Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

22 Stycznia 2010

Nowi gracze w akcji Projekt 01!

Już  16 sklepów internetowych przystąpiło do Projektu 01 i korzysta z usługi Paczkomaty 24/7 - najnowocześniejszego w Polsce rozwiązania na rynku pocztowym uruchomionego przez firmę InPost. Do e-sklepów, które posiadają w swojej ofercie opcję "Wyślij przez paczkomat" dołączyły m.in.: www.avon.sklep.pl,  www.booksnet.com,  www.cyfrowe.pl,  www.ekoherbaty.pl oraz www.godi.pl. Dzięki współpracy z InPost również klienci sklepów internetowych www.GSMdoctor.pl,  www.jakarta.com.pl,  www.rowerek.pl czy www.zamzam.pl mogą zamawiać produkty on-line i wysyłać je do paczkomatów zupełnie za darmo.

Paczkomaty 24/7 to zupełnie nowe, niespotykane dotąd w Polsce rozwiązanie skierowane do użytkowników rynku e-commerce. Automaty umożliwiają samodzielny odbiór zakupów dokonanych on-line 24h/7, bez kolejek, w dowolnym czasie i dogodnej lokalizacji. Zaletą najnowszej usługi InPost jest także krótki czas doręczeń - przesyłki trafiają do wybranego paczkomatu już po dwóch dniach roboczych od daty nadania. Dodatkowo, dla usprawnienia komunikacji z klientem, system wysyła powiadomienia SMS i e-mail o dostarczeniu przesyłki.

"Bardzo się cieszymy, że do naszego projektu dołączają kolejni partnerzy. Jesteśmy przekonani, że profesjonalna i gwarantująca bezpieczeństwo usługa będzie doskonałą alternatywą dla tradycyjnego rynku pocztowo-kurierskiego oraz znakomitym ułatwieniem dla korzystających z oferty prężnie rozwijającego się e-handlu. Wierzymy, że zamawiający zakupy do paczkomatów szybko dostrzegą udogodnienia nowego rozwiązania i staną się jej stałymi użytkownikami- mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Uruchomienie usługi Paczkomaty 24/7 - ze względu na jej nowatorski charakter - poprzedzone jest fazą szczegółowych testów. W ramach akcji Projekt 01 około 10 tys. osób, które wyślą swoje zgłoszenie i pomyślnie przejdą weryfikację, może wspólnie kreować nową erę e-zakupów. Dzięki integracji systemów informatycznych partnerskich e-sklepów z InPost,  uczestnicy kampanii mogą bezpłatnie wysyłać do paczkomatów zamówione w internecie produktyPełna lista lokalizacji automatów znajduje się na stronie www.projekt01.pl

Grono partnerów akcji Projekt 01 stale się powiększa. Oprócz www.intymna.pl oraz www.komputronik.pl do kampanii przyłączyło się 14 kolejnych sklepów internetowychwww.avon.sklep.eu,  www.booksnet.com,  www.cook-book.sklep.pl,  www.cyfrowe.plwww.ekoherbaty.pl,  www.godi.pl,  www.GSMdoctor.pl,  www.jakarta.com.pl,  www.posejdon.pl,  www.rowerek.pl,  www.sklep.razit.pl,  www.srebrnysmok.pl,  www.techgsm.pl oraz www.zamzam.plDzięki współpracy klienci e-sklepów mogą korzystać ze 150 paczkomatów zlokalizowanych na terenie 30 największych miast Polski. Do końca 2009 roku ich liczba zwiększy się o kolejnych 100 automatów w 60 miejscowościach w kraju.

Informacje o Grupie Integer.pl:
Integer.plSA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych, 15 magazynów centralnych spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych, a kurierzy Integera dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od 65 do 75 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - Integer.pl gwarantuje w ciągu 48 godzin wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce.

Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl, Plus Discount czy Real.

Firma jest laureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu". Wyróżnienia otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Firma jest także dwukrotnym laureatem programu "Jakość Roku 2006" i "Jakość Roku 2007"  w kategorii "Usługi". Integer.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.integer.pl

InPost Usługi Pocztowe jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej Integer.pl, notowanej od 2007 roku na GPW. InPost świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w wielu miastach na terenie całej Polski. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2008 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 200 miastach Polski przez sieć 800 Punktów Obsługi Klienta. Cele strategiczno-rozwojowe InPost zakładają ponadto wprowadzanie 5 nowych usług rocznie.Docelowo - w 2008 roku - spółka będzie dysponować paletą 15 produktów z branży pocztowej i wprowadzi obsługę przesyłek międzynarodowych. Wśród nowych usług znajdą się także: paczka pobraniowa czyusługi ukierunkowane na e-handel.

InPost jest laureatem XVIII edycji konkursu TERAZ POLSKA. Firmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za całokształt działań prowadzonych na rynku pocztowym..

 

www.inpost.pl, Infolinia: 0 801 400 100

InPost Finansew 50, 2% należy do Grupy Kapitałowej Integer.pl. Pozostałe udziały posiada AQMET Nowiński sp. jawna.

Firma oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych, sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

Ponadto, spółka świadczy usługi outsorcingowe skierowane do banków oraz instytucji finansowych. W ramach specjalnej oferty InPost Finanse proponuje także klientom indywidualnym sprzedaż produktów bankowych i pożyczkowych za pośrednictwem listonoszy spółki InPost.

Docelowo, dzięki połączeniu zakresu usług pocztowych i pośrednictwa finansowego, klient indywidualny będzie miał możliwość dokonania wpłat pieniężnych, opłat za rachunki, itp. również w miejscu zamieszkania korzystając z usług listonosza.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronachwww.infinanse.pl

Paczkomaty 24/7 to rewolucyjne na polskim rynku rozwiązanie umożliwiające nadanie przesyłki przy znajomości wyłącznie adresu e-mail odbiorcy. Najnowszausługa InPost umożliwia odbiór paczki w wybranym miejscu i o dowolnej godzinie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Ponadto, jest  to atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich osób oczekujących na optymalizację procesu świadczenia usług kurierskich. Dzięki wprowadzeniu nowego projektu InPost, większość występujących obecnie wad tradycyjnych usług kurierskich zostanie wyeliminowana, a użytkownicy sieci zyskają profesjonalną i bezpieczną usługę będącą olbrzymim ułatwieniem w ich codziennych e-zakupach.

Wprowadzenie usługi Paczkomaty 24/7 na rynek wspiera Projekt 01. Jego celem jest skupienie e-społeczności wokół innowacyjnej usługi. Projekt 01 tworzą aktywni internauci, którzy kupując lub sprzedając on-line wspólnie kreują nową erę e-zakupów. W akcji udział weźmie 10.000 osób, które wyślą swoje zgłoszenie i pomyślnie przejdą weryfikację. Dzięki temu jako pierwsi będą mogli poznać najnowocześniejszą usługę wysyłkową w Europie.

Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na stronachwww.projekt01.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack