Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Paczkomaty® InPost dostępne dla tysięcy e-klientów!

15 Kwietnia 2011

 Kraków, 15 kwietnia 2011

 

Paczkomaty® InPost dostępne dla tysięcy e-klientów!

 

Paczkomaty® InPost współpracują z kolejnymi sklepami internetowymi, w tym – z liderem w dziedzinie sprzedaży sprzętu RTV / AGD – siecią AVANS. Możliwość dostarczania zakupionych towarów przez paczkomaty oferują swoim klientom: Euro-Net, Morele.net, Drukuj24.pl oraz Juka.pl. Na korzystanie z Paczkomatów InPost zdecydowały się również e-sklepy oferujące asortyment sportowy i turystyczny – E-horyzont.pl oraz Sport-shop.pl.

 

Paczkomaty® InPost gwarantują szybkie oraz bezpieczne zakupy on-line. Są one doskonałym rozwiązaniem logistycznym dla sklepów internetowych ponieważ:

• działają przez całą dobę, 7 dni w tygodniu
niemal każda przesyłka (98,62%) nadana za pośrednictwem Paczkomatu InPost jest gotowa do odbioru już dzień po jej nadaniu
ponad połowa klientów (59%) odbiera swoje zamówienie w ciągu pierwszych sześciu godzin od momentu otrzymania SMS’a informującego o czekającej w Paczkomacie przesyłce
63% klientów korzystających z Paczkomatów InPost zaufało im i wybrało ponownie tę opcję dostawy

 

Paczkomaty® InPost to również idealne rozwiązanie dla klientów, ponieważ gwarantują one:
• możliwość odbioru e-zakupów 24 godziny na dobę, bez kolejek, wygodnie i „po drodze”
• odbiór przesyłki zaledwie w 17 sekund
powiadomienie e-mailem i SMS’em o oczekującej paczce w Paczkomacie 24/7
• możliwość zdobywania cennych nagród rzeczowych i bonów rabatowych w konkursach i loteriach organizowanych przez InPost – operatora Paczkomatów 24/7

 

Niezwykle sprawne funkcjonowanie Paczkomatów 24/7 – potwierdzone statystykami – bardzo nas cieszy. To jednak dopiero początek paczkomatowej ekspansji. Mamy w planach rozmieszczenie kolejnych urządzeń w nowych lokalizacjach – tak, aby automaty znajdowały się zaledwie kilka minut od naszych klientów. W drodze do pracy, sklepu, fryzjera czy domu. Dążymy do tego, by Paczkomaty® InPost stały się synonimem nowoczesnych oraz dostosowanych do usług pocztowych związanych z branżą e-commerce. Dlatego też są one idealnym rozwiązaniem dla sklepów internetowych, dostosowujących elastycznie swoją ofertę do zmieniających się wymogów rynku oraz wysokich oczekiwań konsumentów. Już teraz współpracują z nami użytkownicy platformy iStore.pl, czyli około 1300 sklepów z różnorodnych branż, a także znane i cenione marki, jak: Komputronik, NEO24, VOBIS, Merlin.pl, Intymna.pl czy E-lady.pl. Z Paczkomatów InPost korzystają również oraz użytkownicy portalu Allegro.pl oraz konsultantki i konsultanci Avon– przekonuje Rafał Brzoska, Prezes Integer.pl.

 

Grupa Integer.pl rozlokowała już 420 paczkomatów w niemal 100 miastach Polski. Do końca 2011 zainstalowanych zostanie kolejnych 150 urządzeń. Docelowo dostępnych będzie 800 Paczkomatów InPost w całym kraju. Integer.pl zakłada także ekspansję na światowe rynki.

 

Szczegółowe dane na temat usługi, lokalizacje oraz lista sklepów oferujących wysyłkę za pośrednictwem Paczkomatów InPost dostępne są na stronie paczkomaty.pl. Funkcjonalność Paczkomatów można sprawdzić oglądając film instruktażowy. W serwisie oraz na http://www.facebook.com/paczkomaty znaleźć można także informacje na temat konkursów oraz aktualnych promocji. Zapraszamy również na firmowy blog: http://blog.inpost.pl/.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack