Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Pralniomaty HiShine - idealne pranie już następnego dnia!

24 Września 2014

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                                                           24 września 2014

 

Pralniomaty Hi’Shine – idealne pranie już następnego dnia!

 

Wizja odwiedzenia tradycyjnej pralni sprawia, że w mgnieniu oka pojawiają się wymówki, dzięki którym odkładasz czyszczenie swoich ubrań „na wieczne nigdy”? To znak, że nadszedł idealny moment na wypróbowanie rewolucyjnych Pralniomatów Hi’Shine! Możesz nadać odzież w jednym z automatycznych urządzeń zaledwie w 7 sekund - wpisując kod lub skanując kod QR, a już na następnego dnia czyste i wyprasowane ubranie będzie gotowe do odbioru. Nie zwlekaj i już dziś przyłącz się do pralniomatowego szału w największych polskich miastach!

 

Zaplamiona koszula, płaszcz wymagający odświeżenia po poprzednim sezonie, czy garnitur na ważne spotkanie – każdą z tych części garderoby łączy to, że chcemy, by jak najszybciej znów znalazły się w idealnym stanie w naszej szafie. Najprostszy sposób na realizację tego planu? Odwiedź jeden z 50Pralniomatów Hi’Shine zainstalowanych w Warszawie lub Krakowie i nadaj pranie za pośrednictwem interaktywnego automatu!

 

 

 

Oddając pranie do Pralniomatu Hi’Shine, w pierwszej kolejności system wyliczy – na podstawie liczby oraz rodzaju odzieży – cenę i liczbę skrytek, do których powinniśmy włożyć pranie. Następnie otrzymamy unikalny Kod Nadania, który musimy wpisać przy oddawaniu prania lub zeskanować kod QR. Po wprowadzeniu kodu, ubrania umieszczamy w specjalnych foliowych woreczkach, które jeszcze tego samego dnia kurier przekaże bezpośrednio do pralni 5asec. Na zakończenie całego procesu otrzymamy wiadomość elektroniczną oraz SMS, potwierdzające zakończenie procesu nadania prania. Już następnego dnia po zamówieniu usługi, czyste pranie będzie na nas czekać w tym samymPralniomacie Hi’Shine.

 

Jak krok po kroku skorzystać z Pralniomatów Hi’Shine można sprawdzić na stronach:

https://www.youtube.com/watch?v=MhIYX9SQ6qc&list=UUZK4Y3gJqZwkHPU_Y65xkKg

 

Jak odebrać pranie?

https://www.youtube.com/watch?v=HcQEeTtjOXE&list=UUZK4Y3gJqZwkHPU_Y65xkKg

 

Jak nadać pranie?

https://www.youtube.com/watch?v=hL__Y-T07lI&list=UUZK4Y3gJqZwkHPU_Y65xkKg

 

Na stronach www będzie można także śledzić status swojego prania:

http://www.hishine.pl/pl/sprawdz-status-prania

 

Pralniomaty Hi’Shine to absolutna rewolucja na rynku. Dzięki naszym maszynom, Klienci oddadzą pranie po drodze do domu, pracy czy szkoły, w dowolnie wybranej lokalizacji. Jesteśmy przekonani, że wygoda, intuicyjność obsługi oraz konkurencyjna cena usługi za pośrednictwem Pralniomatów Hi’Shine spotka się z entuzjazmem mieszkańców największych polskich miastmówi Joanna Stachowska, dyrektor marketingu i sprzedaży Pralniomatów Hi’Shine.

 

 

Innowacyjne Pralniomaty Hi’Shine zostały już rozlokowane w pobliżu: centrów biurowych i handlowych, supermarketów, a także na osiedlach mieszkaniowych, i stacjach benzynowych. Według założeń w krótkim czasie sieć urządzeń ma rozszerzyć się o kolejne 100 maszyn.

 

Od 22 września rusza także kampania promocyjnaPralniomatów Hi’Shine! Początkowo, informacje o automatach do samodzielnego nadawania i odbierania prania będą udostępnianie mieszkańcom Krakowa oraz Warszawy w środkach komunikacji miejskiej. Klienci, którzy wypróbują Pralniomaty Hi’Shine w pierwszych dniach akcji, będą mogli otrzymać w prezencie praktyczne gadżety.

 

Właścicielem i operatorem Pralniomatów Hi’Shine jest spółka Aqmet. Rozwiązanie powstało przy udziale dwóch partnerów: firmy InPost – w obszarze logistyki oraz 5aSec - w zakresie usługi prania. Usługa oferowana za pomocą Pralniomatów Hi’Shine będzie dostępna w 3 opcjach: standard, premium oraz platinium.

 

 

Szybkość realizacji zamówienia za pomocą Pralniomatów Hi’Shine gwarantuje doskonała obsługa logistyczna oraz doświadczenie biznesowe partnerów wprowadzających rozwiązanie. Po złożeniu zamówienia torba z ubraniami przeznaczonymi do prania odbierana jest z Pralniomatu Hi’Shine przez kuriera i oznaczana unikalną etykietą. Kurier dostarcza odzież do pralni 5asec, gdzie następuje weryfikacja i wycena zamówienia, po czym 5asec przystępuje do działania! Po zrealizowaniu usługi prania, kurier odwozi czyste ubrania do Pralniomatu Hi’Shine, skąd Klient może odebrać je w dogodnym dla siebie momencie.

 

Więcej informacji na: http://www.hishine.pl/

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack