Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Paczkomaty® InPost najlepszym produktem dla e-commerce!

24 Września 2013

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                                       Kraków, 24 września 2013

 

Paczkomaty® InPost najlepszym produktem dla e-commerce!

 

Paczkomaty® InPost – druga największa sieć samoobsługowych urządzeń do nadawania i odbierania przesyłek na świecie – na stałe zagościła w świadomości internetowych konsumentów. E-klienci już po raz drugi przyznali palmę pierwszeństwa Paczkomatom w konkursie ‘Ekomersy’ w kategorii ‘Najlepszy produkt/usługa wspierająca logistykę e-sklepu’.

 

Wynik 39% głosów przyznanych przez internautów i jury pozwolił Paczkomatom® InPost pokonać konkurencję w ‘Ekomersach’ i pozostawić w tyle zdobywcę drugiego miejsca – platformę wysyłkową Sendit, której przypadło 22% wskazań. Klienci dokonujący zakupów przez Internet na trzecim miejscu uplasowali Furgonetkę.pl, oddając na nią 14% głosów. Ostatnie pozycje zostały przyznane Siódemce, jednej z wiodących firm kurierskich oraz firmie Arvato.

 

 

- Kiedy rok temu odbieraliśmy po raz pierwszy nagrodę Ekomersy, zrozumieliśmy jak wielkim zaufaniem Paczkomaty® InPost zostały obdarzone przez naszych głównych odbiorców – internautów. Każde takie uznanie jest dla nas motywacją do uruchomienia kolejnych nowatorskich pomysłów. Dynamiczne zmiany wprowadzane przez naszą firmę na rynku przesyłek pocztowych oraz w sektorze e-commerce mają zawsze jeden cel, jakim od początku naszej działalności jest zwiększanie zadowolenia i komfortu klientów – komentuje Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

 

Nagroda Ekomersy dla najlepszego produktu/usługi wspierającej logistykę e-sklepu trafia do firm, które posiadają w swojej ofercie innowacyjne technologie służące branży e-commerce, a tym samym przyczyniają się do podnoszenia atrakcyjności zarówno pojedynczych sklepów internetowych, jak i całego rynku e-handlu. Paczkomaty® InPost drugi raz z rzędu zwyciężyły w konkursie Ekomersów, organizowanym przez Fundację Polak 2.0. W zeszłorocznym plebiscycie przyćmiły rywali w kategorii: ‘Najlepszy operator branży e-commerce’, uzyskując 54% poparcie głosujących.

 

Właściciel Paczkomatów – spółka InPost – to największy niezależny operator pocztowy w Polsce i prekursor zmian na rynku przesyłek pocztowych. W ostatnim czasie Paczkomaty® InPost wprowadziły do swojej oferty m.in.: serwis szybkiezwroty.pl – narzędzie optymalizujące proces reklamacji, rewolucyjną na polskim rynku gwarancję dostawy wszystkich paczek zaledwie dzień po nadaniu, a także opcję przedłużenia terminu odbioru paczki o 24 albo nawet 48 godzin. Aktualnie na całym świecie funkcjonuje – w ramach różnych modeli biznesowych – 2400 automatycznych terminali na 14 międzynarodowych rynkach. Na krajowym rynku dostępnych jest obecnie 750 Paczkomatów InPost. Do końca bieżącego roku sieć powiększy się o kolejne 350 maszyn.

 

Więcej informacji dostępnych jest na: www.paczkomaty.pl, www.easypack24.eu, www.inpost.pl, www.integer.pl, a także na blogu: http://blog.inpost.pl/ i profilu Paczkomatów na Facebooku.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack