Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Paczkomaty® InPost z nominacją do Ekomersów 2013

27 Sierpnia 2013

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                                            Kraków, 27 sierpnia 2013

 

Paczkomaty® InPost z nominacją do ‘Ekomersów 2013’!

 

Paczkomaty® InPost – druga największa sieć samoobsługowych urządzeń do nadawania i odbierania przesyłek na świecie – znalazły się już po raz drugi w gronie firm nominowanych do Ekomersów 2013. Tym razem rewolucyjna usługa Paczkomaty® InPost, która podbija kolejne międzynarodowe rynki, zawalczy o nagrodę w kategorii ‘Najlepszy produkt/usługa wspierająca logistykę e-sklepu’.

 

 

Ideą konkursu Ekomersy, organizowanego już po raz drugi przez Fundację Polak 2.0, jest wyłonienie tych marek, które ciągle udoskonalają swoje produkty – i wsłuchując się w głosy konsumentów – przyczyniają się do rozwoju rynku e-commerce. Laureatów ‘Ekomersów 2013’ wybierają internauci (50%), którzy na co dzień korzystają z tego typu rozwiązań oraz rada jurorska (50%), w skład której wchodzi m.in.: Sylwia Czubkowska z Dziennika Gazety Prawnej, Paweł Wojciechowski z Weltbild.pl czy Dorota Bachman z Empik.com. Głosowanie w konkursie Ekomersy 2013 potrwa do 14 września 2013. Swój głos w poszczególnych kategoriach można oddać na stronie: www.ekomersy.pl.Ogłoszenie zwycięzców Ekomersów 2013 nastąpi podczas Targów eHandlu, 23 września 2013.

 

„Ubiegłoroczne zwycięstwo w Ekomersach zmotywowało nas do dalszej, ciężkiej pracy. W Paczkomatach InPost na bieżąco wprowadzamy szereg innowacyjnych rozwiązań – m.in. doskonałe narzędzie optymalizujące proces reklamacji, czyli szybkiezwroty.pl, rewolucyjną na polskim rynku gwarancję dostawy wszystkich paczek zaledwie dzień po nadaniu czy też opcję przedłużenia terminu odbioru paczki o 24 albo nawet 48 godzin. Wszystkie te rozwiązania są wdrażane z myślą o naszych Klientach. Staramy się ciągle podwyższać poziom naszych usług i być innowatorem na rynku pocztowo-kurierskim. Mamy nadzieję, że nasze starania spotkają się z uznaniem internautów oraz jurorów i zaowocują kolejnym Ekomersem! Zachęcamy wszystkich do głosowania na Paczkomaty® InPost” – powiedział Jacek Siekierczak, Brand Manager Paczkomaty® InPost.

 

W 2012 roku Paczkomaty® InPost zostały niekwestionowanym zwycięzcą konkursu Ekomersy, w kategorii: ‘Najlepszy operator branży e-commerce’. Paczkomaty® InPost zdobyły aż 54% głosów i uzyskały miażdżącą przewagę nad DPD, jedną z wiodących firm kurierskich w Europie, której użytkownicy sieci przyznali 17% głosów.Daleko w tyle pozostali: KurJerzy.pl, na których głosowało 11% internautów oraz Statkiem.pl i Arvato z zaledwie 9% wskazań.

 

Paczkomaty® InPost to najwygodniejszy sposób odbierania zamówień z Internetu. Ich systemową przewagą jest możliwość otrzymania e-zakupów już dzień po nadaniu, w zaledwie 17 sekund, 24 godziny na dobę, bez kolejek i „po drodze”. Skłonność do rekomendacji w przypadku Paczkomatów InPost wynosi 97% – to najwyższy wskaźnik nie tylko w branży pocztowej, ale globalnie. Dla przykładu usługa uważana za wzór, czyli Amazon, ma skłonność rekomendacji na poziomie 84%. Co ważniejsze – aż 74% klientów, korzystających dotychczas z usług kurierskich, zdecydowanie woli Paczkomaty niż kuriera. Dlatego usługę tę oferuje już 3000 e-sklepów. Z Paczkomatów korzysta także 10 tys. aktywnych e-sprzedawców i ponad 1 mln indywidualnych użytkowników.

 

Więcej informacji dostępnych jest na: www.paczkomaty.pl, www.easypack24.eu, www.inpost.pl, www.integer.pl, a także na blogu: http://blog.inpost.pl/ i profilu Paczkomatów na Facebooku.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack