Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Promotor Roku, wybierz najlepszą okazję zakupową 2014

26 Listopada 2014

Promotor Roku, wybierz najlepszą okazję zakupową 2014

 

Wystartowała pierwsza w Polsce edycja plebiscytu Promotor Roku. Konkurs organizowany przez Cuponation.pl wyłoni sklep, który przygotował najatrakcyjniejszą okazję zakupową 2014. Laureat konkursu zostanie wybrany w głosowaniu przez samych internautów. Partnerami konkursu są InPost oraz Internet Standard. Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody zarówno dla zwycięzcy konkursu, jak i osób biorących udział w głosowaniu.

Rynek zakupów internetowych w Polsce rozwija się w zawrotnym tempie. Tylko w tym roku zanotował 15% wzrost, a jego wartość przekroczyła 27 mld zł . Polacy coraz częściej decydują się na zakupy przez Internet wiedząc, że to właśnie w sieci można znaleźć najlepsze oferty promocyjne i najniższe ceny.

Warto więc sprawdzić, który sprzedawca, zdaniem e-konsumentów przygotował w tym roku najatrakcyjniejszą okazję zakupową. W tym właśnie celu Cuponation.pl uruchomiło specjalną aplikację, która wyłoni Promotora Roku 2014. Organizatorzy kierują swoją akcję do wszystkich internautów. Każdy użytkownik po wejściu na stronę plebiscytu może oddać głos na najlepszą jego zdaniem ofertę zakupową w jednej z czterech kategorii: moda, uroda, elektronika oraz pozostałe. Wśród użytkowników biorących udział w głosowaniu Cuponation.pl rozlosuje vouchery o wartości 200zł, które będzie można zrealizować w zwycięskim sklepie. Głosowanie trwa od dziś do 3 grudnia.

"Promotor roku to pierwszy taki konkurs w Polsce. Wyniki plebiscytu pomogą wskazać, jakie działania promocyjne są najbardziej doceniane przez dzisiejszych konsumentów, dzięki czemu sklepy będą mogły zwiększyć efektywność kampanii promocyjnych – mówi Katarzyna Kazior Dyrektor Zarządzający Cuponation w Polsce. Poprzez konkurs chcemy także nagrodzić pracę zespołów marketingowych sklepów internetowych.

 Sklep, który otrzyma największą liczbę głosów zyska nie tylko uznanie szerokiej grupy odbiorców, ale i zestaw atrakcyjnych nagród: pakiet marketingowy od Cuponation.pl oraz InPost, a także bilet wstępu na konferencję Internet Standard. Reprezentant zwycięskiego sklepu otrzyma natomiast nowoczesny tablet.

Na Promotora Roku 2014 można głosować za pomocą aplikacji na stronie: http://www.cuponation.pl/promotor-roku.

Oficjalnymi partnerami konkursu są Internet Standard oraz InPost.

 

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack