Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

Wygraj wyjazd do Paryża - walentynkowy konkurs InPost

04 Lutego 2010

„Wygraj wyjazd do Paryża” – walentynkowy konkurs InPost

„Wygraj wyjazd do Paryża” to konkurs przeznaczony dla wszystkich, którzy marzą o romantycznym walentynkowym weekendzie w stolicy Francji. Zasady są proste! Wystarczy między 25 stycznia a 12 lutego 2010 roku zrobić e-zakupy w jednym z oznaczonych serduszkiem sklepów internetowych partnerujących konkursowi i wybrać opcję „wyślij do Paczkomatu 24/7 za 0 zł”. Po odebraniu przesyłki należy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy i opisać swoje wymarzone Walentynki. Wyniki konkursu będą znane 3 marca 2010 roku. Więcej informacji na www.paczkomaty.pl/walentynki

Organizatorem projektu „Wygraj wyjazd do Paryża” jest InPost Nowoczesna Poczta. Operator przygotował specjalny walentynkowy prezent dla wszystkich internautów dokonujących zakupów w wybranych e-sklepach, oferując darmową wysyłkę w czasie trwania akcji. Ponadto, InPost zapewnia autorom zwycięskiego opisu wymarzonych Walentynek przelot, nocleg i kieszonkowe na dowolne wydatki.
Do wygrania są wspaniałe nagrody:

  • Nagroda I stopnia – weekend w Paryżu
  • Nagroda II stopnia – 10 voucherów na romantyczną kolację dla dwóch osób
  • Nagroda III stopnia – 20 podwójnych biletów do sieci kin Multikino i Silver Screen  na dowolny film

Lista e-sklepów, które biorą udział w konkursie, dostępna jest na http://paczkomaty.pl/sklepy,5.html i sukcesywnie rośnie. Każdy zakup zwiększa szansę na wygraną! Wyniki konkursu zostaną ogłoszone3 marca 2010. Szczegółowe informacje oraz regulamin akcji znajdują się nawww.paczkomaty.pl/walentynki

 

Informacje o Grupie Integer.pl

Integer.pl - kolportaż rzetelny

Integer.pl jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Posiada 109 oddziałów regionalnych i 1 magazyn centralny w Piotrkowie Trybunalskim. Kurierzy Integer.pl dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Średnio miesięcznie firma kolportuje ok. 90 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - Integer.pl jest w stanie w ciągu 48 godzin zapewnić wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce. Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl czy Real. Firma świadczy usługi także na rzecz instytucji finansowych i telekomunikacyjnych.

Od października 2007 roku Integer.pl jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pozyskane z publicznej emisji akcji spółki Integer.pl środki zostały przeznaczone na rozwój i unowocześnianie usług oferowanych przez firmę.

Integer.pl jest zdobywcą statuetki Byka i Niedźwiedzia w kategorii Najlepsza inwestycja w spółkę giełdową w 2008 roku. Wyróżnienie przyznawane przez gazetę "Parkiet" skierowane jest do instytucji i profesjonalistów, którzy przyczyniają się do rozwoju, upowszechniania i poszerzania rynku kapitałowego. Firma jest równieżlaureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu" dla dynamicznie rozwijających się spółek krajowych, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Integer.pl otrzymał także "Złotą Nagrodę" jako trzykrotny laureat "Jakości Roku", konkursu organizowanego przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji przy współpracy z Gazetą Prawną. W uzasadnieniu podkreślono nieustanne dążenie do doskonalenia polityki jakościowej firmy.

Integer.pl działa zgodnie z Certyfikatem Jakości ISO 9001.

Dowiedz się więcej

Integer.ua:

Spółka Integer.ua rozpoczęła działalność na rynku ukraińskim w styczniu 2009 roku. Firma realizuje usługi w zakresie kolportażu reklamowych druków bezadresowych, przeznaczonego głównie dla klientów biznesowych (instytucjonalnych), w tym m.in. sieci handlowych. Celem strategicznym ukraińskiej spółki jest zdobycie 10-15% udziałów w sektorze kolportażu druków bezadresowych na tym rynku.

Dowiedz się więcej

InPost nowoczesna poczta

InPost jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskimŚwiadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2009 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 230 miastach Polski przez sieć 900 Punktów Obsługi Klienta. Priorytetem spółki są inwestycje w nowoczesne technologie. InPost chętnie wprowadza nowe udogodnienia, które mogą przyczynić się do zwiększenia dostępności i jakości świadczonych usług. Wśród nowych usług znajdą się m.in.: Paczkomaty 24/7 czy poczta hybrydowa.

 InPost jest laureatem XIX edycji konkursu TERAZ POLSKAFirmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za śledzenie przesyłek on-line.

Dowiedz się więcej

InPost Paczkomaty

InPost Paczkomaty jest najmłodszą spółką wchodzącą w skład Grupy Integer.pl, powołaną do życia w listopadzie 2008 roku. Firma jest odpowiedzialna za zarządzanie projektem i serwisowaniem rewolucyjnych na polskim rynku paczkomatów - sterowanych automatycznie urządzeń, w których możliwy jest odbiór zakupów dokonanych on-line o dowolnej porze przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Dzięki wprowadzeniu nowego rozwiązania przez InPost, większość występujących obecnie wad tradycyjnych usług kurierskich została wyeliminowana, a użytkownicy sieci zyskali profesjonalną i bezpieczną usługę będącą olbrzymim ułatwieniem w ich codziennych e-zakupach.

Dowiedz się więcej

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack