Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Rafał Brzoska okrzyknięty Polakiem z werwą

22 Października 2013

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                                   Kraków, 22 października 2013

 

Rafał Brzoska okrzyknięty Polakiem z werwą!

 

Rafał Brzoska – prezes Grupy Integer.pl, do której należą największa prywatna poczta – InPost oraz rewolucyjne Paczkomaty® InPost – zwyciężył w Plebiscycie „Polacy z Werwą” w kategorii „Innowacje w Biznesie”. Uroczysta Gala podczas, której ogłoszono laureatów Plebiscytu organizowanego przez PKN ORLEN, odbyła się 19 października 2013 w Teatrze Wielkim w Warszawie.

 

Źródło: Polacyzwerwa.pl, Biuro Prasowe

 

W konkursie założyciel Grupy Integer.pl pokonał inicjatorów Grupy Warszawa – Norberta Redkie i Bartłomieja Kraciuka, a także Michała Borowika – twórcę autorskiej kolekcji sztuki nowoczesnej pod nazwą „Borowik Collection”. Blisko 350 tys. Polaków głosujących w Plebiscycie doceniło zrewolucjonizowanie przez Rafała Brzoskę polskiego i międzynarodowego sektora pocztowo-kurierskiego, a tym samym wytypowało go jako jednego z dwóch finalistów w kategorii „Innowacje w biznesie”. Ostateczny wybór laureata należał do jury, które podało swoją decyzję w sobotni wieczór, w trakcie Gali Finałowej „Polaków z Werwą”. Galę konkursu, stanowiącą finał trwającego cały roku plebiscytu, uświetnił m.in. pokaz Gosi Baczyńskiej i występ zespołu Gossip.

 

Zwycięstwo w Plebiscycie „Polacy z Werwą” to dowód uznania ze strony najważniejszych dla nas jurorów – wszystkich tych, którzy mieli możliwość skorzystania z usług oferowanych przez Integer.pl. Wyróżnienie w kategorii „Innowacje w Biznesie” umacnia mnie w przekonaniu, że przy dużej dawce pomysłowości, konsekwencji oraz ambicji, jesteśmy w stanie zdziałać rzeczy, o których nikt wcześniej nie śmiał nawet śnić. Nie mam wątpliwości, że z każdym kolejnym rokiem oferta Grupy Integer.pl, będzie, tak jak dotychczas, dostarczać Polakom usług na najwyższym światowym poziomie” – komentuje Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

 

Celem Plebiscytu organizowanego przez PKN Orlen jest wyróżnienie najzdolniejszych, młodych Polaków, którzy dzięki innowacyjnym działaniom zapoczątkowują powstanie wielkich idei. Nagrody w Plebiscycie „Polacy z werwą” przyznawane są w siedmiu kategoriach: Nauka, Medycyna, Kultura i Sztuka, Ochrona Środowiska, Innowacje w biznesie, Design i Sport. Laureatom plebiscytu przyznane zostały granty w wysokości 50 tys. złotych z przeznaczeniem na dalszy rozwój w danej dziedzinie oraz statuetki autorstwa rzeźbiarza Pawła Althamera z Witoldem Nazarkiewiczem.

 

Rafał Brzoska jest prezesem notowanej na GPW – Grupy Integer.pl, w skład, której wchodzi m.in. InPost – największy niezależny operator pocztowy w Polsce i inicjator zmian na rynku przesyłek pocztowych. Grupa jest także właścicielem sieci Paczkomatów InPost – innowacyjnych urządzeń do samodzielnego nadawania i odbierania przesyłek 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Aktualnie na całym świecie funkcjonuje – w ramach różnych modeli biznesowych – 2400 automatycznych terminali na 14 międzynarodowych rynkach. Do końca października 2013 roku na krajowym rynku funkcjonować będzie natomiast 1100 Paczkomatów InPost.

 

Więcej informacji dostępnych jest na: www.paczkomaty.pl, www.easypack24.eu, www.inpost.pl, www.integer.pl, a także na blogu: http://blog.inpost.pl/ i profilu Paczkomatów na Facebooku.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack