Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Malborska 130,
30-624 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Paczkomaty 24/7 mają już ponad 180 tys. fanów na Facebook.com!

05 Lipca 2010

Paczkomaty 24/7 mają już ponad 180 tys. fanów na Facebook.com!

 

Paczkomaty 24/7 w serwisie Facebook.com mają już ponad 180 tysięcy zwolenników! Na profilu dostępnym pod adresem www.facebook.com/paczkomaty fani mogą znaleźć nie tylko aktualne informacje o innowacyjnej usłudze, jej nowych funkcjonalnościach i promocjach, ale również szereg ciekawostek z rynku e-commerce na całym świecie. Fan page Paczkomatów to również doskonałe narzędzie interakcji z e-konsumentami oraz wiarygodne źródło opinii na temat usługi oferowanej przez InPost Nowoczesna Poczta.

 

Profil Paczkomaty 24/7 to nie tylko wizytówka innowacyjnego rozwiązania na potrzeby e-handlu, ale także miejsce, w którym każdy internauta może zasięgnąć bieżących konsultacji i porad dotyczących korzystania z jedynej tego typu w Polsce usługi wysyłkowej oraz wyrazić swoje opinie uczestnicząc w licznych dyskusjach. To także doskonałe źródło rozrywki. Dzięki aplikacjom konkursowym fani strony poznają usługę walcząc jednocześnie o atrakcyjne nagrody.

 

W trwającym obecnie „Paczkobraniu w Paczkomatach” uczestniczyło już ponad 180 tys. fanów marki. Aby wziąć udział w tym cotygodniowym konkursie:
wejdź na stronę http://apps.facebook.com/paczkobranie/
wytypuj skrytkę Paczkomatu, w której znajduje się konkursowa przesyłka
bądź pierwszy, a otrzymasz nagrodę główną, ufundowaną przez jeden ze sklepów internetowych będących partnerem usługi Paczkomaty 24/7.

 

Sponsorami nagród są m.in.: AvantiGroup.pl, Cyfrowe.pl, DVDMax.pl, e-Lady.pl, Helion.pl, Komputronik.pl, Merlin.pl, Multiperfumeria.pl oraz Neo24.pl.

 

„Zależy nam na skutecznym dotarciu do naszej grupy docelowej oraz otwartej i intensywnej komunikacji z użytkownikami Paczkomatów 24/7. Budując społeczność konsumentów wokół naszej marki, zachęcamy zatem do interakcji. Opinie fanów to najlepsza i najbardziej wiarygodna informacja zwrotna dla usługodawcy, dlatego tak liczne dyskusje na fan page’u Paczkomaty 24/7 bardzo nas cieszą. Analizujemy wszystkie otrzymywane sugestie i tam, gdzie jest to możliwe, wdrażamy zmiany. Aż 180 tys. zwolenników naszej marki to wynik, który przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Cieszę się, że Paczkomaty 24/7 mają tak wielu fanów i bardzo dziękuję za zaufanie. Kolejne niespodzianki dla Was już wkrótce!” – powiedział Marcin Bosacki, Business Development Manager w firmie InPost.

 

Zarówno InPost, jak i Paczkomaty są obecne w mediach społecznościowych już od marca 2010 roku. Ich aktywność obejmuje nie tylko Facebook, ale także serwisy YouTube, SlideShare oraz mikroblogi: Blip i Flaker. Firma prowadzi też bloga pocztowego, a jeszcze w lipcu 2010 roku uruchomi kolejny projekt z dziedziny social media – blog social-commerce, będący skarbnicą wiedzy oraz przewodnikiem w zakresie e-commerce w Polsce i na świecie.
Za działania w mediach społecznościowych dla InPost i Paczkomaty 24/7 strategicznie i kreatywnie odpowiada agencja WeAreMedia.

 

Informacje o Grupie Integer.pl:

 

INTEGER.PL – KOLPORTAŻ RZETELNY

 

Integer.pl jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Posiada 109 oddziałów regionalnych i 1 magazyn centralny w Piotrkowie Trybunalskim. Kurierzy Integer.pl dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Średnio miesięcznie firma kolportuje ok. 90 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze – dopasowanej do prowadzonej działalności – Integer.pl jest w stanie w ciągu 48 godzin zapewnić wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce. Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl czy Real. Firma świadczy usługi także na rzecz instytucji finansowych i telekomunikacyjnych.

 

Od października 2007 roku Integer.pl jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pozyskane z publicznej emisji akcji spółki Integer.pl środki zostały przeznaczone na rozwój i unowocześnianie usług oferowanych przez firmę.

 

Integer.pl jest zdobywcą statuetki Byka i Niedźwiedzia w kategorii Najlepsza inwestycja w spółkę giełdową w 2008 roku. Wyróżnienie przyznawane przez gazetę „Parkiet” skierowane jest do instytucji i profesjonalistów, którzy przyczyniają się do rozwoju, upowszechniania i poszerzania rynku kapitałowego. Firma jest również laureatem prestiżowej nagrody „Gazele Biznesu” dla dynamicznie rozwijających się spółek krajowych, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Integer.pl otrzymał także „Złotą Nagrodę” jako trzykrotny laureat „Jakości Roku”, konkursu organizowanego przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji przy współpracy z Gazetą Prawną. W uzasadnieniu podkreślono nieustanne dążenie do doskonalenia polityki jakościowej firmy.

 

Z kolei w 2010 roku Integer.pl znalazł się w gronie małopolskich Gepardów Biznesu. O wyróżnieniu zadecydowała wysoka dynamika przychodów i zysku netto spółki w latach 2006-2008.

 

Integer.pl działa zgodnie z Certyfikatem Jakości ISO 9001.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.integer.pl

 

INTEGER.UA

 

Spółka Integer.ua rozpoczęła działalność na rynku ukraińskim w styczniu 2009 roku. Firma realizuje usługi w zakresie kolportażu reklamowych druków bezadresowych, przeznaczonego głównie dla klientów biznesowych (instytucjonalnych), w tym m.in. sieci handlowych. Celem strategicznym ukraińskiej spółki jest zdobycie 10-15% udziałów w sektorze kolportażu druków bezadresowych na tym rynku.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.integer.pl/ua

 

INPOST NOWOCZESNA POCZTA

 

InPost jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim. Świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

 

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Zgodnie ze strategią rozwojową, w 2010 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju – w 230 miastach Polski przez sieć 900 Punktów Obsługi Klienta. Priorytetem spółki są inwestycje w nowoczesne technologie. InPost chętnie wprowadza nowe udogodnienia, które mogą przyczynić się do zwiększenia dostępności i jakości świadczonych usług. Wśród nowych usług znajdą się m.in.: poczta hybrdowa czy mobilne płatności.

 

InPost jest laureatem XIX edycji konkursu TERAZ POLSKA. Firmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za śledzenie przesyłek on-line.

 

Ponadto, spółka zwyciężyła w międzynarodowym konkursie operatorów pocztowych oraz dostawców technologicznych z całego świata – World Mail Awards 2010w kategorii Wzrost. Tym samym doceniono dynamiczny rozwój InPost na polskim rynku usług pocztowych.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.inpost.pl

 

INPOST PACZKOMATY

 

InPost Paczkomaty jest najmłodszą spółką wchodzącą w skład Grupy Integer.pl, powołaną do życia w listopadzie 2008 roku. Firma jest odpowiedzialna za zarządzanie projektem i serwisowaniem rewolucyjnych na polskim rynku paczkomatów – sterowanych automatycznie urządzeń, w których możliwy jest odbiór zakupów dokonanych on-line o dowolnej porze przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Dzięki wprowadzeniu nowego rozwiązania przez InPost, większość występujących obecnie wad tradycyjnych usług kurierskich została wyeliminowana, a użytkownicy sieci zyskali profesjonalną i bezpieczną usługę będącą olbrzymim ułatwieniem w ich codziennych e-zakupach.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.paczkomaty.pl

 

INPOST FINANSE

 

InPost Finanse – spółka należąca do grupy kapitałowej Integer.pl – oferuje usługi finansowo-ubezpieczeniowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

 

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to przede wszystkim mobilne płatności oraz wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych, sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

 

Ponadto, spółka świadczy usługi outsourcingowe skierowane do banków oraz instytucji finansowych. W ramach specjalnej oferty InPost Finanse proponuje także klientom indywidualnym sprzedaż produktów bankowych i pożyczkowych za pośrednictwem listonoszy spółki InPost.

 

W 2010 roku spółka wprowadziła na rynek kolejne rewolucyjne rozwiązania - płatności sms’owe i e-faktury. Usługa opłacania rachunków za pośrednictwem SMS jest najszybszym i najnowocześniejszym na polskim rynku sposobem regulowania opłat.

 

W 2010 roku InPost Finanse zakłada zwiększenie dostępności usług finansowych przede wszystkim w województwach wielkopolskim i mazowieckim. Strategicznymi punktami na mapie sieci POKów InPost Finanse będą Poznań i Warszawa. Firma planuje otwarcie w tych regionach około 40 placówek. Docelowo, do końca I półrocza 2010 roku, oferta InPost Finanse będzie dostępna dla klientów indywidualnych w 230 miastach w Polsce.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.inpost.pl oraz www.mobilneplatnosci.pl

 

INPOST LOGISTYKA

 

Działalność spółki InPost Logistyka związana jest z procesami logistycznymi (magazynowanie, transport, sortownie) w obrębie całej Grupy kapitałowej Integer.pl. Spółka odpowiada m.in. za funkcjonowanie centrum logistycznego-w Piotrkowie Trybunalskim, optymalizację kosztów z tym związanych oraz współpracuje z podmiotami zewnętrznymi w zakresie zabezpieczania i plombowania przesyłek.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.inpost.pl

 

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack