.pl gwarantuje w ciągu 48 godzin wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce.

Integer.pl współpracuje ze wszystkimi największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl, Plus Discount.

Firma jest laureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu". Wyróżnienia otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Firma jest także laureatem programu "Jakość Roku 2006" w kategorii "Usługi". Integer.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

W 2006 roku przychody skonsolidowane Integer.pl wyniosły 44,78 mln zł, a zysk netto 1,58 mln zł.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.integer.pl

InPost Usługi Pocztowe jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej Integer.pl planującej w 2007 roku wejście na GPW. InPost świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w 153 miastach Polski. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2007 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 200 miastach Polski. Cele strategiczno-rozwojowe InPost zakładają ponadto wprowadzanie 5 nowych usług rocznie.Docelowo - w 2008 roku - spółka będzie dysponować paletą 15 produktów z branży pocztowej, będzie świadczyła usługi finansowo-ubezpieczeniowe i wprowadzi obsługę przesyłek międzynarodowych. Wśród nowych usług znajdą się także:paczka pobraniowa czyusługi ukierunkowane na e-handel.

www.inpost.pl, Infolinia: 0 801 400 100

InPost Finanse - oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych,sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

Docelowo, dzięki połączeniu zakresu usług pocztowych i pośrednictwa finansowego, klient indywidualny będzie miał możliwość dokonania wpłat pieniężnych, opłat za rachunki, itp. również w miejscu zamieszkania korzystając z usług listonosza.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronachwww.infinanse.pl

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronachwww.infinanse.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack