Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Rafał Brzoska z nagrodą Studenckiego Forum BCC

03 Grudnia 2013

Informacja prasowa                                                                                                                                                                                                 Kraków, 3 grudnia 2013

 

Rafał Brzoska z nagrodą Studenckiego Forum BCC!

 

Rafał Brzoska po raz kolejny wyróżniony za działalność na rzecz rozwoju polskiej gospodarki! Prezes Grupy Integer.pl, będącej właścicielem m.in. innowacyjnych Paczkomatów InPost, otrzymał nagrodę specjalną w kategorii: „Siła przedsiębiorczości” podczas V Gali Młodych Liderów Studenckiego Forum Business Centre Club. Po raz piąty przyznawana jest ona najważniejszym osobistościom ze świata biznesu, które pozytywnie wpływają na zmianę mentalności milionów młodych Polaków.

 

 

Rafał Brzoska to wieloletni współpracownik Studenckiego Forum BCC. Jako pierwszy promował „Festiwal BOSS – Rozwój Kariera Sukces” poprzez udzielenie Mecenatu Osobowego wydarzeniu.

 

Prestiżowa nagroda jest wyrazem uznania dla działalności prezesa Grupy Integer.pl, który od początku swojego zaangażowania na rynku pocztowo-kurierskim dąży do wprowadzenia koniecznych zmian poprawiających jakość usług w tym sektorze. Organizatorzy docenili wytrwałość Rafała Brzoski w realizacji rewolucyjnej misji, jaką jest całkowite uwolnienie zmonopolizowanego dotąd polskiego rynku pocztowego. Uznano to za najlepszy przykład przełamywania barier oraz innowacyjnego patrzenia na świat biznesu.

 

Nagroda w kategorii „Siła przedsiębiorczości” to także podziękowanie za nieustanne wspieranie działalności prostudenckiej. Ogromny sukces osiągnięty przez prezesa Grupy Integer.pl zarówno w kraju, jak i za granicą stanowi dla wielu młodych ludzi źródło inspiracji oraz dowód na to, że warto mierzyć się nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami.

 

 

- Jestem ogromnie zaszczycony z wyróżnienia otrzymanego przez Fundację. Nagroda cieszy podwójnie, ponieważ potwierdza ona nie tylko biznesowe osiągnięcia Grupy Integer.pl, ale również nasz udział w promowaniu przedsiębiorczości. Pragnę dalej udowadniać, że młody człowiek ma szansę osiągnąć sukces i świetnie odnaleźć się w środowisku, które do tej pory uznawane było przez niego za nieosiągalne. Wystarczy mieć pomysł, z konsekwencją go wdrażać i nie obawiać się porażek. Nasza firma jest tego znakomitym przykładem – jeszcze kilka lat temu postawiliśmy sobie cel, który wielu uznawało za niemożliwy do zrealizowania. Dziś jesteśmy głównym konkurentem Poczty Polskiej i właścicielem największej na świecie - podbijającej serca użytkowników rynku e-commerce – sieci Paczkomatów InPost mówi Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

 

Nagroda została wręczona przez Prezesa Fundacji Studenckie Forum BCC – Sławomira Olejnika – podczas V Gali Młodych Liderów w Pałacu Lubomirskich. W wydarzeniu wzięło udział około 60 prezesów, managarów wysokiego i średniego szczebla, 15 przedstawicieli instytucji państwowych oraz 70 studentów – Członków Fundacji i reprezentantów organizacji zrzeszających doktorantów, uczelnie techniczne i uczelnie ekonomiczne.

 

Jednym z głównych celów Studenckiego Forum BCC jest tworzenie przestrzeni łączącej naukę i biznes. Fundacja swoim działaniem propaguje biznes i kształtuje postawy przedsiębiorcze wśród młodych Polaków, rocznie edukując około 30 tys. osób poprzez kompleksowy program skierowany do trzech grup wiekowych – uczniów szkół podstawowych, licealistów i ludzi młodych.

 

Promowany przez Rafała Brzoskę „Festiwal BOSS – Rozwój Kariera Sukces” to największy studencki festiwal biznesu w Polsce realizowany przez Studenckie Forum BCC. Kolejna XI edycja obejmie zasięgiem 17 miast w Polsce. Jest przygotowywana we współpracy z czołowymi uczelniami wyższymi z myślą o uzupełnianiu luki edukacyjnej. Podczas Festiwalu w każdym z miast odbędą się warsztaty, szkolenia, case study i wystąpienia inspiracyjne w 2 do 6 modułach tematycznych prowadzone przez praktyków biznesu.

 

Rafał Brzoska jest prezesem notowanej na GPW – Grupy Integer.pl, w skład, której wchodzi m.in. InPost – największy niezależny operator pocztowy w Polsce i inicjator zmian na rynku przesyłek pocztowych.

 

Grupa jest także właścicielem sieci Paczkomatów InPost – innowacyjnych urządzeń do samodzielnego nadawania i odbierania przesyłek 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Do końca 2013 roku na całym świecie funkcjonować będzie – w różnych modelach biznesowych – około 2.750 Paczkomatów. W Polsce natomiast do tej pory zainstalowanych zostało 1100 samoobsługowych terminali.

 

Urządzenia są dostępne w 18 krajach na całym świecie – w zaledwie 2 lata podbiły oprócz Polski: Arabię Saudyjską, Australię, Chile, Wielką Brytanię, Irlandię, Islandię, Litwę, Łotwę, Ukrainę, Estonię, Rosję, Cypr, Słowację, Czechy, a także Kostarykę, Salwador oraz Gwatemalę.

 

Więcej informacji dostępnych jest na: www.paczkomaty.pl, www.easypack24.eu, www.inpost.pl, www.integer.pl, a także na blogu: http://blog.inpost.pl/ i profilu Paczkomatów na Facebooku.

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack