Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Pralniomaty HiShine gotowe do rewolucji na rynku prania!

22 Września 2014

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                                                           22 września 2014

 

 

 

Pralniomaty Hi'Shine gotowe do rewolucji na rynku prania!

 

 

 

 

Aqmet wraz z InPost i 5asec wprowadza nowe interaktywne automaty zapewniające nową wygodę i najwyższą jakość prania

 

 

 

 

Pralniomaty Hi’Shine to intuicyjne urządzenia dostępne w trybie 24/7, umożliwiające nadanie i odbiór prania bez konieczności szukania specjalistycznego punktu czyszczenia. Wystarczy pozostawić odzież w jednej ze skrytek, a już następnego dnia po nadaniu można odebrać ją czystą i wyprasowaną. Początkowo usługa będzie dostępna w wybranych lokalizacjach na terenie Warszawy i Krakowa, aby docelowo pojawić się w większości miast w Polsce. Planowana jest także zagraniczna ekspansja rozwiązania. Właścicielem i operatorem rewolucyjnych Pralniomatów Hi’Shine jest firma Aqmet. Krajowy i międzynarodowy rozwój sieci urządzeń następować będzie przy udziale kluczowych partnerów: InPost oraz największej w Polsce sieci pralni 5asec.

 

Już we wrześniu na polskim rynku funkcjonować będzie 50 Pralniomatów Hi’Shine zlokalizowanych przede wszystkim w pobliżu: centrów biurowych i handlowych, supermarketów, a także na osiedlach mieszkaniowych i stacjach benzynowych. Według założeń, w krótkim okresie sieć urządzeń ma rozszerzyć się o kolejne 100 maszyn.

 

 

Zasady działania Pralniomatów Hi’Shine można poznać oglądając filmy prezentujące usługę:

https://www.youtube.com/watch?v=MhIYX9SQ6qc&list=UUZK4Y3gJqZwkHPU_Y65xkKg

 

Jak odebrać pranie?

https://www.youtube.com/watch?v=HcQEeTtjOXE&list=UUZK4Y3gJqZwkHPU_Y65xkKg

 

Jak nadać pranie?

https://www.youtube.com/watch?v=hL__Y-T07lI&list=UUZK4Y3gJqZwkHPU_Y65xkKg

 

Na stronach www będzie można także śledzić status swojego prania:

http://www.hishine.pl/pl/sprawdz-status-prania

 

 

 

 

Ponownie mamy okazję uczestniczyć w przedsięwzięciu, które oferuje Polakom – tym razem jako pierwszym na świecie - nową jakość w obszarze znanych i szeroko wykorzystywanych usług. Paczkomaty® InPost – które zrewolucjonizowały rynek dostaw e-commerce – spotkały się w Polsce i za granicą ze znakomitymi reakcjami klientów . Podobne plany mam w odniesieniu do usługi prania – automatyzacja tego procesu, połączona z całodobową dostępnością – to krok milowy w usługach dla konsumentów. Wiem, że jest jeszcze wiele segmentów usługowych, gdzie możemy wprowadzić automaty pozwalające użytkownikom na oszczędność czasu i pieniędzy” – mówi Rafał Brzoska, prezes InPost – partnera Pralniomatów Hi’Shine.

 

Nasze pralnie 5asec są doskonale znane Polakom - zapewniamy najwyższą jakość i szeroki wachlarz usług. Jako kluczowy partner Pralniomatów Hi’Shine mamy nadzieję na dotarcie do najbardziej wymagających i zapracowanych klientów. Jesteśmy w pełni przygotowani do obsługi procesu prania i przekazania Klientom gotowej odzieży, gwarantując najwyższą jakość usługi! Już następnego dnia będą one – jak głosi hasło Pralniomatów - „Hi'Shine” - czyste, wyprasowane i gotowe do odebrania” – dodaje Henryk Boryka, prezes spółki zarządzającej siecią pralni 5asec w Polsce.

 

Pralniomaty Hi’Shine umożliwią wygodne oddanie prania po drodze do domu, pracy czy szkoły w dowolnie wybranej lokalizacji. Nasza usługa jest średnio o ponad 15% tańsza w porównaniu z tradycyjnymi pralniami. Poza tym każdy z klientów będzie mógł wybrać najodpowiedniejszą formę usługi spośród opcji oferowanych przez Pralniomaty Hi’Shine. Jesteśmy przekonani, że usługa szybko sprawdzi się w Polsce i docelowo będzie dostępna w największych miastach europejskich” – podsumowuje Robert Giersz, dyrektor operacyjny Pralniomatów Hi’Shine.

 

 

 

Szybkość realizacji zamówienia za pomocą Pralniomatów Hi’Shine gwarantuje doskonała obsługa logistyczna oraz doświadczenie biznesowe partnerów wprowadzających rozwiązanie. Po złożeniu zamówienia torba z ubraniami przeznaczonymi do prania odbierana jest z Pralniomatu Hi’Shine przez kuriera i oznaczana unikalną etykietą. Kurier dostarcza odzież do pralni 5asec, gdzie następuje weryfikacja i wycena zamówienia, po czym 5asec przystępuje do działania! Po zrealizowaniu usługi prania, kurier odwozi czyste ubrania do Pralniomatu Hi’Shine, skąd Klient może odebrać je w dogodnym dla siebie momencie.

 

Usługa oferowana za pomocą Pralniomatów Hi’Shine będzie dostępna w 3 opcjach: standard, premium oraz platinium.

 

 

 

Więcej informacji na: http://www.hishine.pl/.

 

 

 

 

 

 

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack