Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Już setki e-sklepów oferują wysyłkę do Paczkomatów® InPost!

23 Lutego 2011

 Kraków, 23 lutego 2011

 

Już setki e-sklepów oferują wysyłkę do Paczkomatów InPost!
Wciąż dołączają nowe!

 

Paczkomaty® InPost dostępne są już dla kolejnych miłośników zakupów internetowych. Opcję ”Wyślij przez paczkomat” oferują jako nowość e-sklepy z branży AGD: Megamedia.pl, Zadowolenie.pl i Oleole.pl. Rozwiązanie to wdrożyła także renomowana księgarnia PWN oraz największa apteka internetowa Domzdrowia.pl. Dzięki integracji sklepów Ultima.pl i Motoakcesoria.pl z Paczkomatami 24/7 z usługi mogą korzystać również amatorzy gier komputerowych i fani motoryzacji.

 

Paczkomaty® InPost gwarantują szybkie oraz bezpieczne zakupy on-line. Zarówno sklepy internetowe, jak i korzystający z nich internauci mogą przez całą dobę, 7 dni w tygodniu nadawać i odbierać przesyłki bez kolejek i w dogodnej lokalizacji.

 

„Niezmiernie cieszy nas fakt, że kolejne sklepy internetowe oferują swoim klientom możliwość odbioru towaru z PaczkomatówInPost. Warto podkreślić, że z usługi mogą korzystać nie tylko duże e-sklepy, czy użytkownicy internetowych platform sprzedażowych. Paczkomaty® InPost są również doskonałym rozwiązaniem logistycznym dla niedużych sklepów prowadzących sprzedaż on-line. Portfolio naszych klientów ciągle rośnie. Bez wątpienia wpływ na to ma najniższy na rynku poziom zwrotów - tylko trzy paczki na tysiąc zostają odesłane z powrotem do e-sklepu. Dla sklepów oznacza to duże oszczędności, gdyż nie muszą ponownie nadawać paczek do adresatów.” – mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

 

Od stycznia 2011 roku Paczkomaty InPost dostępne są dla użytkowników platformy iStore.pl, która skupia około 1300 sklepów z różnorodnych branż. Tym samym dziesiątki tysięcy zamówień realizowanych miesięcznie za pośrednictwem iStore może być przesyłanych za pośrednictwem Paczkomatów. To innowacyjne rozwiązanie – oferowane przez Grupę Integer.pl zaledwie od 1,5 roku – wdrożyli także: IAI-Shop.com, Supersklepy.pl, eTradePRO czy KQS.store, obsługujące łącznie ponad 2000 e-sklepów, których oferta dostępna jest dla milionów kupujących.

 

O funkcjonalności paczkomatów już od wielu miesięcy przekonują się również konsultantki i klienci internetowego sklepu AVON, użytkownicy Allegro oraz internauci korzystający m.in. z oferty e-sklepów Komputronik, NEO24, VOBIS czy wirtualnej księgarni Merlin.pl. Usługę – od początku jej funkcjonowania – udostępniają także: Intymna.pl i E-lady.pl. Przedstawiciele branży e-commerce wysoko oceniają użyteczność paczkomatów w codziennej obsłudze klientów sklepów internetowych.

 

„Zakupy internetowe to już codzienność i chociaż wciąż korzystamy z tradycyjnych sklepów to właśnie e-shopping cenimy za wygodę, cenę i prostotę obsługi. Nasze zakupy on-line chcemy też bezproblemowo odbierać. Innowacyjna oferta InPost to nie tylko odpowiedź na oczekiwania klientów, ale też efekt ich kreatywności. To właśnie dzięki rosnącym wymaganiom Polaków możemy się tak dynamicznie rozwijać. Dlatego Paczkomaty® InPost to przyszłość. Nasz klient nie traci czasu na stanie w kolejce, czekanie na kuriera i nie irytuje się otrzymując awizo, weryfikację dokumentów tożsamości – wystarczy jeden sms, który załatwia tę prostą czynność bez zbędnych formalności. To paczka czeka na klienta, a nie klient na wydanie paczki. Konkurencja wciąż ma awizo, my mamy dewizę – maksymalnie ułatwić korzystanie z prostych usług pocztowych bez straty czasu” – dodaje Jacek Powałka, dyrektor marketingu InPost.

 

Grupa Integer.pl rozlokowała już 420 paczkomatów w niemal 100 miastach Polski. Do końca 2011 zainstalowanych zostanie kolejnych 150 urządzeń. Docelowo dostępnych będzie 800 Paczkomatów InPost w całym kraju. Integer.pl zakłada także ekspansję na rynki Europy Środkowej oraz Wschodniej.

 

Szczegółowe dane na temat usługi, lokalizacje oraz lista sklepów oferujących wysyłkę za pośrednictwem Paczkomatów InPost dostępne są na stronie paczkomaty.pl. Funkcjonalność Paczkomatów można sprawdzić oglądając film instruktażowy. W serwisie oraz na http://www.facebook.com/paczkomaty znaleźć można także informacje na temat konkursów oraz aktualnych promocji. Zapraszamy również na firmowy blog: http://blog.inpost.pl/.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack