Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

07 Stycznia 2010

Nadaj paczkę  przez Paczkomat 24/7!

Nowa funkcjonalność w Paczkomatach 24/7

InPost – największy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym, należący do grupy kapitałowej Integer.pl – wprowadził opcję nadawania przesyłek za pośrednictwem Paczkomatów 24/7. Rozwiązanie, z którego można korzystać przez całą dobę 7 dni w tygodniu, istotnie usprawnia proces wysyłki, eliminując kluczowe bariery, takie jak: długie kolejki, ograniczony czas pracy placówek czy też duża odległość do punktu pocztowego. Usługa dostępna jest we wszystkich automatach na terenie całego kraju. Szczegółowe informacje znajdują się na www.paczkomaty.pl

Najważniejsze korzyści nadawania paczek za pośrednictwem Paczkomatów 24/7 to:

  • dostępność usługi 24/7
  • wygoda
  • szybkość
  • oszczędność czasu oraz kosztów
  • krótkie terminy doręczeń
  • dogodne lokalizacje paczkomatów

„Najnowsza funkcjonalność Paczkomatów 24/7 to przełomowe rozwiązanie w zakresie wysyłania paczek. Usługa gwarantuje szybkie i wygodne nadawanie przesyłekprzy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Jest też kolejnym krokiem InPost zmierzającym do doskonalenia rynku usług pocztowo-kurierskich w Polsce. Jesteśmy przekonani, że nowa funkcja Paczkomatów 24/7 spotka się z dużym zainteresowaniem tych wszystkich, którzyoczekują optymalizacji procesów doręczania na rynku kurierskim” – powiedział Rafał Brzoska, prezes zarządu Integer.pl.

JAK NADAWAĆ ZA POŚREDNICTWEM PACZKOMATU?

Usługa nadawania paczek za pośrednictwem Paczkomatów 24/7, dostępna od 31 grudnia 2009 roku, odbywa się analogicznie do odbioru przesyłek. Nadawca loguje się do swojego konta w Managerze Paczek na www.paczkomaty.pl, a następnie przygotowuje przesyłkę zgodnie z instrukcją, zaznaczając opcję „nadanie w paczkomacie”. Wysyłający wprowadza na ekranie paczkomatu otrzymany wcześniej kod nadania skanuje lub wpisuje ręcznie numer paczki. Umożliwia mu to otwarcie skrytki i umieszczenie w niej przesyłki.

„Liczba indywidualnych konsumentów kupujących w sieci i wysyłających przesyłki dynamicznie rośnie. InPost wykorzystuje sytuację na rynku ugruntowując swoją pozycję jako strategicznego usługodawcy w sektorze e-commerce” – dodał prezes zarządu Integer.pl.

Paczkomaty 24/7 to szybkie, profesjonalne i bezpieczne rozwiązanie będące ułatwieniem w nadawaniu i odbieraniu przesyłek. Prowadzone przez InPost statystyki efektywności doręczeń wskazują, że aż 98%1 paczek wysyłanych do paczkomatów można odebrać już dzień po nadaniuZainteresowanie usługą dynamicznie rośnie, a liczba użytkowników zmienia się z tygodnia na tydzień. Łącznie – po 3 miesiącach od komercyjnego startu usługi – już około 40 000 klientów korzysta z Paczkomatów 24/7.

W 2009 roku uruchomionych zostało 200 maszyn w 39 miastach Polski, a do końca lutego 2010 klienci firmy będą mogli korzystać już z 300 paczkomatów w 60 miastach kraju. W II kwartale 2010 InPost planuje świadczenie usługi kurierskiej za pośrednictwem 450 automatów, a docelowo – rozmieszczenie 800 maszyn w całej Polsce.

Informacje o Grupie Integer.pl

Integer.pl - kolportaż rzetelny

Integer.pl jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Posiada 109 oddziałów regionalnych i 1 magazyn centralny w Piotrkowie Trybunalskim. Kurierzy Integer.pl dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Średnio miesięcznie firma kolportuje ok. 90 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - Integer.pl jest w stanie w ciągu 48 godzin zapewnić wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce. Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl czy Real. Firma świadczy usługi także na rzecz instytucji finansowych i telekomunikacyjnych.

Od października 2007 roku Integer.pl jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pozyskane z publicznej emisji akcji spółki Integer.pl środki zostały przeznaczone na rozwój i unowocześnianie usług oferowanych przez firmę.

Integer.pl jest zdobywcą statuetki Byka i Niedźwiedzia w kategorii Najlepsza inwestycja w spółkę giełdową w 2008 roku. Wyróżnienie przyznawane przez gazetę "Parkiet" skierowane jest do instytucji i profesjonalistów, którzy przyczyniają się do rozwoju, upowszechniania i poszerzania rynku kapitałowego. Firma jest równieżlaureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu" dla dynamicznie rozwijających się spółek krajowych, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Integer.pl otrzymał także "Złotą Nagrodę" jako trzykrotny laureat "Jakości Roku", konkursu organizowanego przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji przy współpracy z Gazetą Prawną. W uzasadnieniu podkreślono nieustanne dążenie do doskonalenia polityki jakościowej firmy.

Integer.pl działa zgodnie z Certyfikatem Jakości ISO 9001.

Dowiedz się więcej

Integer.ua:

Spółka Integer.ua rozpoczęła działalność na rynku ukraińskim w styczniu 2009 roku. Firma realizuje usługi w zakresie kolportażu reklamowych druków bezadresowych, przeznaczonego głównie dla klientów biznesowych (instytucjonalnych), w tym m.in. sieci handlowych. Celem strategicznym ukraińskiej spółki jest zdobycie 10-15% udziałów w sektorze kolportażu druków bezadresowych na tym rynku.

Dowiedz się więcej

InPost nowoczesna poczta

InPost jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskimŚwiadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2009 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 230 miastach Polski przez sieć 900 Punktów Obsługi Klienta. Priorytetem spółki są inwestycje w nowoczesne technologie. InPost chętnie wprowadza nowe udogodnienia, które mogą przyczynić się do zwiększenia dostępności i jakości świadczonych usług. Wśród nowych usług znajdą się m.in.: Paczkomaty 24/7 czy poczta hybrydowa.

 InPost jest laureatem XIX edycji konkursu TERAZ POLSKAFirmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za śledzenie przesyłek on-line.

Dowiedz się więcej

InPost Paczkomaty

InPost Paczkomaty jest najmłodszą spółką wchodzącą w skład Grupy Integer.pl, powołaną do życia w listopadzie 2008 roku. Firma jest odpowiedzialna za zarządzanie projektem i serwisowaniem rewolucyjnych na polskim rynku paczkomatów - sterowanych automatycznie urządzeń, w których możliwy jest odbiór zakupów dokonanych on-line o dowolnej porze przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Dzięki wprowadzeniu nowego rozwiązania przez InPost, większość występujących obecnie wad tradycyjnych usług kurierskich została wyeliminowana, a użytkownicy sieci zyskali profesjonalną i bezpieczną usługę będącą olbrzymim ułatwieniem w ich codziennych e-zakupach.

Dowiedz się więcej

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack