Kontakt

Kontakt

INTEGER.pl SA
ul. Wielicka 28,
30-552 Kraków

tel. 12 619 98 00,
fax 12 619 98 01

27 Lutego 2009

Złota Nagroda dla Integer.pl!

Integer.pl - czołowa polska grupa kolportażowa, niezależny operator pocztowy i finansowy -- otrzymał Złotą Nagrodę jako trzykrotny laureat Jakości Roku. W uzasadnieniu wyróżnienia podkreślono nieustanne dążenie do doskonalenia polityki jakościowej firmy. Konkurs organizowany jest przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji przy współpracy z Gazetą Prawną.

NagrodaNagroda Jakość Roku skierowana jest głównie do sektora małych i średnich przedsiębiorstw i przyznawana w trzech kategoriach: produkt, usługa i innowacja. O zwycięstwie decydowały m.in.: wdrożone systemy jakości, uwzględnianie wysokich standardów w misji przedsiębiorstwa oraz zaangażowanie pracowników w realizację celów jakościowych. Szczegółowej analizie poddawano wszystkie kluczowe elementy działalności firmy: system zarządzania, obsługę klientów i poziom ich zadowolenia, satysfakcję osób zatrudnionych oraz aktywność społeczną firmy.

"Dbałość o wysokie standardy produkcyjne i usługowe to podstawa nowoczesnego biznesu. Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni faktem, że spółki należące do Grupy Integer.pl - oferujące usługi i produkty znacznie wyróżniające się na tle konkurencji pod względem jakości - zostały pod tym względem po raz kolejny docenione. Dołożymy wszelkich starań, aby kompleksowość, innowacyjność oraz profesjonalizm zawsze były utożsamiane z marką Integer.pl" - powiedział Rafał Brzoska, prezes zarządu Integer.pl.

Do konkursu zgłosiło się prawie 130 firm z całego kraju. Oceny merytorycznej uczestników dokonywali członkowie Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji SA - najstarszej polskiej jednostki badawczej zajmującej się jakością i certyfikowanymi systemami zarządzania.

Integer.pl już od 10 lat zapewnia Klientom wysoką jakość usług dzięki rozbudowanej sieci logistycznej oraz nowoczesnej infrastrukturze. Pozwala to firmie z sukcesem współpracować z największymi sieciami handlowymi w Polsce, doręczając od 65 do 75 milionów sztuk ulotek i druków reklamowych miesięcznie. Wśród firm, które zaufały Integer.pl są m.in.: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl, Plus Discount czy sieć sklepów Real. Spółka posiada 75 oddziałów regionalnych,15 magazynówcentralnych spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych. Integer.pl jest w stanie w ciągu 48 godzin zapewnić wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałówdo każdego miejsca w Polsce.

Wysoką pozycję spółki na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych potwierdzają liczne wyróżnienia. Oprócz nagrody Jakość Roku zdobywanej kolejno w latach 2006, 2007 i 2008,Integer.plotrzymał statuetkę Byka i Niedźwiedziaw kategoriiNajlepsza inwestycja w spółkę giełdową 2008. Firma jest teżLiderem Rynku 2008 - Euro Liderem w kategorii Usługa za całokształt działalności związanej z kolportażem reklamowych druków bezadresowych oraz zwycięzcą w prestiżowym konkursie Gazele Biznesu 2007 jako dynamicznie rozwijająca się spółka krajowa, która osiąga dobre wyniki finansowe i jest rzetelnym partnerem w biznesie. Prezes Integer.pl, Pan Rafał Brzoska jest natomiast laureatem tytułu Managera Roku przyznanego w rankingu "Laury Magellana" organizowanym przez Korporację Absolwentów Akademii Ekonomicznej w Krakowie. W uzasadnieniu podkreślono zasługi firmy w kruszeniu - mimo istniejących barier - monopolu Poczty Polskiej oraz podwojenie udziału rynkowego InPost w 2008 roku.

Informacje o Grupie Integer.pl:
Integer.plSA jest liderem na rynku kolportażu reklamowych przesyłek bezadresowych i adresowych. Firma posiada 75 oddziałów regionalnych, 15 magazynów centralnych spełniających wszelkie wymagania transportowe, 42 magazyny regionalne i 91 punktów przeładunkowych, a kurierzy Integera dostarczają przesyłki w ponad 500 miastach w Polsce. Na rzecz spółki pracuje łącznie 7300 osób. Średnio miesięcznie firma kolportuje od 65 do 75 mln sztuk ulotek i druków reklamowych. Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze - dopasowanej do prowadzonej działalności - Integer.pl gwarantuje w ciągu 48 godzin wsparcie logistyczne na transport 150 ton materiałów do każdego miejsca w Polsce.

Integer.pl współpracuje z największymi sieciami handlowymi w Polsce, takimi jak: Auchan, Elea, Leclerc, Lidl, Plus Discount czy Real.

Firma jest laureatem prestiżowej nagrody "Gazele Biznesu". Wyróżnienia otrzymują dynamicznie rozwijające się spółki krajowe, które osiągają dobre wyniki finansowe i są rzetelnym partnerem w biznesie. Firma jest także trzykrotnym laureatem programu "Jakość Roku 2006", "Jakość Roku 2007" oraz "Jakość Roku 2008" w kategorii "Usługi". Integer.pl posiada również Certyfikat Jakości ISO 9001.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronach www.integer.pl

InPost Usługi Pocztowe jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim, należącym do grupy kapitałowej Integer.pl, notowanej od 2007 roku na GPW. InPost świadczy usługi pocztowe na skalę ogólnokrajową od listopada 2006 roku w obszarze przesyłek o masie powyżej 50 g.

InPost dysponuje własnym zapleczem techniczno-logistycznym umożliwiającym prowadzenie działalności o ogólnopolskim zasięgu. Obecnie spółka posiada swoje przedstawicielstwa w wielu miastach na terenie całej Polski. Zgodnie ze strategią rozwojową, w 2009 roku firma będzie obecna na terenie całego kraju - w 200 miastach Polski przez sieć 800 Punktów Obsługi Klienta. Cele strategiczno-rozwojowe InPost zakładają ponadto wprowadzanie 5 nowych usług rocznie.Docelowo - w 2009 roku - spółka będzie dysponować paletą 15 produktów z branży pocztowej i wprowadzi obsługę przesyłek międzynarodowych. Wśród nowych usług znajdą się także: paczka pobraniowa czyusługi ukierunkowane na e-handel.

InPost jest laureatem XVIII edycji konkursu TERAZ POLSKA. Firmę nagrodzono w kategorii Najlepsze Usługi za całokształt działań prowadzonych na rynku pocztowym..

 

www.inpost.pl, Infolinia: 0 801 400 100

InPost Finansew 50,2% należy do Grupy Kapitałowej Integer.pl. Pozostałe udziały posiada AQMET Nowiński sp. jawna.

Firma oferuje usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz masowych. Budowa sieci odbywa się w oparciu o dotychczasowe Punkty Obsługi Klienta InPost, przejęcia istniejących punktów w małych sieciach franczyzowych oraz wykorzystanie istniejących punktów kasowych, np.: spółdzielni mieszkaniowych, wodociągów, gazowni, zakładów energetycznych, itp.

Usługi oferowane w ramach InPost Finanse to m.in.: wpłaty za rachunki (np. za media), nadawanie przekazów pieniężnych krajowych i zagranicznych, sprzedaż produktów niematerialnych oraz sprzedaż prostych produktów pośrednictwa finansowego: ubezpieczenie, pożyczka, karta kredytowa, itp.

Ponadto, spółka świadczy usługi outsorcingowe skierowane do banków oraz instytucji finansowych. W ramach specjalnej oferty InPost Finanse proponuje także klientom indywidualnym sprzedaż produktów bankowych i pożyczkowych za pośrednictwem listonoszy spółki InPost.

Docelowo, dzięki połączeniu zakresu usług pocztowych i pośrednictwa finansowego,klient indywidualny będzie miał możliwość dokonania wpłat pieniężnych, opłat za rachunki, itp. również w miejscu zamieszkania korzystając z usług listonosza.

Klienci InPost Finanse mogą korzystać z usług firmy w 80 Punktach Obsługi Klienta.

Więcej informacji o firmach znajdą Państwo na stronachwww.infinanse.pl

Nasze marki

  • InpostInpost
  • Inpost PaczkomatyInpost Paczkomaty
  • Inpost FinanseInpost Finanse
  • easypackeasypack