Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Paczkomaty® InPost na II powszechnej Wystawie Krajowej Konkurencyjna Polska

12 Czerwca 2014

Paczkomaty® InPost znalazły się w prestiżowym gronie polskich marek prezentowanych podczas II Powszechnej Wystawy Krajowej „Konkurencyjna Polska 1989-2014”! Wydarzenie, zainaugurowane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, ma na celu przedstawienie dokonań firm, które w ciągu ostatnich 25 lat odniosły znaczący sukces w wolnej Polsce oraz na rynkach międzynarodowych. Do 15 czerwca wystawa z ekspozycją rozwiązania InPost będzie dostępna dla zwiedzających na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Paczkomat® InPost na II PWK jest prezentowany w ramach wystawy „Sukces dobrze zaprojektowany”. Cel ekspozycji to pokazanie marek, które dzięki współpracy z projektantami odniosły sukces nie tylko na skalę krajową, ale także globalną. Rewolucyjny Paczkomat® do samodzielnego nadawania i odbierania przesyłek został wytypowany do wzięcia udziału w wystawie przez zespół kuratorów, w skład którego weszli m.in. prof. Marek Owsian z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, czy prof. Andrzej Ziębliński z Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Podejmując decyzję o wytypowaniu Paczkomatów® InPost do udziału w wystawie, jury wskazało na innowacyjne podejście spółki InPost do projektowania marki. Pod uwagę zostały wzięte przede wszystkim: identyfikacja wizualna, strategia marketingowa oraz projekt i strona internetowa Paczkomatów®.

W trakcie uroczystej inauguracji wydarzenia, Prezydent Bronisław Komorowski zwiedził wszystkie dostępne ekspozycje, w tym również tę przygotowaną przez spółkę InPost.

„Zaproszenie do przedstawienia naszego flagowego produktu „made in Poland” pośród ekspozycji firm, które w ostatnich 25 latach odniosły znaczące sukcesy rynkowe, to dla nas powód do dumy oraz motywacja do wdrażania następnych pionierskich rozwiązań dedykowanych rynkowi pocztowo-kurierskiemu. Mam nadzieję, że dzięki naszym ambitnym planom ekspansji globalnej sieci Paczkomatów® InPost oraz konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju, staniemy się wzorem dla kolejnych polskich firm, marzących o międzynarodowych sukcesach oraz będziemy wpływać na wizerunek Polski w świeciekomentuje Jakub Ratajczak, Dyrektor Zarządzający easyPack.

Na wystawie zorganizowanej z okazji jubileuszu 25-lecia przemian ustrojowych, prezentowanych jest ponad 100 firm, które potrafiły wykorzystać odzyskaną wolność gospodarczą. Wydarzenie nawiązuje do I Powszechnej Wystawy Krajowej z 1929 r., będącej podsumowaniem pierwszych dziesięciu lat odrodzonej II RP.

Więcej informacji na: www.integer.pl, www.paczkomaty.pl oraz www.inpost.pl.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack