Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

03 Lutego 2011

 Kraków, 3 lutego 2011

 

Integracja InFlavo z platformą cStore.pl

 

Platforma sprzedaży InFlavo – innowacyjna usługa typu social-commerce Grupy Integer.pl – została zintegrowana z oprogramowaniem cStore w najnowszej wersji 3.13. Działanie ma na celu wzrost wydajności systemów wspomagających sprzedaż w internecie.

 

Dzięki integracji sklepy internetowe – bazujące na rozwiązaniach cStore – mogą eksportować dane dotyczące sprzedawanych produktów bezpośrednio do panelu InFlavo na portalu Facebook.com. Wprowadzone rozwiązanie pozwala także na synchronizację aktualnych stanów magazynowych, co z kolei umożliwia sprawne prowadzenie na Facebooku sklepu analogicznego do tego, który oparty jest na oprogramowaniu cStore.

 

cStore jest liderem w branży e-commerce. Firma tworzy innowacyjne oprogramowanie dla sklepów internetowych. Z rozwiązań firmy korzysta aktualnie około 1200 e-sklepów.

 

InFlavo to pionierska usługa typu social commerce, oferowana przez Grupę Integer.pl. Platforma umożliwia prowadzenie kompleksowej sprzedaży na jednym z najpopularniejszych na świecie portali społecznościowych – Facebook.com. InFlavo to doskonała aplikacja dla firm i osób indywidualnych, chcących rozszerzyć i wzmocnić wykorzystywane dotychczas kanały sprzedaży. Rozwiązanie skierowane jest także do wszystkich lubiących aktywnie i pożytecznie spędzać czas w mediach społecznościowych. To znakomity i najbardziej praktyczny sposób na zakupy internetowe w towarzystwie e-przyjaciół, bez opuszczania Facebooka.

 

Z aplikacji InFlavo – poza Komputronikiem i siecią Vobis, która jako pierwsza uruchomiła swój e-sklep na Facebooku – korzysta już ponad 300 sklepów i 1200 indywidualnych sprzedawców. Jeszcze w lutym ten nowatorski system sprzedaży zostanie wdrożony przez 10 kolejnych, rozpoznawalnych marek. Grupa Integer.pl przewiduje, że do końca 2011 roku około 1000 e-sklepów zaoferuje swoje produkty i usługi za pośrednictwem platformy social-commerce.

 

Zintegrowane płatności (dotpay) czy też integracja z Paczkomatami 24/7 to tylko niektóre z zalet nowego rozwiązania sprzedażowego. InFlavo oferuje 3 pakiety cenowe (35, 150, 350 złotych) oraz możliwość wykupienia licencji z indywidualną wyceną. Nowością jest bezpłatna wersja InFlavo dla użytkowników indywidualnych oraz bardzo małych sklepów.

 

Poza oprogramowaniem, InFlavo oferuje swoim klientom wsparcie w dziedzinie wykorzystania mediów społecznościowych w komunikacji z użytkownikami.

 

InFlavo:http://www.inflavo.pl
cStore: http://www.cstore.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack