Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

12 Marca 2008

Z InPost do Egiptu
Rozstrzygnięcie konkursu na hasło reklamowe

InPost - największy niezależny operator pocztowy o zasięgu ogólnokrajowym należący do Grupy Integer.pl - wyłonił laureatów konkursu "Z InPost do Egiptu",  w którym główną nagrodę stanowi dwuosobowa wycieczka do egipskiego Sharm el-Sheik. Hasła konkursowe, w tym zwycięskie: "InPost - sztuka bycia zawsze na czas", dowodzą satysfakcji Klientów z jakości usług świadczonych przez firmę.

Konkurs "Z InPost do Egiptu" skierowany był do Klientów firmy, którzy do końca lutego wysłali przesyłki za pośrednictwem InPost za kwotę 100 zł lub wzięli kredyt w InPost Finanse w minimalnej wysokości 100 zł. Dodatkowym zadaniem było wymyślenie i przesłanie hasła reklamującego firmę. Finalista konkursu "Z InPost do Egiptu" spędzi wraz z osobą towarzyszącą tydzień na słonecznych plażach Sharm el-Sheik, a pozostali uczestnicy otrzymają nagrody pocieszenia w postaci firmowych gadżetów InPost.

"Bardzo zaskoczyło nas tak duże zainteresowanie konkursem. Odzew ze strony Klientów, mierzony liczbą nadesłanych haseł konkursowych, odbieramy jako niewątpliwy sukces. Mamy nadzieję, że równie dużo radości sprawi autorowi najciekawszego hasła reklamowego wyjazd do Egiptu, który stanowił główną nagrodę. Mamy nadzieję, że, jeszcze wielokrotnie będziemy mieli przyjemność wręczania nagród w konkursach organizowanych przez InPost czy InPost Finanse" - mówi Rafał Brzoska, prezes zarządu InPost.

Firma InPost świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku. Odzwierciedleniem aktywności firmy jest nie tylko współpraca ze strategicznymi Klientami, ale także dynamiczne zwiększanie liczby Punktów Obsługi Klienta.Z początkiem 2008 roku działalność rozpoczęły kolejne placówki - sieć oddziałów została poszerzona w województwie dolnośląskim o: Czerwonkę-Leszczyny i Pyskowice, w województwie śląskim o: Racibórz, Radzionków, Ogrodzieniec, Radlin oraz Knurów. Z kolei Klienci z województwa podkarpackiego mogą już korzystać z usług firmy za pośrednictwem POKu zlokalizowanego w Stalowej Woli.  W ciągu 2007 roku firma podwoiła liczbę obsługiwanych miast z 73 do 157.

Ponadto, w grudniu 2007 roku spółka uruchomiła ponadtorewolucyjny na polskim rynku pocztowym system śledzenia przesyłek. Jest to pierwsza w Polsce usługa pozwalająca kontrolować on-line - za pośrednictwem strony www.inpost.pl - proces doręczania listów. Usługa dostępna jest dla klientów biznesowych i indywidualnych. Nowatorski system jest niezwykle dogodny szczególnie dla osób korzystających z usług e-commerce.

InPost należy do spółkiInteger.pl, która 30 października 2007 roku z sukcesem zadebiutowała na GPW w Warszawie. Środki uzyskane z emisji akcji przeznaczane będą - poza inwestycjami w infrastrukturę - na rozpoczęcie działalności na ukraińskim rynku przesyłek bezadresowych, uruchomienie dwóch nowych sortowni oraz własnego call center.

Informacje o Grupie Integer.pl:
Integer.plSA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych, 15 magazynów centralnych spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych, a kurierzy Integera dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od 65 do 75 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - Integer.pl gwarantuje w ciągu 48 godzin wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce.

Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl, Plus Discount czy Real.
Firma jest laureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu". Wyróżnienia otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Firma jest także dwukrotnym laureatem programu "Jakość Roku 2006" i "Jakość Roku 2007"  w kategorii "Usługi". Integer.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.integer.pl

InPost Usługi Pocztowe jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej Integer.pl planującej w 2007 roku wejście na GPW. InPost świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.


InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w 157 miastach Polski. Zgodnie ze strategią rozwojową, do końca 2007 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 200 miastach Polski. Cele strategiczno-rozwojowe InPost zakładają ponadto wprowadzanie 5 nowych usług rocznie.Docelowo - w 2008 roku - spółka będzie dysponować paletą 15 produktów z branży pocztowej i wprowadzi obsługę przesyłek międzynarodowych. Wśród nowych usług znajdą się także:paczka pobraniowa czyusługi ukierunkowane na e-handel.

www.inpost.pl, Infolinia: 0 801 400 100

InPost Finanse - oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych,sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

Docelowo, dzięki połączeniu zakresu usług pocztowych i pośrednictwa finansowego, klient indywidualny będzie miał możliwość dokonania wpłat pieniężnych, opłat za rachunki, itp. również w miejscu zamieszkania korzystając z usług listonosza.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronachwww.infinanse.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack