Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Kolejny Fiat 500 do wygrania z Paczkomatami 24/7!

06 Października 2010

Kraków, 6 października 2010

 

Kolejny Fiat 500 do wygrania z Paczkomatami 24/7!

 

Wystartowała Loteria Paczkomaty 24/7 z cennymi nagrodami. Do akcji mogą włączyć się klienci indywidualni, korzystający z paczkomatów oraz sklepy internetowe oferujące formę przesyłki za pośrednictwem tej rewolucyjnej usługi. Wystarczy wejść na stronę www.paczkomaty.pl/loteria, by przekonać się jak łatwo wygrać Fiata 500 i 100 nagród po 50 zł na zakupy w sieci. Zgłoszenia trwają do 9 grudnia, a losowanie nagród odbędzie się 13 grudnia 2010 roku.

 

Uczestników Loterii Paczkomaty 24/7 od wygranej dzielą zaledwie dwa proste kroki:

 

Zrobienie zakupów w dniach 20 września – 17 listopada 2010 w sklepie oferującym wysyłkę za pośrednictwem paczkomatów i skorzystanie z tej opcji przesyłki

 

Rejestracja przesyłki na stroniewww.paczkomaty.pl/loteria do 9 grudnia 2010

 

Każda przesyłka podnosi szansę na zwycięstwo. W konkursie InPost nie ma ograniczeń ilościowych – kolejne zgłoszenie zarejestrowane na stronie www.paczkomaty.pl/loteria zwiększa prawdopodobieństwo wygrania w paczkomatowej Loterii. Lista sklepów biorących udział w konkursie dostępna jest na stronie Paczkomatów 24/7.

 

„To już kolejna – po konkursie walentynkowym, akcji z okazji 11. urodzin Merlin.pl oraz konkursie na Dzień Kobiet – akcja promocyjna dla użytkowników usługi Paczkomaty 24/7. Wyjątkowo atrakcyjnym wydarzeniem dla fanów Facebooka było z kolei Paczkobranie, w którym wzięło udział ponad 180 tys. użytkowników tego portalu. Jesteśmy przekonani, że Loteria Paczkomaty 24/7 będzie cieszyła się równie dużym zainteresowaniem klientów indywidualnych oraz sklepów internetowych, jak wcześniejsze kampanie, organizowane przez InPost i Paczkomaty 24/7 –. Przewagą naszych konkursów są przede wszystkim uznani Partnerzy – renomowane i cenione na rynku sklepy internetowe. Nie bez znaczenia są tu także niezwykle atrakcyjne nagrody – Fiat 500 ufundowany przez InPost na pewno ucieszy zwycięzcę Loterii Paczkomaty 24/7. Dla pozostałych graczy mamy przygotowany pakiet nagród dodatkowych. Zapraszamy do gry bez ryzyka!” – powiedział Rafał Brzoska, prezes InPost.

 

Udział w Loterii Paczkomaty 24/7 mogą brać również sklepy działające w sieci i oferujące wysyłkę towaru za pośrednictwem paczkomatów. Wystarczy zarejestrować swój sklep na stronie www.paczkomaty.pl/loteria i aktywnie zachęcać klientów do korzystania z tej nowoczesnej formy przesyłki. Na zwycięzcę w kategorii Klient e-commerce czeka voucher na wycieczkę o wartości 10.000 zł oraz 11 zestawów 1000 darmowych wysyłek do Paczkomatów.

 

„Tego typu akcje, jak aktualnie trwająca Loteria, sprawiają, że coraz więcej osób przekonuje się do paczkomatów, by potem – dzięki funkcjonalności i wygodzie, którą oferują – na stałe korzystać z tej formy wysyłki i odbierania paczek. Tym razem udział w konkursie organizowanym przez InPost mogą brać również sklepy internetowe. To zupełna nowość, ale mamy nadzieję, że równocześnie ciekawa zachęta dla klientów e-commerce do tego, by czynnie promowali wśród kupujących dostępną w swoich sklepach opcję: Wyślij do Paczkomatu”– dodaje Rafał Brzoska.

 

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie www.paczkomaty.pl/loteria. Kupuj, sprzedawaj i wygrywaj!

 

Paczkomaty 24/7 to usługa dostępna na polskim rynku od października 2009 roku. Rozwiązanie przeznaczone jest dla osób kupujących i sprzedających za pośrednictwem Internetu. Ogromne zainteresowanie Paczkomatami 24/7 potwierdza fan page na Facebook.com, który liczy już ponad 175 tysięcy zwolenników, będąc najpopularniejszą stroną firmową w mediach społecznościowych. Wejdź na: http://www.facebook.com/paczkomaty i dołącz do grona fanów Paczkomatów 24/7 na Facebooku!

 

Więcej informacji o Grupie Integer.pl dostępnych jest na: www.integer.pl, www.inpost.pl, www.paczkomaty.ploraz www.mobilneplatnosci.pl, a także na blogu: http://blog.inpost.pl/

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack