Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Piotr Lewaciuk Dyrektorem Zarządzającym Paczkomatów® InPost na rynku polskim

13 Sierpnia 2014

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                                                            13 sierpnia 2014

 

Piotr Lewaciuk Dyrektorem Zarządzającym Paczkomatów® InPost na rynku polskim

 

Piotr Lewaciuk – dotychczasowy szef sprzedaży Paczkomatów® InPost – objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego Paczkomatów® na rynku polskim. Nowo mianowany dyrektor będzie sprawował nadzór nad realizacją projektu paczkomatowego w Polsce oraz koordynacją prac w działach: sprzedaży, logistyki, marketingu oraz pozyskiwania lokalizacji. Nominacja Piotra Lewaciuka jest konsekwencją rosnącego udziału Grupy Integer.pl w rynku pocztowo-kurierskim oraz dalszych planów rozwoju krajowej sieci innowacyjnych terminali.

 

 

Piotr Lewaciuk z Grupą Integer.pl współpracuje od 2009 roku. W tym okresie ponad dziesięciokrotnie zwiększono liczbę terminali na rynku polskim oraz znacząco podwyższono statystyki dotyczące dziennej liczby paczek obsługiwanych przez Paczkomaty® InPost.

 

„Nominacja na stanowisko Dyrektora Zarządzającego to przede wszystkim dowód uznania dla dotychczasowych osiągnięć Piotra Lewaciuka, skierowanych na rozwój krajowej sieci Paczkomatów® InPost. Nieustanne poszerzanie zakresu działalności biznesowej Grupy Integer.pl wymaga wzmacniania naszych struktur wewnętrznych o osoby, które są ekspertami w swojej dziedzinie oraz posiadają szerokie kompetencje zarządcze. Jestem przekonany, że zaangażowanie oraz konsekwencja we wszelkich działaniach podejmowanych przez Piotra Lewaciuka, znajdzie odzwierciedlenie w dalszym, dynamicznym wzroście liczby użytkowników korzystających z Paczkomatów® InPost oraz przesyłek obsługiwanych przez rewolucyjne terminale” komentuje Jakub Ratajczak, Dyrektor Zarządzający easyPack.

 

Piotr Lewaciuk jest absolwentem Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Białymstoku. Doświadczenie sprzedażowe zdobywał na stanowisku Vanseller w Pepsico, a następnie – jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży w Maspex Wadowice – odpowiadał za projekt przejęcia oraz rozwoju marki Tymbark. Przed rozpoczęciem współpracy z Grupą Integer.pl, zdobywał również doświadczenie na stanowisku Regionalnego szefa sprzedaży w firmie Siódemka Usługi Kurierskie.

 

W Polsce dostępnych jest obecnie ponad 1100 Paczkomatów® InPost, a 99% klientów korzystających z terminali jest zadowolonych z terminowości i jakości usług świadczonych za pomocą Paczkomatów®. Statystki wskazują także, że blisko 60% produktów odbieranych jest z terminali InPost poza standardowymi godzinami otwarcia punktów usługowych, a współpraca z czołowymi graczami rynku e-commerce pozwala nawet 4-krotnie zwiększać udział dostaw za pomocą Paczkomatów® InPost w sklepie partnera. Dostawę za pomocą Paczkomatów® umożliwia już blisko 5000 e-sklepów w Polsce, funkcjonujących pod własną domeną (m.in. Merlin, MediaMarkt, Saturn, Komputronik, Agito, Gandalf.com.pl, Answear.com) oraz 30 000 e-detalistów oferujących swoje produkty na Allegro.

 

Więcej informacji na: www.integer.pl, www.paczkomaty.pl oraz www.inpost.pl.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack