Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

19 Kwietnia 2007

Top Management wybiera InPost

Z badań przeprowadzonych przez TNS OBOP* wynika, że 26% prywatnych przedsiębiorców oraz 23% kierowników i specjalistów, znających markę InPost - pierwszego niezależnego operatora pocztowego o zasięgu ogólnokrajowym - korzysta z usług świadczonych przez firmę.

Czy korzystał Pan/ Pani z usług firmy InPost? (N=60)

Atrakcyjna oferta cenowa, jak imgównież szeroka oferta produktowa sprawiają, że z dnia na dzień rośnie zainteresowanie usługami świadczonymi przez InPost. Ogromnie nas cieszy to, że jedna czwarta badanych menedżerów, kierowników i specjalistów nadaje korespondencję firmową za pośrednictwem InPost. Mamy jednak świadomość, że jest to Klient szczególnie wymagający, dlatego nieustannie dbamy o jakość naszych usług oraz konkurencyjność w zakresie oferowanych produktów” – mówi Rafał Brzoska Prezes firmy InPost.

InPost - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów - wprowadził w marcu br. nową usługę dla firm, polegającą na kompleksowym obrocie dokumentami pomiędzy instytucjami i osobami fizycznymi. Oferta skierowana jest głównie do banków, instytucji finansowych i ubezpieczeniowych, jak również przedsiębiorców podpisujących umowy z kontrahentami w innych miastach.

Informacje dodatkowe
*Badanie zostało zrealizowane metodą wywiadu face-to-face w okresie 22-26.02.2007 na próbie 1004 mieszkańców Polski w wieku 15 lat więcej.

InPost jest pierwszym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej INTEGER.pl SA planującej w II kwartale 2007 roku wejście na GPW. Firma rozpoczęła świadczenie usług pocztowych na skalę ogólnokrajową jesienią 2006 roku. W związku z częściową liberalizacją rynku usług pocztowych poza obszarem zastrzeżonym dla Poczty Polskiej - definiowanym przez Ustawę Prawo Pocztowe z dn. z 12 czerwca 2003 r. - znalazły się przesyłki ważące od 50 do 350 g. W tym właśnie obszarze (przesyłki o masie powyżej 50 g) swoje usługi świadczy InPost.

Firma dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w 78 miastach Polski oraz 800 Punktów Obsługi Klienta. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2007 r. firma będzie obecna na terenie całego kraju, w 150 miastach Polski poprzez sieć 2500 Punktów Obsługi Klienta.
InPost kieruje swoją ofertę zarówno do klientów masowych (korporacyjnych), jak i indywidualnych. Propozycją firmy są zupełnie nowe, kompleksowe usługi pocztowe odpowiadające wysokim wymaganiom odbiorców. Terminowość, jakość serwisu i atrakcyjne ceny determinują filozofię biznesową firmy InPost.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.inpost.pl

INTEGER.pl jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych. Codziennie kurierzy INTEGERA dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od  50 – 70 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. INTEGER.pl posiada tytuł „Jakość Roku 2006” przyznany przez Polskie Badań Centrum i Certyfikacji oraz Certyfikat Jakości ISO 9001.

W II kwartale 2007 spółka planuje swój debiut na warszawskiej giełdzie.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.integer.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack