Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Na Mazowszu dynamicznie przybywa innowacyjnych Paczkomatów® InPost!

27 Kwietnia 2011

Kraków, 21 kwietnia 2011

 

Na Mazowszu dynamicznie przybywa innowacyjnych Paczkomatów InPost!

 

Paczkomaty® InPost – wyznaczające nowe standardy w branży pocztowo-kurierskiej – są już obecne w 13 miejscowościach na Mazowszu. To nowoczesne rozwiązanie – polegające na wygodnym nadawaniu i odbieraniu przesyłek 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, w wybranej przez klienta lokalizacji – zdobywa coraz więcej zwolenników i rzuca wyzwanie tradycyjnym usługom pocztowym.

 

Kolejne 11 mazowieckich miast – po Warszawie i Piasecznie – dołączyło do sieci Paczkomatów InPost. Już teraz mieszkańcy: Żyrardowa, Radomia, Nowego Dworu Mazowieckiego, Legionowa, Płocka, Ciechanowa, Ostrołęki, Siedlec, Ząbek, Grodziska Mazowieckiego oraz Pruszkowa mogą szybko i sprawnie nadawać i odbierać paczki, nie tracąc czasu na stanie w kolejkach. W tyle nie pozostaje także stolica, w której dla wiecznie zabieganych i zapracowanych warszawiaków InPost udostępnił 6 kolejnych – po 16 już istniejących – Paczkomatów w dogodnych lokalizacjach. Obecnie na Mazowszu rozlokowane są 42 urządzenia. Docelowo w tym regionie Polski klienci będą mogli korzystać aż ponad 60 automatów.

 

„Już 420 Paczkomatów InPost stoi na ulicach polskich miast, zarówno w dużych aglomeracjach, jak i w mniejszych miejscowościach. Ogromnie cieszy nas tak dynamiczny rozwój sieci Paczkomatów oraz bardzo duże zainteresowanie tą innowacyjną usługą. Województwo mazowieckie to jeden z najszybciej rozwijających się regionów Polski. Sprawność Paczkomatów InPost – choćby możliwość odebrania przesyłki w zaledwie 17 sekund – idealnie dostosowuje się do charakteru regionu oraz tempa życia jego mieszkańców – podsumowuje Rafał Brzoska, Prezes Integer.pl

 

Paczkomaty 24/7 to jedyne dostępne na polskim rynku innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia szybkie oraz bezpieczne nadawanie i odbieranie paczek przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, bez kolejek i w dogodnej lokalizacji. Paczkomaty 24/7 gwarantują oszczędność czasu i terminowość oraz znacząco obniżają koszty przesyłki. Urządzenia są wsparciem dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce, ale ich funkcjonalność i praktyczność doceniają – poza klientami i właścicielami e-sklepów – również prywatne osoby i firmy nie zajmujące się sprzedażą w internecie.

 

PACZKOMATY 24/7 UMOŻLIWIAJĄ:
wygodne odbieranie i nadawanie przesyłek – bez kolejek, w dowolnym czasie (dostępność 24 godziny, 7 dni w tygodniu) i dogodnej lokalizacji
doręczenie przesyłki do 2 dni roboczych od dnia nadania
atrakcyjne ceny
krótszy czas oczekiwania na przesyłkę w porównaniu z tradycyjnymi usługami kurierskimi
sms’owe i e-mailowe powiadomienie o oczekującej na odbiór paczce
możliwość zlecenia odbioru znajomemu, członkowi rodziny
wygodne formy płatności (karta kredytowa, e-przelew, opłata za pobraniem)
stały monitoring kamer wideo, gwarantujący bezpieczeństwo przesyłek w paczkomacie.

 

Jak działają Paczkomaty 24/7?

SCHEMAT ODBIORU

SCHEMAT NADAWANIA

 

W miarę rozwoju Paczkomatów 24/7, zwiększa się nie tylko ich zasięg oraz liczba dostępnych urządzeń, ale także pakiet usług dodatkowych. Klienci InPost mogą korzystać z ubezpieczenia paczek w 3 kategoriach (do 20 tys. zł) czy odbiór paczki za pobraniem, umożliwiający uregulowanie płatności gotówką w punkcie zlokalizowanym przy Paczkomacie (np. stacja benzynowa). W coraz większej liczbie Paczkomatów za przesyłkę można zapłacić również kartą płatniczą.

 

Integer.pl uruchomił już około 420 paczkomatów na terenie całego kraju. Integer planuje docelowo uruchomić 800 paczkomatów w Polsce i zakłada ekspansję na międzynarodowe rynki.

 

Szczegółowe dane na temat usługi, lokalizacje oraz lista sklepów oferujących wysyłkę za pośrednictwem Paczkomatów 24/7 dostępne są na stronie www.paczkomaty.pl. W serwisie oraz na http://www.facebook.com/paczkomaty znaleźć można ponadto informacje na temat konkursów oraz aktualnych promocji. Dodatkowo zapraszamy na firmowy blog:http://blog.inpost.pl/ oraz do obejrzenia filmu instruktażowego Paczkomatów InPost

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack