Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Paczkomaty® InPost na Targach Netcomm w Mediolanie

21 Maja 2014

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                                                              21 maja 2014

 

Paczkomaty® InPost na Targach Netcomm w Mediolanie

 

Rozpoczęły się testy pierwszych kilkudziesięciu maszyn we Włoszech

 

Paczkomaty® InPost konsekwentnie podbijają włoski rynek e-commerce! Rewolucyjne terminale do samodzielnego nadawania i odbierania przesyłek zostały zaprezentowane podczas e-commerce Netcomm Forum – jednego z najważniejszych wydarzeń dla branży online we Włoszech. W trakcie 9. edycji Targów terminale przedstawione przez InPost cieszyły się ogromnym zainteresowaniem firm z sektora handlu online - ekspozycję odwiedziło ponad 1000 osób, w tym kilkudziesięciu przedstawicieli platform e-commerce.

 

 
e-Commerce Netcomm Forum (www.ecommerceforum.it/) – organizowane przez DigitalEvents – to wydarzenie łączące w sobie: konferencję, warsztaty oraz wystawę. Cała formuła eventu skupiona jest wokół najnowszych technologii z zakresu handlu internetowego, zaś udział w nim bierze ponad 3000 wystawców.

 

Podczas tegorocznej edycji Targów Netcomm, zwiedzającym przedstawiono najważniejsze trendy na światowym rynku e-commerce. Wśród nich nie mogło zabraknąć Paczkomatów InPost – innowacyjnych terminali do samodzielnego nadawania i odbierania przesyłek. Uczestnikom zaprezentowano jeden z terminali, za obsługę logistyczną których na włoskim rynku odpowiedzialna jest firma TNT Express Italy.

 

 

Udział rewolucyjnych maszyn podczas Targów w Mediolanie zbiega się w czasie z intensyfikacją ekspansji Paczkomatów InPost we Włoszech. Dzięki umowie podpisanej w ostatnim czasie z Carrefour Italia, do końca 2014 roku w placówkach kluczowego gracza sprzedaży detalicznej zainstalowanych zostanie 200 Paczkomatów InPost. W ostatnim czasie Grupa Integer.pl nawiązała również strategiczne porozumienie o współpracy z TNT Express, a w połowie lutego sfinalizowała porozumienie z Banzai, największą włoską platformą e-commerce.

 

„Cieszy nas tak duże zainteresowanie Paczkomatami InPost ze strony przedstawicieli sektora e-commerce. Pozytywne opinie od potencjalnych partnerów potwierdzają, że nasze urządzenia idealnie sprawdzają się na włoskim rynku e-commerce. Z tego też powodu przyspieszamy ekspansję w tym kraju i już teraz testujemy kilkadziesiąt pierwszych terminali w Rzymie, Mediolanie oraz Turynie, a do połowy czerwca 2014 roku planujemy operacyjne uruchomienie sieci dla platform e-commerce oraz klientów”komentuje Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

 

Najwyższą jakość i innowacyjność Paczkomatów InPost potwierdził triumf InPost w międzynarodowym konkursie World Mail Awards 2013. Tym razem spółka zwyciężyła w kategorii ‘Obsługa Klienta’, pokonując operatorów takich, jak: Singapore Post oraz LibanPost.

 

Paczkomaty® InPost na stałe zagościły również w świadomości internetowych konsumentów. InPost wspólnie z NCR zwyciężył również w międzynarodowym konkursie Postal Technology International Awards, w kategorii ‘Retail Innovation of the Year’. Za ‘Innowację Roku’ Jury konkursu uznało Paczkomat modułowy V generacji.

 

Z kolei w Wielkiej Brytanii Paczkomaty® InPost zdobyły tytuł „The Delivery Excellence Award 2014”, w kategorii: „Best Carrier Contribution to Delivery Innovation”. W głosowaniu internautów innowacyjne urządzenia Grupy Integer.pl pokonały czołowych graczy rynku pocztowo-kurierskiego w Wielkiej Brytanii na czele z: DPD, Nightline, Arrow XL, ByBox oraz UK Mail.

 

Więcej informacji na: www.integer.pl, www.paczkomaty.pl, www.inpost.pl, a także www.ecommerceforum.it.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack