Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

15 Lutego 2010

Paczkomaty 24/7 zwiększają zasięg!

 

Kolejne sklepy internetowe udostępniają opcję „Wyślij przez paczkomat”

 

Do projektu Paczkomaty 24/7 przyłączyły się kolejne platformy sprzedażowe: eTradePRO oraz KQS.store, które łącznie skupiają ponad 1000 e-sklepów. Nowi partnerzy powiększą tym samym grono korzystających z Paczkomatów 24/7 największych dostawców rozwiązań e-commerce dla sklepów internetowych, takich jak: IAI-Shop.com czy Supersklepy.pl. Nawiązanie współpracy z platformami sprzedażowymi oznacza, że wszystkie e-sklepy stosujące ich oprogramowanie mogą zintegrować się z systemem Paczkomaty 24/7 i za jego pośrednictwem wysyłać przesyłki kupującym. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.paczkomaty.pl

 

E-Trade Pro to nowoczesna platforma do prowadzenia e-handlu wywodząca się z Wielkiej Brytanii i dostępna w Polsce od 2008 roku. Z oprogramowania korzysta ponad 1000 sklepów z kraju i z zagranicy działających m.in.: w branży jubilerskiej, samochodowej, budowlanej czy sportowej. Więcej informacji znajduje się na www.etradepro.pl

 

Oprogramowanie KQS.store od ponad 6 lat wspiera działania polskich e-przedsiębiorców. Z platformy korzystają sklepy oferujące m.in.: produkty z branży kosmetycznej, odzieżowej czy księgarskiej. Więcej informacji dostępnych jest na www.kqs.pl

 

Dzięki współpracy z E-Trade Pro oraz KQS.store z usługi Paczkomaty 24/7 będzie mogło skorzystać ok. 50 tys. kupujących w sklepach funkcjonujących na tych platformach. Przyłączając się do projektu, sklepy internetowe zintegrowane z systemem Paczkomaty 24/7 mogą:

  • zaoferować klientom innowacyjną opcję „Wyślij przez paczkomat”
  • nadawać paczki bezpośrednio do Paczkomatu 24/7
  • zyskać rabaty i dodatkowe zniżki na korzystanie z usługi.
 

Wdrożenie usługi Paczkomaty 24/7 przez sklepy internetowe oznacza wiele korzyści dla klientów:

  • wygodne odbieranie paczek z Paczkomatu 24/7 bez oczekiwania w kolejce
  • doręczenie przesyłki do Paczkomatu 24/7 najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od dnia nadania
  • powiadomienie o oczekującej paczce w Paczkomacie 24/7 e-mailem i SMS-em.
 

Paczkomaty 24/7 gwarantują szybkie i bezpieczne zakupy on-line. Dzięki temu zarówno sklepy internetowe, jak i korzystający z nich internauci, mogą przez całą dobę nadawać i odbierać przesyłki w dogodnej dla siebie lokalizacji.

 

SCHEMAT ODBIORU:

 

 

SCHEMAT NADAWANIA:

 

 

Największą zaletą usługi Paczkomaty 24/7 jest szybki termin realizacji zamówienia. Prowadzone przez InPost statystyki efektywności doręczeń wskazują, że aż 99%* paczek wysyłanych do paczkomatów można odebrać już dzień po nadaniu. Zainteresowanie usługą dynamicznie rośnie, a liczba użytkowników zmienia się z tygodnia na tydzień. Łącznie – po 4 miesiącach od komercyjnego uruchomienia projektu – z usługi korzysta już około 50 tys. użytkowników.

 

Informacje o Grupie Integer.pl:

 

INTEGER.PL – KOLPORTAŻ RZETELNY

 

Integer.pl jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Posiada 109 oddziałów regionalnych i 1 magazyn centralny w Piotrkowie Trybunalskim. Kurierzy Integer.pl dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Średnio miesięcznie firma kolportuje ok. 90 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze – dopasowanej do prowadzonej działalności – Integer.pl jest w stanie w ciągu 48 godzin zapewnić wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce. Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl czy Real. Firma świadczy usługi także na rzecz instytucji finansowych i telekomunikacyjnych.

 

Od października 2007 roku Integer.pl jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pozyskane z publicznej emisji akcji spółki Integer.pl środki zostały przeznaczone na rozwój i unowocześnianie usług oferowanych przez firmę.

 

Integer.pl jest zdobywcą statuetki Byka i Niedźwiedzia w kategorii Najlepsza inwestycja w spółkę giełdową w 2008 roku. Wyróżnienie przyznawane przez gazetę „Parkiet” skierowane jest do instytucji i profesjonalistów, którzy przyczyniają się do rozwoju, upowszechniania i poszerzania rynku kapitałowego. Firma jest również laureatem prestiżowej nagrody „Gazele Biznesu” dla dynamicznie rozwijających się spółek krajowych, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Integer.pl otrzymał także „Złotą Nagrodę” jako trzykrotny laureat „Jakości Roku”, konkursu organizowanego przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji przy współpracy z Gazetą Prawną. W uzasadnieniu podkreślono nieustanne dążenie do doskonalenia polityki jakościowej firmy.

 

Integer.pl działa zgodnie z Certyfikatem Jakości ISO 9001.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.integer.pl

 

INTEGER.UA

 

Spółka Integer.ua rozpoczęła działalność na rynku ukraińskim w styczniu 2009 roku. Firma realizuje usługi w zakresie kolportażu reklamowych druków bezadresowych, przeznaczonego głównie dla klientów biznesowych (instytucjonalnych), w tym m.in. sieci handlowych. Celem strategicznym ukraińskiej spółki jest zdobycie 10-15% udziałów w sektorze kolportażu druków bezadresowych na tym rynku.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.integer.pl

 

INPOST NOWOCZESNA POCZTA

 

InPost jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim. Świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

 

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Zgodnie ze strategią rozwojową, w 2010 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju – w 230 miastach Polski przez sieć 900 Punktów Obsługi Klienta. Priorytetem spółki są inwestycje w nowoczesne technologie. InPost chętnie wprowadza nowe udogodnienia, które mogą przyczynić się do zwiększenia dostępności i jakości świadczonych usług. Wśród nowych usług znajdą się m.in.: awizomaty czy poczta hybrydowa.

 

InPost jest laureatem XIX edycji konkursu TERAZ POLSKA.Firmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za śledzenie przesyłek on-line.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.inpost.pl

 

INPOST PACZKOMATY

 

InPost Paczkomaty jest najmłodszą spółką wchodzącą w skład Grupy Integer.pl, powołaną do życia w listopadzie 2008 roku. Firma jest odpowiedzialna za zarządzanie projektem i serwisowaniem rewolucyjnych na polskim rynku paczkomatów – sterowanych automatycznie urządzeń, w których możliwy jest odbiór zakupów dokonanych on-line o dowolnej porze przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Dzięki wprowadzeniu nowego rozwiązania przez InPost, większość występujących obecnie wad tradycyjnych usług kurierskich została wyeliminowana, a użytkownicy sieci zyskali profesjonalną i bezpieczną usługę będącą olbrzymim ułatwieniem w ich codziennych e-zakupach.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.paczkomaty.pl

 

INPOST FINANSE

 

InPost Finanse – spółka należąca do grupy kapitałowej Integer.pl – oferuje usługi finansowo-ubezpieczeniowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

 

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych, sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

 

Ponadto, spółka świadczy usługi outsorcingowe skierowane do banków oraz instytucji finansowych. W ramach specjalnej oferty InPost Finanse proponuje także klientom indywidualnym sprzedaż produktów bankowych i pożyczkowych za pośrednictwem listonoszy spółki InPost.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.infinanse.pl

 

INPOST LOGISTYKA

 

Działalność spółki InPost Logistyka związana jest z procesami logistycznymi (magazynowanie, transport, sortownie) w obrębie całej Grupy kapitałowej Integer.pl. Spółka odpowiada m.in. za funkcjonowanie centrum logistycznego-w Piotrkowie Trybunalskim, optymalizację kosztów z tym związanych oraz współpracuje z podmiotami zewnętrznymi w zakresie zabezpieczania i plombowania przesyłek.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.inpost.pl

 

* Dane za okres od 1 do 31 stycznia 2010 roku.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack