Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

15 Września 2009

Pierwsza liga w kampanii Projekt 01!

Paczkomaty 24/7 - najnowocześniejsza w Polsce usługa pocztowa uruchomiona przez firmę InPost - są już dostępne dla klientów Merlin.pl. Dzięki współpracy nawiązanej z InPost użytkownicy e-sklepu mogą przesyłać swoje internetowe zakupy zupełnie za darmo. Opcja "Wyślij przez paczkomat" skierowana jest do wszystkich kupujących na www.merlin.pl, którzy zalogują się na stroniewww.projekt01.pl i przyłączą się do akcji. Uczestnicy kampanii zyskują liczne benefity i rabaty, a biorąc udział w konkursach mają szansę na dodatkowe nagrody.

Paczkomaty 24/7 to innowacyjne rozwiązanie na rynku pocztowym w PolscePartnerami usługi - oprócz Merlin.pl - są Intymna.pl oraz Komputronik.pl. Wprowadzenie automatów na rynek wspieraProjekt 01. Do akcji testowania najnowszej propozycji InPost przyłączyło się już ponad 5 tysięcy aktywnych internautów. Dzięki integracji e-sklepów z system uczestnicy kampanii mogą za darmo przesyłać do automatów produkty zamówione u największych partnerów akcji.

"Usługa Paczkomaty 24/7 szybko zyskuje kolejnych zwolenników. Obecnie prowadzimy rozmowy z potencjalnymi partnerami, którzy są zainteresowani przyłączeniem do akcji. Korzyści wynikające z uczestnictwa w niej dostrzega także coraz więcej internautów logujących się do Projektu 01. Jestem przekonany, że to dopiero początek rewolucji jaką spowodują paczkomaty na polskim rynku pocztowo-kurierskim- mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Merlin.pl jest najlepiej rozpoznawalnym sklepem internetowym. W jego ofercie znajdują się: książki, muzyka, filmy, multimedia, elektronika, zabawki, kosmetyki oraz odzież i artykuły sportowe. W ramach współpracy partnerskiej z firmą InPost udostępnił swoim użytkownikom opcję "Wyślij przez paczkomat". Dzięki temu tysiące osób kupujących codziennie na stronie www.merlin.pl może sprawdzić w ramach Projektu 01, jak działa usługa Paczkomaty 24/7.

"Chcemy oferować naszym klientom wszystkie dostępne na rynku formy dostawy, dlatego nawiązaliśmy współpracę z firmą InPost i włączyliśmy się do akcji Projekt 01. Dzięki temu stwarzamymożliwość przetestowania usługi Paczkomaty 24/7 za pośrednictwem naszego sklepu " - mówi Anna Bogdańska, Prezes Zarządu Merlin.pl.

Paczkomaty 24/7 to system skrytek pocztowych, podobnych w obsłudze do bankomatów, w których możliwy jest odbiór przesyłki o dowolnej, dogodnej dla adresata porze, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniuSieć 150 automatów zlokalizowanych w wybranych miastach na terenie całego kraju, daje kupującym możliwość samodzielnego decydowania kiedy i gdzie odbiorą swoją paczkę.Przez pierwsze tygodnie funkcjonowania usługa dostępna jest w ramach Projektu 01. Kampania potrwa do 30 września 2009 roku. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.projekt01.pl.

Informacje o Partnerach Paczkomaty 24/7:

Merlin.pl to jeden z największych i najstarszych polskich sklepów internetowych. W jego ofercie znajduje się ponad 200 tys. towarów z kategorii: książki, muzyka, film, multimedia, elektronika, zabawki, kosmetyki, odzież i artykuły sportowe. Codziennie oferuje liczne promocje oraz najlepsze ceny na nowości i bestsellery. Każdego dnia odwiedza go 100 tys. osób, składając kilka tysięcy zamówień. Merlin.pl zapewnia wygodne, szybkie i bezpieczne zakupy, dzięki czemu cieszy się opinią wiarygodnej i solidnej firmy. Jak wynika z raportu "E-commerce w Polsce" z dnia 23 lipca 2008, przygotowanego przez firmę badawczą Gemius SA, Merlin.pl jest najlepiej rozpoznawalnym sklepem internetowym w sieci.

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie www.merlin.pl

Komputronik SA to jedna z czołowych sieci sprzedaży sprzętu komputerowego w Polsce wysoko plasująca się w rankingach najszybciej rozwijających się firm branży IT w kraju. Oferta sklepu jest precyzyjnie dostosowywana do potrzeb zarówno klientów hurtowych, jak i detalicznych. Sieć sprzedaży firmy liczy obecnie ponad 200 salonów. Klienci obsługiwani są przez sieć składającą się z salonów własnych, partnerów franchisingowych i sklepów Komputronik Partner oraz wielokrotnie nagradzany sklep internetowy www.komputronik.pl. Firma zajmuje się też produkcją i serwisem komputerów własnej marki - Komputronik SENSILO, Komputronik INFINITY oraz Komputronik PRO. Powstały 1 lipca 2005 roku podmiot Komputronik Biznes oferuje kompleksową obsługę w zakresie informatyzacji przedsiębiorstw, opartą na wysokich kwalifikacjach i połączonym know-how z dziedziny sprzętu i oprogramowania.

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie www.komputronik.pl

Intymna.pl to lider sprzedaży bielizny damskiej przez internet. Sklep oferuje najnowsze kolekcje bielizny damskiej i męskiej, w tym także linie limitowane oraz modele i marki najchętniej kupowane przez Klientów. Intymna.pl to modne i wygodne zakupy na każdą kieszeń przez 24h na dobę. Propozycja sklepu to:

  • ponad 4 tys. produktów bieliźnianych
  • unikalne marki dostępne tylko w ofercie sklepu
  • konkurencyjne ceny, bogata oferta promocyjna
  • w ofercie bielizna damska i męska, odzież, kosmetyki
  • biustonosze w rozmiarach miseczki od A do M

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie www.intymna.pl

Informacje o InPost Nowoczesna Poczta:

InPost Nowoczesna Poczta jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej Integer.pl, notowanej od 2007 roku na GPW. InPost świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w wielu miastach na terenie całej Polski. Zgodnie ze strategią rozwojową, w 2009 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 230 miastach Polski przez sieć 900 Punktów Obsługi Klienta. Cele strategiczno-rozwojowe InPost zakładają ponadto wprowadzanie 5 nowych usług rocznie. Docelowo - w 2009 roku - spółka będzie dysponować paletą 15 produktów z branży pocztowej i wprowadzi obsługę przesyłek międzynarodowych. Wśród nowych usług znajdą się także: Paczkomaty 24/7 czy poczta hybrydowa.

 InPost jest laureatem XIX edycji konkursu TERAZ POLSKAW kategorii Najlepsze Usługinagrodzono śledzenie przesyłek on-line umożliwiające Klientom kontrolowanie za pośrednictwem strony www.inpost.pl procesu doręczania listów rejestrowanych.

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na stronie www.inpost.pl

Paczkomaty 24/7 to rewolucyjne na polskim rynku rozwiązanie umożliwiające nadanie przesyłki przy znajomości wyłącznie adresu e-mail odbiorcy. Najnowsza usługa InPost umożliwia odbiór paczki w wybranym miejscu i o dowolnej godzinie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Ponadto, jest  to atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich osób oczekujących na optymalizację procesu świadczenia usług kurierskich. Dzięki wprowadzeniu nowego projektu InPost, większość występujących obecnie wad tradycyjnych usług kurierskich zostanie wyeliminowana, a użytkownicy sieci zyskają profesjonalną i bezpieczną usługę będącą olbrzymim ułatwieniem w ich codziennych e-zakupach.

Wprowadzenie usługi Paczkomaty 24/7 na rynek wspiera Projekt 01. Jego celem jest skupienie e-społeczności wokół innowacyjnej usługi. Projekt 01 tworzą aktywni internauci, którzy kupując lub sprzedając on-line wspólnie kreują nową erę e-zakupów. W akcji udział weźmie 10.000 osób, które wyślą swoje zgłoszenie i pomyślnie przejdą weryfikację. Dzięki temu jako pierwsi będą mogli poznać najnowocześniejszą usługę wysyłkową w Europie.

Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na stronachwww.projekt01.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack