Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

List miłosny na papeterii wysłany z komputera? To możliwe tylko dzięki Power Post!

11 Lutego 2011

 Kraków, 11 lutego 2011

 

List miłosny na papeterii wysłany z komputera?
To możliwe tylko dzięki Power Post!

 

„PRZELEJ UCZUCIA NA PAPIER, to nic nie kosztuje” – tym hasłem InPost i Mass Mailing Integrated (MMI) zachęcają klientów indywidualnych do kultywowania tradycji pisania listów. W ramach walentynkowej kampanii InPost LOVE, każdy – bez wychodzenia z domu i wprost z komputera – może napisać i wysłać prawdziwy, papierowy list do bliskiej osoby. Tę niezwykłą usługę zapewnia tylko Power Post.

 

Walentynkowa propozycja InPost i MMI to idealne rozwiązanie dla fanów mediów społecznościowychusługa Power Post dostępna już jest za pośrednictwem Facebooka. Wystarczy kilka minut, bez tracenia czasu w kolejkach, by wysłać list bliskiej sercu osobie. Operator zapewnia, że lizanie znaczków bierze na siebie.

 

Sztuka pisania listów – nieco zapomniana już w dobie internetu – jest trudna, ale jednocześnie niezwykle piękna, dlatego warto ją kultywować. MMI ułatwia to zadanie– każdy bez wyjątku może wysłać tradycyjny list bez wychodzenia z domu. Jest to rewolucyjne rozwiązanie dla osób ceniących czas i nowoczesne, szybkie formy komunikacji ze znajomymi, ale jednocześnie dbających o wyjątkowość kontaktów. Do nich kierujemy usługę PowerPost – wysyłanie tradycyjnych, papierowych listów wprost z komputera. To, jak dotychczas najbardziej funkcjonalne rozwiązanie dostępne na rynku usług pocztowych – powiedział Robert Giersz, dyrektor zarządzający MMI.

 

W ramach walentynkowej akcji, operatorzy pocztowi, w tym InPost, bezpłatnie doręczą korespondencję, a jej magiczną oprawę zagwarantuje MMI„Dbamy o każdy etap komunikacji – zapewnia Agnieszka Szmidt, product manager w MMI. „Oferowana przez nas usługa Power Post łączy w sobie nowoczesność i tradycję, dlatego walentynkowe życzenia i listy przesłane bezpośrednio ze specjalnej aplikacji, dostępnej na Facebook.com, MMI wydrukuje na pięknej, wybranej przez nadawcę papeterii, żeby dodatkowo podkreślić wyjątkowość okazji” – dodaje Agnieszka Szmidt z MMI.

 

Niecodzienna forma – klasyczna papeteria i elegancka koperta z motywem walentynkowym bez wątpienia zaskoczy i urzeknie każdego. Listy zostaną wydrukowane i doręczone bezpośrednio do domów w całej Polsce.

 

Wystarczy tak niewiele, by sprawić miłą niespodziankę bliskiej osobie, bez wychodzenia z domu:
• Szybka i bezpieczna rejestracja w aplikacji Power Post na Facebook.com
• Wybór papeterii
• Napisanie i zaadresowanie listu
• Wysyłka elektronicznej wersji listu

 

MMI odpowiada za kompleksową obsługę korespondencji, w tym za jej wydruk w jednym z 15 centrów w całym kraju, najbliższym miejsca doręczenia przesyłki, co znacząco skraca proces logistyczny. MMI zajmuje się również kopertowaniem korespondencji i przekazywaniem współpracującym z firmą operatorom pocztowym. W ramach akcji walentynkowej przesyłki zostaną doręczone adresatom bezpłatnie!

 

W ramach walentynkowej akcji InPost i MMI, listy można wysłać do końca lutego. Dlatego już dzisiaj warto skorzystać z oferty Power Post na Facebook.com.

 

Informacje na temat pozostałych akcji walentynkowych organizowanych przez: InPost, Paczkomaty 24/7, InFlavo, Power Post i Freem, dostępne są na stronie inpost.pl/LOVE.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack