Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Pralniomaty HiShine dostępne już w Krakowie!

29 Września 2014

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                                                           29 września 2014

 

Pralniomaty Hi’Shine dostępne już w Krakowie!

 

Aqmet wraz z InPost i 5asec wprowadza nowe interaktywne automaty zapewniające nową wygodę i najwyższą jakość prania

 

Pralniomaty Hi’Shine to intuicyjne urządzenia dostępne w trybie 24/7, umożliwiające nadanie i odbiór prania bez konieczności szukania specjalistycznego punktu czyszczenia. Wystarczy pozostawić odzież w jednej ze skrytek, a już następnego dnia po nadaniu można odebrać ją czystą i wyprasowaną. Usługa - dotychczas dostępna w wybranych lokalizacjach na terenie Warszawy – jest już uruchomiona w Krakowie! Docelowo pojawi się w większości miast w Polsce, planowana jest także zagraniczna ekspansja rozwiązania. Właścicielem i operatorem rewolucyjnych Pralniomatów Hi’Shine jest firma Aqmet. Krajowy i międzynarodowy rozwój sieci urządzeń następować będzie przy udziale kluczowych partnerów: InPost oraz największej w Polsce sieci pralni 5asec.

 

Już od września na polskim rynku funkcjonować będzie 50 Pralniomatów Hi’Shine zlokalizowanych przede wszystkim w pobliżu: centrów biurowych i handlowych, supermarketów, a także na osiedlach mieszkaniowych i stacjach benzynowych. Według założeń, w krótkim okresie sieć urządzeń ma rozszerzyć się o kolejne 100 maszyn.

 

 

Zasady działania Pralniomatów Hi’Shine można poznać oglądając filmy prezentujące usługę:

https://www.youtube.com/watch?v=MhIYX9SQ6qc&list=UUZK4Y3gJqZwkHPU_Y65xkKg

 

Jak odebrać pranie?

https://www.youtube.com/watch?v=HcQEeTtjOXE&list=UUZK4Y3gJqZwkHPU_Y65xkKg

 

Jak nadać pranie?

https://www.youtube.com/watch?v=hL__Y-T07lI&list=UUZK4Y3gJqZwkHPU_Y65xkKg

 

Na stronach www będzie można także śledzić status swojego prania:

http://www.hishine.pl/pl/sprawdz-status-prania

 

„Ponownie mamy okazję uczestniczyć w przedsięwzięciu, które oferuje Polakom – tym razem jako pierwszym na świecie - nową jakość w obszarze znanych i szeroko wykorzystywanych usług. Paczkomaty® InPost – które zrewolucjonizowały rynek dostaw e-commerce – spotkały się w Polsce i za granicą ze znakomitymi reakcjami klientów. Podobne plany mam w odniesieniu do usługi prania – automatyzacja tego procesu, połączona z całodobową dostępnością – to krok milowy w usługach dla konsumentów. Wiem, że jest jeszcze wiele segmentów usługowych, gdzie możemy wprowadzić automaty pozwalające użytkownikom na oszczędność czasu i pieniędzy”mówi Rafał Brzoska, prezes InPost – partnera Pralniomatów Hi’Shine.

 

„Nasze pralnie 5asec są doskonale znane Polakom - zapewniamy najwyższą jakość i szeroki wachlarz usług. Jako kluczowy partner Pralniomatów Hi’Shine mamy nadzieję na dotarcie do najbardziej wymagających i zapracowanych klientów. Jesteśmy w pełni przygotowani do obsługi procesu prania i przekazania Klientom gotowej odzieży, gwarantując najwyższą jakość usługi! Już następnego dnia będą one – jak głosi hasło Pralniomatów - „Hi'Shine” - czyste, wyprasowane i gotowe do odebrania” – dodaje Henryk Boryka, prezes spółki zarządzającej siecią pralni 5asec w Polsce.

 

 

 

„Pralniomaty Hi’Shine umożliwią wygodne oddanie prania po drodze do domu, pracy czy szkoły w dowolnie wybranej lokalizacji. Nasza usługa jest średnio o ponad 15% tańsza w porównaniu z tradycyjnymi pralniami. Poza tym każdy z klientów będzie mógł wybrać najodpowiedniejszą formę usługi spośród opcji oferowanych przez Pralniomaty Hi’Shine. Jesteśmy przekonani, że usługa szybko sprawdzi się w Polsce i docelowo będzie dostępna w największych miastach europejskich” – podsumowuje Robert Giersz, dyrektor operacyjny Pralniomatów Hi’Shine.

 

 

 

Szybkość realizacji zamówienia za pomocą Pralniomatów Hi’Shine gwarantuje doskonała obsługa logistyczna oraz doświadczenie biznesowe partnerów wprowadzających rozwiązanie. Po złożeniu zamówienia torba z ubraniami przeznaczonymi do prania odbierana jest z Pralniomatu Hi’Shine przez kuriera i oznaczana unikalną etykietą. Kurier dostarcza odzież do pralni 5asec, gdzie następuje weryfikacja i wycena zamówienia, po czym 5asec przystępuje do działania! Po zrealizowaniu usługi prania, kurier odwozi czyste ubrania do Pralniomatu Hi’Shine, skąd Klient może odebrać je w dogodnym dla siebie momencie.

 

 

 

Usługa oferowana za pomocą Pralniomatów Hi’Shine będzie dostępna w 3 opcjach: standard, premium oraz platinium.

 

 

 

Więcej informacji na: http://www.hishine.pl/.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack