Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Listonosze InPost przyniosą pożyczkę bezpośrednio do domu

12 Grudnia 2011

Informacja prasowa

 

Kraków, 8 grudnia 2011

 

Listonosze InPost przyniosą pożyczkę bezpośrednio do domu!

 

Współpraca InPost z firmą SMS Kredyt

 

Przedświąteczny okres sprzyja zaciąganiu przez Polaków pożyczek i kredytów. Zaraz potem na dobre rozpocznie się zimowy sezon urlopowy – już w drugiej połowie stycznia zaczynają się ferie, a wyjazd rodzinny to również spory wydatek w każdym domowym budżecie. Nie zawsze jednak wystarcza czasu, by sprawdzić wszystkie dostępne na rynku oferty kredytowe i tym bardziej wybrać się z wizytą do instytucji udzielającej pożyczek.

 

InPost Finanse – niezależny operator pocztowo-finansowy z Grupy Integer.pl – wraz z firmą z grupy SMS Kredyt Holding S.A. pomyślały o wygodzie swoich klientów. Już od grudnia 2011 roku można zaciągnąć pożyczkę bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności. Listonosze InPost przekażą gotówkę bezpośrednio do rąk adresata.

 

W ramach współpracy możliwe jest także świadczenie usług finansowych w ogólnopolskich Punktach Obsługi Klienta firmy InPost Finanse. Wówczas umowy pożyczkowe zawierane będą w tradycyjny sposób.

„InPost świadczy nie tylko usługi pocztowe, ale też finansowe, przede wszystkim dzięki rozbudowanej sieci Punktów Obsługi Klienta w całej Polsce. W przypadku współpracy z firmą SMS Kredyt nasz potencjał rynkowy dodatkowo rośnie. Oferujemy bowiem za pośrednictwem naszych listonoszy - czyli w ramach działań realizowanych na rynku pocztowym – świadczenia pieniężne, skierowane do naszych aktualnych, jak też potencjalnych klientów. Mamy nadzieję, że tego typu współpraca przyniesie wymierne korzyści nie tylko naszym firmom, ale przede wszystkim osobom chcącym skorzystać z usług dostępnych w ofercie SMS Kredyt” – mówi Mariusz Dubowski, dyrektor ds. usług finansowych firmy InPost Finanse.

 

Od 8 grudnia 2011 roku listonosze InPost upoważnieni są do oferowania - w imieniu firmy SMS Kredyt – pożyczek z dwiema opcjami ubezpieczenia: niższą i wyższą składką ubezpieczeniową. Oferta obejmuje następujące pożyczki:

 
  • Jednoratalne - udzielane na okres 15 lub 30 dni w kwotach: 200, 300, 400, 500, 600, 700 i 800 zł, przy czym maksymalna wysokość pierwszej pożyczki dla nowych klientów to 600 zł

 

  • Wieloratalne o okresie spłaty od2 do 12 miesięcy dla kwot od 200 zł do 2000 zł. Nowy klient może otrzymać nawet 2000 zł.
 

Współpraca z firmą InPost to w przypadku naszych usług najlepsze rozwiązanie dla klientów. Priorytetowo podchodzimy do komfortu i wygody przy zaciąganiu pożyczek przez telefon, jednak doręczenie gotówki bezpośrednio do rąk zainteresowanych oznacza jeszcze większe udogodnienie i oszczędność czasu naszych klientów” – zapewnia Marcin Tokarek, Prezes Zarządu SMS Kredyt Sp. z o.o.

 

InPost – w ramach współpracy z SMS Kredyt – uprawniony jest również do przekazywania klientom materiałów reklamowych oraz informacji na temat aktualnej oferty SMS Kredyt. Listonosze InPost mogą także pozyskiwać numery kontaktowe Klientów – zainteresowanych usługami SMS Kredyt - wraz z podpisaną zgodą na dostarczenie oferty drogą telefoniczną.

 

Więcej informacji o dostępnych jest na: www.inpost.pl oraz www.smskredyt.pl.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack